Висша Лига, Уотфорд - Челси, Събота 20.08.2016г., 17:00ч.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
drogba_best
Мнения: 526
Регистриран на: 29 окт 2011 16:37
Контакти:

Re: Висша Лига, Уотфорд - Челси, Събота 20.08.2016г., 17:00ч

Мнениеот drogba_best » 21 авг 2016 13:36

Тук и навсякаде само се говори за още трансфери - 70 милиона за Лукаку за Хамес, за тоя за оня, момчета спрете малко и помислете с трезва глава и хладен ум, ние имаме сега 80 % от онзи отбор който стана безпрецендентен шампион преди 2 сезона и някои нови добри добавки, имаме много грамотна защита и да кажем стабилен вратар, да може да са малко поостарели и тромави на монети, но това са хората които 2/3 години бяха на стабилната защита в Агнлия и това не идваше само от тях а и от добрата работа на халфовете, което беше за мен лично проблема миналата година + характера който Азар показва или по-точно липсата му , отказва да поеме отговорност и се крие. Канте е огромен бонус за нас, но му трябват адекватни партньори,а именно не Оскар който вече бетонира мнението ,че не става за нас, Матич за мен лека-полека навлиза във форма и става по-постоянен, а Фабрегас няма нужда от коментар- той си показа какво може само за 10 минути, относно Микел мисля, че трябва да остане ако разкараме Оскар, защото е не лош и дава дълбочина, РЛЧ и Чалобах( ако не е даден вече под наем) трябва изиграят поне по 12/13 мача този сезон за мен, не знам как и кога, но конте трябва да ги интегрира още от този сезон, за да може догодина да не търсим пак под дърво и камък за кого да изръсим 50 милиона. Не мисля че повече ни трябва нападател, защото все пак имаме Реми, който не е нищо особено, но преди 2 сезона се справи когато имахме нужда от него и спокойно може да остане ако има желание. Пак казвам имаме не лош и дициплиниран отбор ( с малки изключения), не бива да се хвърляме да някви панически покупки, максимум 1 защитник ни трябва и като се върне Зума, ще сме истинска сила в първенството и пак ще си върнем добрата репутация в защита.

Потребителски аватар
Nomer_9
Мнения: 1032
Регистриран на: 02 фев 2011 14:04
Местоположение: София
Контакти:

Re: Висша Лига, Уотфорд - Челси, Събота 20.08.2016г., 17:00ч

Мнениеот Nomer_9 » 21 авг 2016 14:12

drogba_best написа:Тук и навсякаде само се говори за още трансфери - 70 милиона за Лукаку за Хамес, за тоя за оня, момчета спрете малко и помислете с трезва глава и хладен ум, ние имаме сега 80 % от онзи отбор който стана безпрецендентен шампион преди 2 сезона и някои нови добри добавки, имаме много грамотна защита и да кажем стабилен вратар, да може да са малко поостарели и тромави на монети, но това са хората които 2/3 години бяха на стабилната защита в Агнлия и това не идваше само от тях а и от добрата работа на халфовете, което беше за мен лично проблема миналата година + характера който Азар показва или по-точно липсата му , отказва да поеме отговорност и се крие. Канте е огромен бонус за нас, но му трябват адекватни партньори,а именно не Оскар който вече бетонира мнението ,че не става за нас, Матич за мен лека-полека навлиза във форма и става по-постоянен, а Фабрегас няма нужда от коментар- той си показа какво може само за 10 минути, относно Микел мисля, че трябва да остане ако разкараме Оскар, защото е не лош и дава дълбочина, РЛЧ и Чалобах( ако не е даден вече под наем) трябва изиграят поне по 12/13 мача този сезон за мен, не знам как и кога, но конте трябва да ги интегрира още от този сезон, за да може догодина да не търсим пак под дърво и камък за кого да изръсим 50 милиона. Не мисля че повече ни трябва нападател, защото все пак имаме Реми, който не е нищо особено, но преди 2 сезона се справи когато имахме нужда от него и спокойно може да остане ако има желание. Пак казвам имаме не лош и дициплиниран отбор ( с малки изключения), не бива да се хвърляме да някви панически покупки, максимум 1 защитник ни трябва и като се върне Зума, ще сме истинска сила в първенството и пак ще си върнем добрата репутация в защита.


Пич, не се ебавай...трябват ни поне 3. Ма нови. Бек, ЦЗ заместник на Оскар. Ако не купим капествени играчи, ще рухнем.
Ако искаш да направиш нещо, ще намериш начин, ако не искаш, ще намириш причина!

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: Висша Лига, Уотфорд - Челси, Събота 20.08.2016г., 17:00ч

Мнениеот sslevski » 21 авг 2016 21:15

Точно така казах го преди три коментара казвам го и сега.Централен защитник,бек и номер 10.Ако ще ставаме шампиони ако целта ни е само топ 4,може да се пробваме и така.......
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
drogba_best
Мнения: 526
Регистриран на: 29 окт 2011 16:37
Контакти:

Re: Висша Лига, Уотфорд - Челси, Събота 20.08.2016г., 17:00ч

Мнениеот drogba_best » 22 авг 2016 21:06

Е това вече не е нормално за мене, да се реве само за харчене на пари, дори когато ние харчехме най- много от всички пак го правехме умно целенасочено, дори в лошите ни трансфери е имало логика на момента. Съгласен съм 1 защитник ни трябва и евентуално някой адекватен който да замести Реми, но ако не може да се намерят подходящи хора, които да наистина да дойдат и да оправят някой проблем няма смисъл, да се дават по 50/60/70 милиона за когото и да е било. Не знам защо всички толкова започнхте да ставате жертва на "tunnel vision" вие гледате ли мачовете или само говорите на изуст вече, десен бек, защитник, нападател само това чета.... и вие като повечето игнорирате огромните таланти в школата, които когато и да се появят си оставят сърцето на тъча и играят на ниво, не може да се игнорира 2 пъти подред младежка ШЛ и ФА къп. Аз съм на мнение, че повече ще ни навреди ако се хвърлим сега точно на пазара да се надяваме на трансферен удар, 1 защитник и 1 нападател, но само ако е класен , някой като Манджукич бих искал да видя. Помнете ми думата имаме отбор със страхотни качества и ще видите ако се разчита на работа и се дават шансове на младите ще имаме повече успех отколкото ако само на пари разчитаме.

Потребителски аватар
hazard10
Мнения: 512
Регистриран на: 16 апр 2015 13:44
Местоположение: Cobham, United Kingdom
Контакти:

Re: Висша Лига, Уотфорд - Челси, Събота 20.08.2016г., 17:00ч

Мнениеот hazard10 » 22 авг 2016 22:25

drogba_best написа: Не знам защо всички толкова започнхте да ставате жертва на "tunnel vision" вие гледате ли мачовете или само говорите на изуст вече, десен бек, защитник, нападател само това чета....

Уважавам мнението ти, но съдейки по трансферните цели на Конте, явно и той мисли както повечето пишещи тук. ;)
В последните седмици най-често свързваните с нас имена са БутниДръпни от Наполи, Рикардо Родригес и Хамес, а именно ЦЗ, ляв бек и офанзивен халф.
Иначе и аз нямам нищо против да гледам по-често да цъкат малките, но ако трябва да бъдем сериозни, единствено за Рубен може да се каже че е донякъде готов за повече игрови минути.
[wrapimg=]https://38.media.tumblr.com/284383d26b8afc2c8757241101e2ef8f/tumblr_nkwh5jIHRB1tjk2bjo2_250.gif[/wrapimg] [wrapimg=]https://33.media.tumblr.com/83e0f7992359d14ee66359ee98868b4f/tumblr_nkwh5jIHRB1tjk2bjo6_r2_250.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
drogba_best
Мнения: 526
Регистриран на: 29 окт 2011 16:37
Контакти:

Re: Висша Лига, Уотфорд - Челси, Събота 20.08.2016г., 17:00ч

Мнениеот drogba_best » 23 авг 2016 10:00

hazard10 написа:
drogba_best написа: Не знам защо всички толкова започнхте да ставате жертва на "tunnel vision" вие гледате ли мачовете или само говорите на изуст вече, десен бек, защитник, нападател само това чета....

Уважавам мнението ти, но съдейки по трансферните цели на Конте, явно и той мисли както повечето пишещи тук. ;)
В последните седмици най-често свързваните с нас имена са БутниДръпни от Наполи, Рикардо Родригес и Хамес, а именно ЦЗ, ляв бек и офанзивен халф.
Иначе и аз нямам нищо против да гледам по-често да цъкат малките, но ако трябва да бъдем сериозни, единствено за Рубен може да се каже че е донякъде готов за повече игрови минути.

Еми нас всяка година ни свързват с поне 20тина играча които не взимаме или не искаме, реално в момента отправяме оферти за 1 защитник и 1 нападател, но съдейки от контрлите мисля, че няма да се хвърли на паника накрая и ще се дава повече шанс на децата. Иначе ако можем да намерим някакъв нападател който да е точно това което търсим, ок да го взимаме, но до тука освен Мората от тези дето се спрягат реално не мисля ,че друг би ни свършил особено голяма работа, но да видим все пак може да ни изненадат с някой трансферен удар. А относно младите, абе не е само Рубен, да той определено е в най - добра позиция, но има поне още 2/3ма които могат да играят по около 7/8 мача тая година и да се справят, а именно - Кенеди (него няма да го коментирам видяхме какво може миналия сезон), Ола Аийна игра супер лятото и за мен е готов да поцъка доста, Чалоба също играе със самочувствие и да не забравяме ,че той беше на скамейката още на Анчелоти, а е само на 21 , дори само тези да видят бял свят тоя сезон, ако ги интегрираме както си трябва, ще са готови за следващата година да помагат на отбора сериозно, като има и европа и по големи цели.


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта