ВЛ: ЧЕЛСИ - Хъл Сити, 22.01.2017 г., 18:30 ч.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: ВЛ: ЧЕЛСИ - Хъл Сити, 22.01.2017 г., 18:30 ч.

Мнениеот E_pluribus_unum » 23 яну 2017 14:39

yasen написа:много глезльовци има и в този форум
Трябва да разберете, че един отбор няма как да е във върхова форма през целия сезон, не можем да побеждаваме всеки мач с 4 или 5 на нула.
Хъл Сити изнесоха много силен мач, забелязва се подобрение при тях след Нова година, очаквам да запишат още добри резултати в следващите мачове.
Челси не играха най-добрия си мач, но беше очаквано, точно през този месец можем да си позволим малко отпускане.
Следват тежки мачове през Февруари и Март, които ще определят всичко за сезона ни.
И все пак Челси има допуснати едва 4 грешки този сезон - загубите срещу Ливърпул и Арсенал в онази "лошата" схема, един тъп хикс срещу Суонси, който наистина трябваше да спечелим, изпуснахме 10 гола тогава, и след промяната на постройката, само една единствена грешна стъпка - загуба срещу силния Тотнъм като гост.
Ако и сега има някой недоволен от резултатите, по-добре да сменя отбора ВЕДНАГА!
Отборът играе по шампионски, печели "леките" мачове с минимум усилия.
Държим здраво титлата в наши ръце.
Трябва да почнем да мислим и за ФА къп, до тук жребия е благоприятен.


За умния човек критиката е градивна,а за глупавия обида!Ти как приемаш случващото се,не знам,но аз го приемам така.
Относно това дали съм разглезен и дали трябва въобще някой да ми казва,какво да правя,кой да подкрепям и какво мнение да изразявам не си човекът,който може да гони,назначава и да държи сметка на когото и да било в този форум.
И за финал,тези които истински обичат нещо не се скъпят в това да критикуват,изобличават,да ги боли и да преболедуват и накрая да простят.Въпреки всичко обаче те продължават да обичат
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: ВЛ: ЧЕЛСИ - Хъл Сити, 22.01.2017 г., 18:30 ч.

Мнениеот Sardukar » 23 яну 2017 22:55

Нищо не може да ме изненада.
Винаги ще има хора, които са по-смели, по-можещи и въобще по-наясно с отбора от мениджъри като Конте и Моуриньо. И Жозе беше "страхливец" и Конте е или ще стане.
ЧЕЛСИ подхожда, като италиански отбор от края на 90-те години и аз лично го приемам. Много неща изглежда странни за съвременния футболен фен (например липсата на големи ротации или късните смени), но това да действащ подсигурено не е страх, а премерен риск! А е риск, щото рискува, хора, които обичат да говорят наизуст да му дават акъл и да го съветват, кво да прави! Всеки негативен резултат понася двойна санкция, защото е било очевидно, какво точно трябва да се направи. Не се правят ротации, а така няма, как да стане. Играе се с трима в отбрана, ама това не е британско. Или как смее да излиза с двама опорни халфове, като сме домакини на Хъл Сити с 12 човека състав?!?Сещате се, за кво си говорим, нали?
Бяхме 10 миналата година, а преди това шампиони с 10 точки преднина... Нямаме слаб състав, но не сме неуязвими!
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: ВЛ: ЧЕЛСИ - Хъл Сити, 22.01.2017 г., 18:30 ч.

Мнениеот E_pluribus_unum » 24 яну 2017 14:38

Не интерпретирай това,което казвам.Аз не разбирам повече,от който и да мениджър в света и не давам"акъл"на никого от тях.Изказвам си мнението или в случая критикувам подхода му в някои срещи.Като цяло съм доволен от това,което показва отбора с някои малки изключения.Никой не е длъжен да се съобразява с моето мнение.Все пак всеки от нас вижда отбора в различна светлина и очакванията му за даден мач,а и за първенството се разминават със сигурност в детайлите на представянията ни.Аз виждам това по един начин,другите фенове по друг.Това,че сме различни във вижданията си не означава,че сме по малко фенове на отбора и,че не се радваме на успехите или ядосваме при неубедителни представяния на отбора.Харесвам,като цяло Конте и моите надежди са свързани с идването на летният трансферен прозорец и подсилването(разширяването) на състава и очаквам тогава да прави достатъчно ротации и преливане на схемите по време на мач,разбира се с нужните за това,като качество и опит футболисти.Не търся спор нито конфликт с когото и да е било относно очакванията на всеки от нас и мнението му за отбора.
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта