ВЛ: Манчестър Сити - ЧЕЛСИ, 03.12.2016, 14:30 ч.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Сити - ЧЕЛСИ, 03.12.2016, 14:30 ч.

Мнениеот IvailoRz » 04 дек 2016 07:48

Аз лично не виня Гуардиола за това че игра с 3 ма защитници. Той няма алтернатива просто. Има двама централни защитници и това е . Отаменди ,който очевидно не е във форма , и Стоунс,който за мен играе отлично и доста хладнокръвно впредвид възрастта му. Все пак има какво и той да изчиства. Други няма...Коларов не е централен.. то и бекове няма .. Коларов,Клиши и Саня ,които са на преклонна възраст. За жалост най-добрия защитник Компани е преследван от постоянни контузии. Пеп трябва да си купи поне един централен и двама бекове . Напред нямам забележки. Агуеро си е хищник, А какво да кажем за Де Бройне... уникален играч.

Потребителски аватар
glarus_ds
Мнения: 1925
Регистриран на: 13 ное 2008 12:30
Местоположение: София
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Сити - ЧЕЛСИ, 03.12.2016, 14:30 ч.

Мнениеот glarus_ds » 04 дек 2016 18:41

Alex написа:
Santiago Munezz написа:
Alex написа:Изображение

Иначе сериозно за мача, Сити са доста по-класният отбори ще си бият убедително. От петте отбора в челото единствено Челси не ги включвам като претенденти за титла и каквото и да било. Арсенал ги размазаха, Ливърпуул също ги биха, Тотнъм ги мачкахатотално до гола... След мача с Тотнъм и Хари Реднап случах да обяснява как Шпорите имат по-качествения състав и ще са пред Челси накрая... Поздравления за КОнте, че се справя толкова добре дотук, тотално надмина очакванията ми, но е време за reality check и Сити ще си запишат рутинна победа.

Я си признай сега ти какво друсаш или си си обикновен пийняк като чичо Хари :?:
... С Еден Азар не се става шампион... ...

Точно с Азар Челси вече стана шампион ;)
CHELSEA

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Сити - ЧЕЛСИ, 03.12.2016, 14:30 ч.

Мнениеот JackPackage » 04 дек 2016 19:23

Пеп00 жалкаря :lol: :mrgreen: :mrgreen:

Азпи и Секса му подават ръка, той се прави че не ги вижда :lol: :mrgreen:

delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта