Висша Лига: Кристъл Палас-Челси, 03.01.16 15:30

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Висша Лига: Кристъл Палас-Челси, 03.01.16 15:30

Мнениеот Sardukar » 03 яну 2016 18:08

На фона на този ужасен сезон...дори при такава хубава победа няма позитивни емоции в този форум :( Стига сме ровили в лаЙната! Не сме станали шампиони след тоя мач, но трябва да се гледа по-оптимистично. Адски гнусни коментари се пишат от хора, които съм сигурен, че обичат ЧЕЛСИ, но се държат...неадекватно(ще се въздържа да използвам по-силни думи).
Айде ЧЕЛСИ!


ПП Много ме дразни отношението към Азар, в този труден за него момент. Още повече ме дразнят коментарите за Моуриньо (особено тези, в които се говори за него и докторката). Но просто ги скипвам, защото всеки има право на мнение! И макар в спора да се ражда истината, има "дискусии", които не раждат нищо смислено!Само ще кажа, че никой не може и не трябва да забравя кой е Жозе Моуриньо за ЧЕЛСИ и какво е направил; настоящия състав може да играе добър футбол; Азар е най-талантливия футболист на ЧЕЛСИ, но дори да си тръгне клуба ще го има и след него, дано винаги да играе силно за нас!
Последна промяна от Sardukar на 03 яну 2016 18:09, променено общо 1 път.
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
Ivanov_95
Мнения: 1822
Регистриран на: 13 мар 2014 21:03
Контакти:

Re: Висша Лига: Кристъл Палас-Челси, 03.01.16 15:30

Мнениеот Ivanov_95 » 03 яну 2016 18:09

Тони написа:Съгласен съм само с първата част от мнението ти. Сега остава играчите да поемат своята отговорност и да ни издърпат нагоре, а лятото да се разделим в вредните за клуба елементи, защото това което направиха на Моуриньо, ще го направят на следващия и пак ще се храним по форумите. Понеже няколко човека се имат за по-големи от клуба и си мислят, че могат да си правят каквото си поискат. Това си е наша традиция.

blue_dominator написа:
язе написа:Имаме Уилиан, около него трябва да се гради отбора. 8-)

Значи викаш да сменяме останалите 10! :lol:


Заедно с фенките. Тотална подмяна.

Много хубаво,щом наричаш Касияс лайно не говори добре за теб.

Потребителски аватар
Nomer_9
Мнения: 1032
Регистриран на: 02 фев 2011 14:04
Местоположение: София
Контакти:

Re: Висша Лига: Кристъл Палас-Челси, 03.01.16 15:30

Мнениеот Nomer_9 » 03 яну 2016 18:11

Нормално е да има конфронтации и спорове. Мъже сме...с различни мнения. Всеки иска доброто на Челси през призмата на своята философия. Само Станко е друго измерение.
Ако искаш да направиш нещо, ще намериш начин, ако не искаш, ще намириш причина!

Потребителски аватар
язе
Мнения: 3345
Регистриран на: 26 дек 2014 23:42
Skype: noskype
Контакти:

Re: Висша Лига: Кристъл Палас-Челси, 03.01.16 15:30

Мнениеот язе » 03 яну 2016 18:11

Ivanov_95 написа:
Тони написа:Съгласен съм само с първата част от мнението ти. Сега остава играчите да поемат своята отговорност и да ни издърпат нагоре, а лятото да се разделим в вредните за клуба елементи, защото това което направиха на Моуриньо, ще го направят на следващия и пак ще се храним по форумите. Понеже няколко човека се имат за по-големи от клуба и си мислят, че могат да си правят каквото си поискат. Това си е наша традиция.

blue_dominator написа:
язе написа:Имаме Уилиан, около него трябва да се гради отбора. 8-)

Значи викаш да сменяме останалите 10! :lol:


Заедно с фенките. Тотална подмяна.

Много хубаво,щом наричаш Касияс лайно не говори добре за теб.


Как да го нарека, когато е в умрела форма, но настоява да играе и прави парчета на мениджъра?
... и после внезапно си направих секуро.

Потребителски аватар
Ivanov_95
Мнения: 1822
Регистриран на: 13 мар 2014 21:03
Контакти:

Re: Висша Лига: Кристъл Палас-Челси, 03.01.16 15:30

Мнениеот Ivanov_95 » 03 яну 2016 18:12

Sardukar написа:На фона на този ужасен сезон...дори при такава хубава победа няма позитивни емоции в този форум :( Стига сме ровили в лаЙната! Не сме станали шампиони след тоя мач, но трябва да се гледа по-оптимистично. Адски гнусни коментари се пишат от хора, които съм сигурен, че обичат ЧЕЛСИ, но се държат...неадекватно(ще се въздържа да използвам по-силни думи).
Айде ЧЕЛСИ!


ПП Много ме дразни отношението към Азар, в този труден за него момент. Още повече ме дразнят коментарите за Моуриньо (особено тези, в които се говори за него и докторката). Но просто ги скипвам, защото всеки има право на мнение! И макар в спора да се ражда истината, има "дискусии", които не раждат нищо смислено!Само ще кажа, че никой не може и не трябва да забравя кой е Жозе Моуриньо за ЧЕЛСИ и какво е направил; настоящия състав може да играе добър футбол; Азар е най-талантливия футболист на ЧЕЛСИ, но дори да си тръгне клуба ще го има и след него, дано винаги да играе силно за нас!

Никой няма да отрече това,което Моу е направил в Челси.Но не е справедливо за тая криза да се обвиняват само играчите от някои хора тук.Както някой каза,вижте отношението на Реал към Моу и това към Анчелоти.Разликата е огромна.Моуриньо е голям треньор,но върши по някой път много глупости.Никога той не е виновен и се оправдава след загубите.Вече всичко това е минало и трябва да гледаме напред.Има още 18 мача в Англия да се изиграят във които трябва да вземем колкото се може повече точки.

Потребителски аватар
Ivanov_95
Мнения: 1822
Регистриран на: 13 мар 2014 21:03
Контакти:

Re: Висша Лига: Кристъл Палас-Челси, 03.01.16 15:30

Мнениеот Ivanov_95 » 03 яну 2016 18:15

язе написа:
Ivanov_95 написа:
Тони написа:Съгласен съм само с първата част от мнението ти. Сега остава играчите да поемат своята отговорност и да ни издърпат нагоре, а лятото да се разделим в вредните за клуба елементи, защото това което направиха на Моуриньо, ще го направят на следващия и пак ще се храним по форумите. Понеже няколко човека се имат за по-големи от клуба и си мислят, че могат да си правят каквото си поискат. Това си е наша традиция.

blue_dominator написа:
язе написа:Имаме Уилиан, около него трябва да се гради отбора. 8-)

Значи викаш да сменяме останалите 10! :lol:


Заедно с фенките. Тотална подмяна.

Много хубаво,щом наричаш Касияс лайно не говори добре за теб.


Как да го нарека, когато е в умрела форма, но настоява да играе и прави парчета на мениджъра?

Той въобще имаше ли шанс за изява след контузията ?

Потребителски аватар
Nomer_9
Мнения: 1032
Регистриран на: 02 фев 2011 14:04
Местоположение: София
Контакти:

Re: Висша Лига: Кристъл Палас-Челси, 03.01.16 15:30

Мнениеот Nomer_9 » 03 яну 2016 18:17

Админ, поста на Тони дето ни нарича педали го видях...въпреки,че бързо го изтри. Мисля,че е редно да го накажеш за известно време както направи с мене след конфронтацийката ми със С. ( при далеч по невинни думи) Помисли как е редно да постъпиш...тъпо е да има двоен стандарт.
Ако искаш да направиш нещо, ще намериш начин, ако не искаш, ще намириш причина!

Потребителски аватар
blue_dominator
Мнения: 265
Регистриран на: 05 фев 2014 13:16
Местоположение: Maldives Islands, Hithadhoo, Link Road Str.
Контакти:

Re: Висша Лига: Кристъл Палас-Челси, 03.01.16 15:30

Мнениеот blue_dominator » 03 яну 2016 18:21

Nomer_9 написа:Админ, поста на Тони дето ни нарича педали го видях...въпреки,че бързо го изтри. Мисля,че е редно да го накажеш за известно време както направи с мене след конфронтацийката ми със С. ( при далеч по невинни думи) Помисли как е редно да постъпиш...тъпо е да има двоен стандарт.

Тоя тони е болен хейтър, а още по-зле се чувства от факта че Челси днес би и че след смяната на мениджъра нямаме загуба. :mrgreen: Но ще трябва да свиква.... :lol:
[offtopic][wrapimg=]http://orig07.deviantart.net/a118/f/2014/004/d/2/chelsea_fc_3d_logo_animation_by_syndikata_np-d70ttbs.gif[/wrapimg][/offtopic]
Тони написа:Да продадем Азар, Сеск и Коста. Кво ме интересува Ама те са пълни ДУПКИ. Аре Коста днеска с два гола, той е половин дупка.

Потребителски аватар
Nomer_9
Мнения: 1032
Регистриран на: 02 фев 2011 14:04
Местоположение: София
Контакти:

Re: Висша Лига: Кристъл Палас-Челси, 03.01.16 15:30

Мнениеот Nomer_9 » 03 яну 2016 18:25

blue_dominator написа:
Nomer_9 написа:Админ, поста на Тони дето ни нарича педали го видях...въпреки,че бързо го изтри. Мисля,че е редно да го накажеш за известно време както направи с мене след конфронтацийката ми със С. ( при далеч по невинни думи) Помисли как е редно да постъпиш...тъпо е да има двоен стандарт.

Тоя тони е болен хейтър, а още по-зле се чувства от факта че Челси днес би и че след смяната на мениджъра нямаме загуба. :mrgreen:

Той може да е сякъв...но е важно правилата да се примагст от админа еднакво към всички. Аз използвах обида-изхвърчах за близо месец...Тони използва супер грозна обида и какво е логипно да последва??? Вярвам,че админа ще постъпи правилно...
Ако искаш да направиш нещо, ще намериш начин, ако не искаш, ще намириш причина!

Потребителски аватар
blue_dominator
Мнения: 265
Регистриран на: 05 фев 2014 13:16
Местоположение: Maldives Islands, Hithadhoo, Link Road Str.
Контакти:

Re: Висша Лига: Кристъл Палас-Челси, 03.01.16 15:30

Мнениеот blue_dominator » 03 яну 2016 18:27

Nomer_9 написа:
blue_dominator написа:
Nomer_9 написа:Админ, поста на Тони дето ни нарича педали го видях...въпреки,че бързо го изтри. Мисля,че е редно да го накажеш за известно време както направи с мене след конфронтацийката ми със С. ( при далеч по невинни думи) Помисли как е редно да постъпиш...тъпо е да има двоен стандарт.

Тоя тони е болен хейтър, а още по-зле се чувства от факта че Челси днес би и че след смяната на мениджъра нямаме загуба. :mrgreen:

Той може да е сякъв...но е важно правилата да се примагст от админа еднакво към всички. Аз използвах обида-изхвърчах за близо месец...Тони използва супер грозна обида и какво е логипно да последва??? Вярвам,че админа ще постъпи правилно...

Админ, четеш ли? ;)
[offtopic][wrapimg=]http://orig07.deviantart.net/a118/f/2014/004/d/2/chelsea_fc_3d_logo_animation_by_syndikata_np-d70ttbs.gif[/wrapimg][/offtopic]
Тони написа:Да продадем Азар, Сеск и Коста. Кво ме интересува Ама те са пълни ДУПКИ. Аре Коста днеска с два гола, той е половин дупка.


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта