Шампионска Лига, 1/8финал, Челси-ПСЖ, 09.03.16, 21:45

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
drogba_best
Мнения: 526
Регистриран на: 29 окт 2011 16:37
Контакти:

Re: Шампионска Лига, 1/8финал, Челси-ПСЖ, 09.03.16, 21:45

Мнениеот drogba_best » 10 мар 2016 18:28

bilyaletdinov написа:Kогато се обърне каруцата пътища много...какво е направил Моу, какво не е направил няма значение. Познавам доста хора, които преди началото на сезона считаха, че Моу е сменил успешно поколенията в отбора и Челси има изграден отбор за години напред, като е един от основните фаворити в ШЛ.
Аз съм отвратен от поведението на Еден Азар. Все едно при нас цял сезон Погба да се мърдосва и да показва крайна незаинтересованост от случващото се в клуба. Сигурен съм, че ако покаже това поведение и при Конте е пътник.

Моу изгради отбор , и за мен със един, два по адекватни трансфера през лятото доминацията ни поне в Англия беше сигурна, обаче Азар не мислеше така, има доста сериозен слух , че Реал наистина са предложили 80 милиона за него но Моу е отказал да го пусне и просто белгийското леке му скрои шапка и на него и на всички в клуба. Мился, че ясно се вижда колко малко желание има той в играта си и как откровено не му пука... жалка история

Потребителски аватар
gdlk
Мнения: 1094
Регистриран на: 06 фев 2011 20:55
Skype: ******
Контакти:

Re: Шампионска Лига, 1/8финал, Челси-ПСЖ, 09.03.16, 21:45

Мнениеот gdlk » 10 мар 2016 18:50

ние допреди 3 кръга се борехме да не изпаднем ама сме щели да доминираме :lol: :lol:
И ако малко разбираш от футбол ще си наясно, че бойкот не е имало - просто играчите са тотално изцедени!

Потребителски аватар
drogba_best
Мнения: 526
Регистриран на: 29 окт 2011 16:37
Контакти:

Re: Шампионска Лига, 1/8финал, Челси-ПСЖ, 09.03.16, 21:45

Мнениеот drogba_best » 10 мар 2016 19:27

gdlk написа:ние допреди 3 кръга се борехме да не изпаднем ама сме щели да доминираме :lol: :lol:
И ако малко разбираш от футбол ще си наясно, че бойкот не е имало - просто играчите са тотално изцедени!

Играчите са изморени да, но ти ако мислиш че Азар тоя сезон не бойкотира, не не разбираш от футбол ами очи нямаш....

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13754
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Шампионска Лига, 1/8финал, Челси-ПСЖ, 09.03.16, 21:45

Мнениеот Red_Neck » 10 мар 2016 19:32

Защо го пускат тогава?
Гус и Моу да не са кауни?
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
drogba_best
Мнения: 526
Регистриран на: 29 окт 2011 16:37
Контакти:

Re: Шампионска Лига, 1/8финал, Челси-ПСЖ, 09.03.16, 21:45

Мнениеот drogba_best » 10 мар 2016 19:37

Еми аз знам от достоверен източник , че на тренировките той се представя напълно нормално и не се вижда толкова брак в играта му, после на терена обаче е друг човек и точно това е причината да го освиркват не малко на моста, защото там феновете са на половин метър от терена и ясно виждат с какво желание играе , нещо което много тук особено не проумяват. Този човек не иска да играе за нас и не ми минавайте с глупости за умори и това колко е изцеден, Меси, Роналдо, Иниеста, и други от испанските грандове играят вече 4/5 години подред на високо ниво без особени почивки, така че нашите примадони не са преуморени.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18040
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Шампионска Лига, 1/8финал, Челси-ПСЖ, 09.03.16, 21:45

Мнениеот kingofpop » 10 мар 2016 19:59

Азар си личи, че не му пука какво става, даже мисля, че симулира и контузии (мое мнение).....

иска в Реал явно, ако сега не го продадете и не му вземете 60-70- млн докато има кой да ги даде сте за убиване.....

дано само не дойде при нас, че не мога да го гледам :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Re: Шампионска Лига, 1/8финал, Челси-ПСЖ, 09.03.16, 21:45

Мнениеот Тони » 10 мар 2016 20:57

Много са изцедени посредственяците. Роналдо и Меси играят всеки мач, понеже гонят разни постижения и за тях изцеждане няма. Нашите не можаха да изкарат и четири месеца, изцедиха се и си гравитираме около десето място. :D

Koнкретно за този мач - ПСЖ си бяха доста по-добри от нас. Ние имаме остра липса на лидери и освен Диего всички останали са медузи без водач. Хидинк и той е мек човека, ама се видя, че с лошо не става, с добро не става, не знам при нас с какво става. Конте казват бил доста строг. Дано ги смачка всички и изгони плявата. Микел бавния, Оскар, Азар, Кейхил - първа писта. Тоя белгийски израстък има наглостта да не играе нищо, да си сменя фланелката на полувремето и накрая да го заболи крак отново.

Потребителски аватар
blue_dominator
Мнения: 265
Регистриран на: 05 фев 2014 13:16
Местоположение: Maldives Islands, Hithadhoo, Link Road Str.
Контакти:

Re: Шампионска Лига, 1/8финал, Челси-ПСЖ, 09.03.16, 21:45

Мнениеот blue_dominator » 10 мар 2016 22:15

Тони написа:Много са изцедени посредственяците. Роналдо и Меси играят всеки мач, понеже гонят разни постижения и за тях изцеждане няма. Нашите не можаха да изкарат и четири месеца, изцедиха се и си гравитираме около десето място. :D

Koнкретно за този мач - ПСЖ си бяха доста по-добри от нас. Ние имаме остра липса на лидери и освен Диего всички останали са медузи без водач. Хидинк и той е мек човека, ама се видя, че с лошо не става, с добро не става, не знам при нас с какво става. Конте казват бил доста строг. Дано ги смачка всички и изгони плявата. Микел бавния, Оскар, Азар, Кейхил - първа писта. Тоя белгийски израстък има наглостта да не играе нищо, да си сменя фланелката на полувремето и накрая да го заболи крак отново.

За феновете на други отбори има и други форуми.... Скрий се смешник! :!:
[offtopic][wrapimg=]http://orig07.deviantart.net/a118/f/2014/004/d/2/chelsea_fc_3d_logo_animation_by_syndikata_np-d70ttbs.gif[/wrapimg][/offtopic]
Тони написа:Да продадем Азар, Сеск и Коста. Кво ме интересува Ама те са пълни ДУПКИ. Аре Коста днеска с два гола, той е половин дупка.

Потребителски аватар
hazard10
Мнения: 512
Регистриран на: 16 апр 2015 13:44
Местоположение: Cobham, United Kingdom
Контакти:

Re: Шампионска Лига, 1/8финал, Челси-ПСЖ, 09.03.16, 21:45

Мнениеот hazard10 » 10 мар 2016 22:22

UltraBlue написа:
hazard10 написа:
NOMER14 написа:Моу го вземаше тоя мач с 1-0 спокойно. Голяма грешка бе тоя холандец.

Като миналата година ли, кат бехме с човек повече цял мач че и продълженията? :mrgreen:

Тогава Челси отпадна без да загуби нито един от 2-та мача, а година по-рано ги биха с 2-0. Недей да остроумничиш, че не ти се отдава :idea:

Ти остроумничиш "умнико".... Май изпитваш оргазъм от паркирани бусове! Отивай до близката автогара и се кефи на воля! :lol:
И кат не загуби продължи ли бре "умник"? 11 на 10 120 минути близо? при 1:0 и буса паркиран отново.... На Моста при това! Пфуууу
Последна промяна от hazard10 на 10 мар 2016 22:33, променено общо 1 път.
[wrapimg=]https://38.media.tumblr.com/284383d26b8afc2c8757241101e2ef8f/tumblr_nkwh5jIHRB1tjk2bjo2_250.gif[/wrapimg] [wrapimg=]https://33.media.tumblr.com/83e0f7992359d14ee66359ee98868b4f/tumblr_nkwh5jIHRB1tjk2bjo6_r2_250.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
UltraBlue
Мнения: 3982
Регистриран на: 29 авг 2008 15:53
Контакти:

Re: Шампионска Лига, 1/8финал, Челси-ПСЖ, 09.03.16, 21:45

Мнениеот UltraBlue » 10 мар 2016 22:31

hazard10 написа:
UltraBlue написа:
hazard10 написа:
NOMER14 написа:Моу го вземаше тоя мач с 1-0 спокойно. Голяма грешка бе тоя холандец.

Като миналата година ли, кат бехме с човек повече цял мач че и продълженията? :mrgreen:

Тогава Челси отпадна без да загуби нито един от 2-та мача, а година по-рано ги биха с 2-0. Недей да остроумничиш, че не ти се отдава :idea:

Ти остроумничиш "умнико".... Май изпитваш оргазъм от паркирани бусове! Отивай до близката автогара и се кефи на воля! :lol:

Виждам че нямаш какво да кажеш като аргумент и типично по селски го обръщашна дребни опити за заяждане. Като почнеш да разбираш поне малко от футбол, пипнеш топка на живо, може пак да се пробваш да разискваш нещо на тази тема. Айде със здраве!
Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one !


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта