Имали шанс за Лига Европа ?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metal1111
Мнения: 545
Регистриран на: 09 авг 2009 22:32

Имали шанс за Лига Европа ?

Мнениеот metal1111 » 29 апр 2016 21:23

Има ли шанс за участие в лига Европа, до колкото знам минала година Англия имаха 4 отбора , та в този ред на мисли според мен при добро стечение на нещата може да се класират
OFK PIRIN

Потребителски аватар
metal1111
Мнения: 545
Регистриран на: 09 авг 2009 22:32

Re: Имали шанс за Лига Европа ?

Мнениеот metal1111 » 29 апр 2016 21:29

някъде прочетох , че Ман трявба да вземат купата и да се класират пред Арсенал а Челси да изпревари светците
OFK PIRIN

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: Имали шанс за Лига Европа ?

Мнениеот Pragmatichen » 30 апр 2016 02:13

Челси няма шанс за ЛЕ, несериозно е да се твърди подобно нещо.
А и не мисля, че тим като Челси ще се зарадва на квалификации в ЛЕ, вместо да хвърли всички сили догодина отново в борбата за титлата.
Има 3 кръга, ще видим, но лично аз мисля, че тази година ще си дадат "почивка" от ЕКТ.
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Имали шанс за Лига Европа ?

Мнениеот CTAHKO » 30 апр 2016 05:36

Няма :!: Пък и няма смисъл 8-) Време ни е за почивка, равносметка и рестарт 8-)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Имали шанс за Лига Европа ?

Мнениеот ЕМИЛ » 30 апр 2016 06:55

He

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Имали шанс за Лига Европа ?

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 30 апр 2016 09:42

CTAHKO написа:Няма :!: Пък и няма смисъл 8-) Време ни е за почивка, равносметка и рестарт 8-)

Да и най-вече саратовският полуевреин Роман Аронович Абрамович да налее още няколко десетки милиона в английския клуб, докато в родината му една четвърт от училищата са с външни тоалетни... 8-)
[offtopic]Правописът в заглавието на темата просто умилява!... 8-)[/offtopic]
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

drizhelev1
Мнения: 271
Регистриран на: 25 ное 2010 19:37
Контакти:

Re: Имали шанс за Лига Европа ?

Мнениеот drizhelev1 » 30 апр 2016 12:03

Captain Stottlemeyer написа:
CTAHKO написа:Няма :!: Пък и няма смисъл 8-) Време ни е за почивка, равносметка и рестарт 8-)

Да и най-вече саратовският полуевреин Роман Аронович Абрамович да налее още няколко десетки милиона в английския клуб, докато в родината му една четвърт от училищата са с външни тоалетни... 8-)
[offtopic]Правописът в заглавието на темата просто умилява!... 8-)[/offtopic]

Колко по- добре ще е да ги даде на Иво Атанасов Тонев - Трофея.
BORN TO RUN

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1639
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Имали шанс за Лига Европа ?

Мнениеот 1palq4o1 » 30 апр 2016 12:20

Captain Stottlemeyer написа:
CTAHKO написа:Няма :!: Пък и няма смисъл 8-) Време ни е за почивка, равносметка и рестарт 8-)

Да и най-вече саратовският полуевреин Роман Аронович Абрамович да налее още няколко десетки милиона в английския клуб, докато в родината му една четвърт от училищата са с външни тоалетни... 8-)
[offtopic]Правописът в заглавието на темата просто умилява!... 8-)[/offtopic]


[offtopic]Явно и той е бил в някое от тях![/offtopic]
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Имали шанс за Лига Европа ?

Мнениеот dreben23 » 30 апр 2016 12:37

Винаги могат опитат с турне в Азия. :) Ами то те ако имат шанс, значи Арсенал ще е втори. Ами бият си Тотнъм и чакат да им се отвори възможност. По принцип мача с Лестър е безсмислен, ето ти ги още три точки. Челси е във форма като че ли, ще скъса фишчетата, те сега мнозина ще се излъжем с Тотнъми разни, а щом аз съм го заложил значи шанса на шпорите да бият е по-малко от 15 -20 %. А и гледам, че в Лондонските дербита нищо не правят. За съжаление обаче Саутхямптън и Уест Хям едва ли ще позволят на Челси да се класира в ЛЕ. Сити няма да играе сериозно, УБА не играе за никакво- надеждите са минимални, ама пък останалите сме доволни. Плюват всички челсари Арсенал редовно по форумчета, че се дънел, провалял и не знам кво си, ама Арсенал поне си спести паричките, а те харчат и са къде- отдолу под нас в зона "турнета в Азия". Якичко! :)

[offtopic]Ако всички отбори от сой дето са се класират по евротурнири в последния моментчек, значи това първенство е безсмислено да се следи за догодина и ще освободим маличко ефирно време. Просто ще докажат, че всичко е мотамо нагласенко и ще загубим интерес. Е чак толкова ниско не ми се вярва да паднат организатори. :)[/offtopic]
Това са девет точки разлика, просто някой представя ли си УХ да загуби три пъти с този отборчек дето разполага? Несериозна е тази тема. Ама поне може да ги бъзикаме, че те не се спреха да се гаврят с всякакви отбори. :mrgreen: :lol:
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Имали шанс за Лига Европа ?

Мнениеот CTAHKO » 30 апр 2016 13:18

Captain Stottlemeyer написа:
CTAHKO написа:Няма :!: Пък и няма смисъл. Време ни е за почивка, равносметка и рестарт.

Да и най-вече саратовският полуевреин Роман Аронович Абрамович да налее още няколко десетки милиона в английския клуб, докато в родината му една четвърт от училищата са с външни тоалетни... 8-)
[offtopic]Правописът в заглавието на темата просто умилява!... 8-)[/offtopic]

Къде отиде бе, кептън 8-) Що само гледаш като налива, а не гледаш като изкарва 8-) И удобно пропусна да отбележиш, че с великия руски хазарин начело, перахме любимите ти шваби като дайрета насред Германия, на собствения им стадион, пред собствена публика 8-) Факт :!: И само заради този факт си заслужава да акаш във външна тоалетна, на чист въздух сред майката природа 8-) Иначе нашите училища като са с вътрешни тоалетни, че какво :roll: Всяка година се закриват десетки училища, а неграмотността на съвремените средношколци е ноторно известна 8-)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта