Висша Лига, Челси-Бърнли, 27.08.16, 17:00

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23328
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Висша Лига, Челси-Бърнли, 27.08.16, 17:00

Мнениеот Thsmith » 27 авг 2016 18:03

Soulen написа:П.П. Айде да спираме със заяжданията от миналия сезон. Обявявам примирие и спирам всякакви обиди и заяждания, освен ако не ме провокират де. Вярвам, че всички обичаме Челси :)

Някои го обичат само когато всичко е на тяхната и са решили да не бойкотират :oops:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
hazard10
Мнения: 512
Регистриран на: 16 апр 2015 13:44
Местоположение: Cobham, United Kingdom
Контакти:

Re: Висша Лига, Челси-Бърнли, 27.08.16, 17:00

Мнениеот hazard10 » 27 авг 2016 18:10

Трябваше вече да сме ги качили на 4-5.... :?
[wrapimg=]https://38.media.tumblr.com/284383d26b8afc2c8757241101e2ef8f/tumblr_nkwh5jIHRB1tjk2bjo2_250.gif[/wrapimg] [wrapimg=]https://33.media.tumblr.com/83e0f7992359d14ee66359ee98868b4f/tumblr_nkwh5jIHRB1tjk2bjo6_r2_250.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
drogba_best
Мнения: 526
Регистриран на: 29 окт 2011 16:37
Контакти:

Re: Висша Лига, Челси-Бърнли, 27.08.16, 17:00

Мнениеот drogba_best » 27 авг 2016 18:57

Победа по шампионски, атрактивна , бърза и координирана игра, това е което всички искаме( +-Оскар). Както Карагър пише в една статия за Дейли Мейл - никой не бива да подценява Челси, защото имат експлозивен отбор.
П.С. И аз не искам да има ненужни кавги тука, ама няма как, има някои "фенове", "разбирачи", които само като падаме идват и започват да хранят, още помня как есента на сезон 11/12 тук редовно някои индивиди псуваха Дрогба, как бил стар и дърпал отбора надолу и за нищо не ставал вече, мишкари и хейтъри бол аз отдавна съм го приел.

yasen
Мнения: 2457
Регистриран на: 21 сеп 2008 23:24
Контакти:

Re: Висша Лига, Челси-Бърнли, 27.08.16, 17:00

Мнениеот yasen » 27 авг 2016 19:04

добра игра, наистина,
отборът изигра шампионски мач, точно с такива мачове се става шампион
пътят е дълъг, защитата има нужда от корекции и Конте знае това

п.с. Зума кога ще се връща?

Потребителски аватар
drogba_best
Мнения: 526
Регистриран на: 29 окт 2011 16:37
Контакти:

Re: Висша Лига, Челси-Бърнли, 27.08.16, 17:00

Мнениеот drogba_best » 27 авг 2016 19:05

yasen написа:п.с. Зума кога ще се връща?

Очаква се началото на октомври мисля, но няма сигурна информация все още

Потребителски аватар
язе
Мнения: 3345
Регистриран на: 26 дек 2014 23:42
Skype: noskype
Контакти:

Re: Висша Лига, Челси-Бърнли, 27.08.16, 17:00

Мнениеот язе » 27 авг 2016 19:22

Добър мач, срещу доста беззъб противник. Като цяло доста приятна за гледане игра и резултатна даже. Разбира се Азар беше над всички, но и Уилиан си връща формата. Не за това обаче, пиша този пост. Забелязвате ли този Батшуай? Абсолютна класа, напомня ми за Дрогба и съм убеден, че ако няма някакви сътресения в отбора, той ще е нашия бъдещ таран. За десет минути, направи много повече от потъналия в посредственост Диего. Пасът му към Педро за третия гол беше извънземен! Като цяло, присъствието му променя много нещата- ръстов нападател, който може да обира изритани топки, а освен това има прилична бързина и добър поглед върху играта.
Моузес...ех. Той е като Педро- прекрасен дрибъл, чудесна скорост, техничен... обаче е тъп като гъз!!! Никаква комбинация не може да завърже.
... и после внезапно си направих секуро.

Потребителски аватар
drogba_best
Мнения: 526
Регистриран на: 29 окт 2011 16:37
Контакти:

Re: Висша Лига, Челси-Бърнли, 27.08.16, 17:00

Мнениеот drogba_best » 27 авг 2016 19:25

язе написа:Добър мач, срещу доста беззъб противник. Като цяло доста приятна за гледане игра и резултатна даже. Разбира се Азар беше над всички, но и Уилиан си връща формата. Не за това обаче, пиша този пост. Забелязвате ли този Батшуай? Абсолютна класа, напомня ми за Дрогба и съм убеден, че ако няма някакви сътресения в отбора, той ще е нашия бъдещ таран. За десет минути, направи много повече от потъналия в посредственост Диего. Пасът му към Педро за третия гол беше извънземен! Като цяло, присъствието му променя много нещата- ръстов нападател, който може да обира изритани топки, а освен това има прилична бързина и добър поглед върху играта.
Моузес...ех. Той е като Педро- прекрасен дрибъл, чудесна скорост, техничен... обаче е тъп като гъз!!! Никаква комбинация не може да завърже.

Не съм съгласен за Коста, бори се цял мач просто не му върза, не разбирам защо го определяш като потънал в посредственост, какво точно за тебе днес или до сега му е посредственото?

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: Висша Лига, Челси-Бърнли, 27.08.16, 17:00

Мнениеот sslevski » 27 авг 2016 19:27

Както винаги номер 1 при темите.Страхотен мач от страна на Челси.Не са критерии Бърнли,но миналата година колко загуби и равни направихме точно с такива отбори не е истина.Днес наблюдавах страхотен футбол от сините.На всички нива.Единственото притеснение е ,че го нямаше Фабрегас.Надявам се следващия мач да е титуляр.Крайно време му е.
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
язе
Мнения: 3345
Регистриран на: 26 дек 2014 23:42
Skype: noskype
Контакти:

Re: Висша Лига, Челси-Бърнли, 27.08.16, 17:00

Мнениеот язе » 27 авг 2016 19:33

drogba_best написа:
язе написа:Добър мач, срещу доста беззъб противник. Като цяло доста приятна за гледане игра и резултатна даже. Разбира се Азар беше над всички, но и Уилиан си връща формата. Не за това обаче, пиша този пост. Забелязвате ли този Батшуай? Абсолютна класа, напомня ми за Дрогба и съм убеден, че ако няма някакви сътресения в отбора, той ще е нашия бъдещ таран. За десет минути, направи много повече от потъналия в посредственост Диего. Пасът му към Педро за третия гол беше извънземен! Като цяло, присъствието му променя много нещата- ръстов нападател, който може да обира изритани топки, а освен това има прилична бързина и добър поглед върху играта.
Моузес...ех. Той е като Педро- прекрасен дрибъл, чудесна скорост, техничен... обаче е тъп като гъз!!! Никаква комбинация не може да завърже.

Не съм съгласен за Коста, бори се цял мач просто не му върза, не разбирам защо го определяш като потънал в посредственост, какво точно за тебе днес или до сега му е посредственото?

Той винаги се бори, но в този мач специално, отиграванията му бяха меко казано дразнещи. Да не говорим какви положения изпусна...
... и после внезапно си направих секуро.

Потребителски аватар
drogba_best
Мнения: 526
Регистриран на: 29 окт 2011 16:37
Контакти:

Re: Висша Лига, Челси-Бърнли, 27.08.16, 17:00

Мнениеот drogba_best » 27 авг 2016 19:42

язе написа:
drogba_best написа:
язе написа:

Той винаги се бори, но в този мач специално, отиграванията му бяха меко казано дразнещи. Да не говорим какви положения изпусна...

Съгласен съм с това, но мисля да кажеш , че е потънал в посредственост е доста крайно и невярно


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта