ВЛ: Съндърланд - ЧЕЛСИ, 14.12.2016, 21:45 ч.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

yasen
Мнения: 2457
Регистриран на: 21 сеп 2008 23:24
Контакти:

Re: ВЛ: Съндърланд - ЧЕЛСИ, 14.12.2016, 21:45 ч.

Мнениеот yasen » 15 дек 2016 00:02

важна победа, а като гледам програмата, другия кръг можем да увеличим преднината с една евентуална 11 поредна победа

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: ВЛ: Съндърланд - ЧЕЛСИ, 14.12.2016, 21:45 ч.

Мнениеот JackPackage » 15 дек 2016 00:03

Важен мач за Тибо, че някои поставяха под съмнения качествата му предвид играта му в Атлетико и в Англия!

Азпи и Сеск с много силен мач, наред с Тибо най-добрите. Изпуснахме да си решим мача по-рано, но важни са 3-те точки. Другия кръг Х на дербито на реката, Х на отборите с арабските стадиони, бием Двореца и посрещаме чудно Коледа ;) 8-) 8-) 8-)
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: ВЛ: Съндърланд - ЧЕЛСИ, 14.12.2016, 21:45 ч.

Мнениеот sslevski » 15 дек 2016 00:07

Soulen написа:Аз имам притеснение какво ще се случи с отбора при една единствена контузия или наказание на Моузес или Алонсо. Та ние нямаме дори резерви на двамата. Дано Конте има план Б.

Е как да няма заместник Моузес.Това е волният Уили.Да не кажа че той трябва да е титуляр..Относно Алонсо смятам,че там
може да пусне Азпи ,а на неговото място Бране,ама това само в много краен случай.
Ако наистина продаваме Оскар,трябва да купим наистина някой голям футболист и да става за номер 10.
Трябва ни човек като Лампард да пробва удари от дистанция.Такъв футболист ни трябва на този етап.
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ВЛ: Съндърланд - ЧЕЛСИ, 14.12.2016, 21:45 ч.

Мнениеот THE G.A.M.E » 15 дек 2016 00:10

Не ми харесаха особено емоциите днес ( 1-во треперене с Левски, с Челси пак ) ... Но хубавото е, че нещата все пак завършиха добре.
В интерес на истината нямахме много чисти положения.
Множество удобни ситуации - да, но като цяло имаше доста прибързаност и разсеяност, както при развитието на атаките, така и при финалното решение.

Забравяме го този мач.
В другият, отново 2-3 промени ще са нужни.
Дано Азар е пълноцен.
Струва ми се, че още този месец може да откажем конкурентите.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
drogba_best
Мнения: 526
Регистриран на: 29 окт 2011 16:37
Контакти:

Re: ВЛ: Съндърланд - ЧЕЛСИ, 14.12.2016, 21:45 ч.

Мнениеот drogba_best » 15 дек 2016 00:47

hincha написа:1-0 с гол на Джърмейн Дефоу или Виктор Аничебе. 9 поредни победи за Англия е много, а и, както вече казаха колеги, срещите на последния срещу първия в над 50% от случаите завършват с изненада.

личи си че си разбирач, но поне резултата позна :Д

Потребителски аватар
Ivanov_95
Мнения: 1822
Регистриран на: 13 мар 2014 21:03
Контакти:

Re: ВЛ: Съндърланд - ЧЕЛСИ, 14.12.2016, 21:45 ч.

Мнениеот Ivanov_95 » 15 дек 2016 01:29

Ами пак много тегав мач,но се радвам,че записахме 10-тата :) Можехме да си го доиграем спокойно мача,но нашите бяха решили да бият всички удари във вратаря.За Тибо няма какво да кажем просто-уникален ! Личеше си и липсата на Азар.Моузес последно време му падна формата и на него,всяко второ центриране е много неточно,но реално нямаме алтернатива на него и Алонсо.Трябват ни попълнения които да могат да играят халф-бекове.Един Куадрадо тук щеше да върши страхотна работа,но ..

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: ВЛ: Съндърланд - ЧЕЛСИ, 14.12.2016, 21:45 ч.

Мнениеот E_pluribus_unum » 15 дек 2016 01:29

Изгледах няколко пъти повторенията на ключови моменти от мача и наистина има доста натрупана умора във футболистите.Коста се нуждае от почивка със сигурност.Дали Конте няма да рискува срещу Палас и да излезе без чист нападател.Примерно Азар да заеме мястото му,а Уилиан да мине в центъра.Ще е много трудно с този сгъстен цикъл около празниците,но може би ако спечелим и следващите 3 мача,ще сме и шампиони.Много ми е интересно,как ще подходи Конте,дали ще ни изненада?
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: ВЛ: Съндърланд - ЧЕЛСИ, 14.12.2016, 21:45 ч.

Мнениеот E_pluribus_unum » 15 дек 2016 01:41

Ivanov_95 написа:Ами пак много тегав мач,но се радвам,че записахме 10-тата :) Можехме да си го доиграем спокойно мача,но нашите бяха решили да бият всички удари във вратаря.За Тибо няма какво да кажем просто-уникален ! Личеше си и липсата на Азар.Моузес последно време му падна формата и на него,всяко второ центриране е много неточно,но реално нямаме алтернатива на него и Алонсо.Трябват ни попълнения които да могат да играят халф-бекове.Един Куадрадо тук щеше да върши страхотна работа,но ..



Може би е време Конте да погледне към младите таланти на клуба.Може отговора на проблемите да са много по близо отколкото очакваме.Проблема е,че ни трябват централни защитници,бекове,халфове,нападател и една голяма 10-ка,общо взето цял отбор.Не виждам как това ще се случи в момента.Питам се,защо Конте не дава време на ЗУМА,дали планира да се раздели с него,не знам?Истината е,че Бране,Луис и Кейхил са непостоянни и допускат много грешки.
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

Потребителски аватар
Ivanov_95
Мнения: 1822
Регистриран на: 13 мар 2014 21:03
Контакти:

Re: ВЛ: Съндърланд - ЧЕЛСИ, 14.12.2016, 21:45 ч.

Мнениеот Ivanov_95 » 15 дек 2016 01:50

E_pluribus_unum написа:
Ivanov_95 написа:Ами пак много тегав мач,но се радвам,че записахме 10-тата :) Можехме да си го доиграем спокойно мача,но нашите бяха решили да бият всички удари във вратаря.За Тибо няма какво да кажем просто-уникален ! Личеше си и липсата на Азар.Моузес последно време му падна формата и на него,всяко второ центриране е много неточно,но реално нямаме алтернатива на него и Алонсо.Трябват ни попълнения които да могат да играят халф-бекове.Един Куадрадо тук щеше да върши страхотна работа,но ..



Може би е време Конте да погледне към младите таланти на клуба.Може отговора на проблемите да са много по близо отколкото очакваме.Проблема е,че ни трябват централни защитници,бекове,халфове,нападател и една голяма 10-ка,общо взето цял отбор.Не виждам как това ще се случи в момента.Питам се,защо Конте не дава време на ЗУМА,дали планира да се раздели с него,не знам?Истината е,че Бране,Луис и Кейхил са непостоянни и допускат много грешки.

Може и да не е напълно готов.А и както е казано,когато нещо върви не го бараш.За последните 10 мача ние имаме 2 - ДВА допуснати гола.Вярно е,че идва сгъстена програма,но с оглед предстоящото гостуване на Палас което никак няма да е лесно,едва ли Конте ще прави промени точно сега.Може би трябва да се даде шанс и на Батшуай,но това може да стане в последните две домакинства които не са наглед толкова трудни.

Потребителски аватар
drogba_best
Мнения: 526
Регистриран на: 29 окт 2011 16:37
Контакти:

Re: ВЛ: Съндърланд - ЧЕЛСИ, 14.12.2016, 21:45 ч.

Мнениеот drogba_best » 15 дек 2016 09:37

Пак ще го кажа, недейте всеки мач да обеснявате как ни трябват поне 4/5 играча за всеки случай, не не ни трябват. Да нямаме толкова играчи колкото Сити и МЮ, но имаме нещо по-добро - а именно академия която бълва уникални таланти. Не казвам да не се купуват играчи ,но няма смисъл да се хвърляме януари да зимаме на поразия някакви " резерви " за по 20/30 милиона дето ще изядът почти всички минути на юношите което не трябва да става, тези момчета са се доказали безпрецендентно на юношеско ниво и за заслужават напълно да им се дава реален шанс във важни мачове, а пък защитници най-малко ни трябват сега - имаме уникални такива под наем дадени + че имаме и стабилни и опитни в състава.Да ще дойдат проблеми това е нормално, но в момента сме много близо просто да откажем всички от титлата, трябват ни още 2/3 победи и при положение ще другите се поиздънят - гледаме смело към 10тина точки преднина на Нова година. Мисля , че Конте започва да осъзнава "правилата " на Вишата лига и ако успее да направи максимум 1 трансфер и той бъде успешен титлата е наша на всяка цена и след това може лятото да се мисли за по обширна селекция , когато имам и време за подготовка и контроли.


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта