ВЛ: Лестър - ЧЕЛСИ, 14.01.2017 г., 19:30 ч.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
язе
Мнения: 3345
Регистриран на: 26 дек 2014 23:42
Skype: noskype
Контакти:

Re: ВЛ: Лестър - ЧЕЛСИ, 14.01.2017 г., 19:30 ч.

Мнениеот язе » 14 яну 2017 22:58

Не знам какво не ви хареса от Уилиан в този мач. Игра си повече от прилично. Педро пък беше машина направо. Само Азар се позагуби, но може би заради нетипичната позиция- на моменти си му личеше, че не знае какво да прави.
... и после внезапно си направих секуро.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43881
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: ВЛ: Лестър - ЧЕЛСИ, 14.01.2017 г., 19:30 ч.

Мнениеот rhaegar » 14 яну 2017 23:03

Без някаква впечатляваща игра си взехме мача, което е най-важното. Да, имаше неточности и не бяхме перфектни, но сега са важни точките.

Не разбирам критиките към Миши специално - човекът е играл има-няма един пълен мач от началото на сезона.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: ВЛ: Лестър - ЧЕЛСИ, 14.01.2017 г., 19:30 ч.

Мнениеот JackPackage » 14 яну 2017 23:04

rhaegar написа:Без някаква впечатляваща игра си взехме мача, което е най-важното. Да, имаше неточности и не бяхме перфектни, но сега са важни точките.

Не разбирам критиките към Миши специално - човекът е играл има-няма един пълен мач от началото на сезона.

Еми трябва да има някой срещу който да се мрънка - няма ги вече Босингва, Калу, Рамирес, Оскар, Микел....трябва си нова черна овца :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: ВЛ: Лестър - ЧЕЛСИ, 14.01.2017 г., 19:30 ч.

Мнениеот E_pluribus_unum » 14 яну 2017 23:19

язе написа:Не знам какво не ви хареса от Уилиан в този мач. Игра си повече от прилично. Педро пък беше машина направо. Само Азар се позагуби, но може би заради нетипичната позиция- на моменти си му личеше, че не знае какво да прави.


Не знам,наблюдавам Уилиан внимателно всеки мач в който играе и като че ли,знам ли,изглежда ми доста уморен и един вид безразличен и все пак на моменти показва играча,който е в същност.Аз много харесвам Уилиан и неговата отдаденост,трудоспособност,хъс и ефективност,но като че ли се изгуби в някои мачове.Може би и това,че се задържа на пейката,по-често от колкото в миналия сезон оказва влияние.Относно Азар,добре се видя тази вечер,че не може да игре,като нападател.Постоянно си сменяше позицията,но винаги беше там,където трябва да е когато играем с чист нападател,тоест,трябва му време за да се научи да се позиционира и може би от там дойде колебанието и не-ефективността му тази вечер.
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: ВЛ: Лестър - ЧЕЛСИ, 14.01.2017 г., 19:30 ч.

Мнениеот sslevski » 14 яну 2017 23:24

Първо да кажа за мача.Първото полувреме разшихме топката.Даже не искам да се сещам за него.Второто да кажем прилично.Все пак Лестър няма нищо от миналия сезон и по всичко личи,че ще ни поправят антирекорда за най-зле защитена титла.Относно Коста мога да кажа,че със сигурност ще ни трябва той е машина за големите мачове.За Педро и Алонсо няма какво да кажа,освен че играха за пореден мач със сърце.Така относно Мишу Ботушай :) долу ръцете от момчето.Млад е и не му се дава никакъв шанс.Общо изиграни минути от началото са 88 мин.Това е за цял сезон.Повечето мачове ги доиграва.Е няма как да блестне.
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: ВЛ: Лестър - ЧЕЛСИ, 14.01.2017 г., 19:30 ч.

Мнениеот E_pluribus_unum » 14 яну 2017 23:35

sslevski написа:Първо да кажа за мача.Първото полувреме разшихме топката.Даже не искам да се сещам за него.Второто да кажем прилично.Все пак Лестър няма нищо от миналия сезон и по всичко личи,че ще ни поправят антирекорда за най-зле защитена титла.Относно Коста мога да кажа,че със сигурност ще ни трябва той е машина за големите мачове.За Педро и Алонсо няма какво да кажа,освен че играха за пореден мач със сърце.Така относно Мишу Ботушай :) долу ръцете от момчето.Млад е и не му се дава никакъв шанс.Общо изиграни минути от началото са 88 мин.Това е за цял сезон.Повечето мачове ги доиграва.Е няма как да блестне.


Може и да сте прави относно Батшуай,но в момента не му се дава игрово време(не се развива) и е не-ефективен.Може и да виждате в него новия"Дрогба",но като търка пейката няма как да стане.От това,което виждам до момента,Конте търси ефективност,а Миши със сигурност не е такъв.Не очаквам Конте да разчита на него,по скоро ще търси готов и завършен нападател.
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43881
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: ВЛ: Лестър - ЧЕЛСИ, 14.01.2017 г., 19:30 ч.

Мнениеот rhaegar » 14 яну 2017 23:53

Е, аз съм далеч от подобни мисли. Даже не съм убеден, че е правилният човек за нас. Явно и Конте не е убеден, щом не му дава никакъв шанс. Но и не мога да го нападам, при положение, че не е получил шанс да ме опровергае.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: ВЛ: Лестър - ЧЕЛСИ, 14.01.2017 г., 19:30 ч.

Мнениеот E_pluribus_unum » 15 яну 2017 00:03

Ще видим.Сезона е в средата си и нищо не се знае.Аз лично бих бил много щастлив,ако Миши стане топ нападател или поне да избухне 2-3 мача,до края! :) :)
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

Потребителски аватар
язе
Мнения: 3345
Регистриран на: 26 дек 2014 23:42
Skype: noskype
Контакти:

Re: ВЛ: Лестър - ЧЕЛСИ, 14.01.2017 г., 19:30 ч.

Мнениеот язе » 15 яну 2017 00:37

rhaegar написа:Е, аз съм далеч от подобни мисли. Даже не съм убеден, че е правилният човек за нас. Явно и Конте не е убеден, щом не му дава никакъв шанс. Но и не мога да го нападам, при положение, че не е получил шанс да ме опровергае.


За купата получи шанс и напълно оправда недоверието. Вярно вкара гол, ама беше най- слабия на терена... и от двата отбора! А игра срещу аматьори.

E_pluribus_unum написа:Не очаквам Конте да разчита на него,по скоро ще търси готов и завършен нападател.


Епа според мен, някой който отива в Челси за 30 милиона, би трябвало да е завършен нападател. А не тепърва да го учим да тича, че като го гледам Мишито и тва не може. :lol:
... и после внезапно си направих секуро.


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта