ВЛ: Съндърланд - ЧЕЛСИ, 14.12.2016, 21:45 ч.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: ВЛ: Съндърланд - ЧЕЛСИ, 14.12.2016, 21:45 ч.

Мнениеот E_pluribus_unum » 15 дек 2016 14:57

drogba_best написа:Пак ще го кажа, недейте всеки мач да обеснявате как ни трябват поне 4/5 играча за всеки случай, не не ни трябват. Да нямаме толкова играчи колкото Сити и МЮ, но имаме нещо по-добро - а именно академия която бълва уникални таланти. Не казвам да не се купуват играчи ,но няма смисъл да се хвърляме януари да зимаме на поразия някакви " резерви " за по 20/30 милиона дето ще изядът почти всички минути на юношите което не трябва да става, тези момчета са се доказали безпрецендентно на юношеско ниво и за заслужават напълно да им се дава реален шанс във важни мачове, а пък защитници най-малко ни трябват сега - имаме уникални такива под наем дадени + че имаме и стабилни и опитни в състава.Да ще дойдат проблеми това е нормално, но в момента сме много близо просто да откажем всички от титлата, трябват ни още 2/3 победи и при положение ще другите се поиздънят - гледаме смело към 10тина точки преднина на Нова година. Мисля , че Конте започва да осъзнава "правилата " на Вишата лига и ако успее да направи максимум 1 трансфер и той бъде успешен титлата е наша на всяка цена и след това може лятото да се мисли за по обширна селекция , когато имам и време за подготовка и контроли.


Задължително ни трябва широчина в състава,за да не се окажем под напрежение в последната 1/3 от сезона.Дали ще са младежите на отбора,не знам?Аз лично,също предпочитам да се даде игрово време на младежите на Челси,пред безмислени трансфери.Да има много футболисти отдадени под наем,за да натрупат опит.Дали ще са готови до лятото,само Конте знае!Трябва ни още един класен нападател.Дано да успее Абрамович,да доведе на Моста Гризман.Ще бъде изключително полезен в тези "затворени"мачове,а и не само в тях.Страхотен футболист за мен лично.Просто си споделям мнението и виждането.Не целя спор,няма никакъв смисъл в него,а и едва ли нашите коментари биха били от полза на някого във футболен аспект.Всеки има право да си изрази мнението,за това е и този форум!
Очаквам по отворен мач в събота срещу Палас.Притеснявам се от нападението им,това е отбор който умее да бележи,но пък лесно се пропукват и в отбрана.Дано да не се окажем догонващи в резултата и да бъдем ефективни в атака,за разлика от мача със Съндърланд.Ако спечелим в Парка ще е чудесно!
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

Потребителски аватар
drogba_best
Мнения: 526
Регистриран на: 29 окт 2011 16:37
Контакти:

Re: ВЛ: Съндърланд - ЧЕЛСИ, 14.12.2016, 21:45 ч.

Мнениеот drogba_best » 15 дек 2016 15:41

Съгласен съм трябва широчина, но и мисля че я имаме до голяма степен и тези младежи не трябва да се пренебрегват, иначе да ако можем да вземем някой от ранга на Гризман разбирасе не трябва да се изпуска такъв трансфер, но някакви халфове тип Сисоко от тотнъм и Перез от арсенал за по 20/30 милиона не ни трябват според мене.

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: ВЛ: Съндърланд - ЧЕЛСИ, 14.12.2016, 21:45 ч.

Мнениеот E_pluribus_unum » 15 дек 2016 19:04

drogba_best написа:Съгласен съм трябва широчина, но и мисля че я имаме до голяма степен и тези младежи не трябва да се пренебрегват, иначе да ако можем да вземем някой от ранга на Гризман разбирасе не трябва да се изпуска такъв трансфер, но някакви халфове тип Сисоко от тотнъм и Перез от арсенал за по 20/30 милиона не ни трябват според мене.

Да,прав си!Мисля,че Конте въобще не си и мисли за такива трансфери(визирам футболисти от Острова).От това което наблюдавам ми прави впечатление,че най сериозен интерес има към футболисти играещи в Италия и след това в Германия.Логично,защото той дойде от Италия и познава в детайли качествата на всички футболисти в които се е "'прицелил".Мисля,че съвсем скоро ще видим такива попълнения.Аз лично бих се радвал да видим един Нианголан,а защо не и един Верати в редиците на Челси.
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта