Висша Лига: Кристъл Палас-Челси, 03.01.16 15:30

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Nomer_9
Мнения: 1032
Регистриран на: 02 фев 2011 14:04
Местоположение: София
Контакти:

Re: Висша Лига: Кристъл Палас-Челси, 03.01.16 15:30

Мнениеот Nomer_9 » 03 яну 2016 17:55

Честита победа. Мисля че малко по малко си връщаме самочувствието,което се дължи на спокойствието,което внесе Гуус. Моу беше смазал играчите психически... Напълно съм съгласен,че Азар заслужава да бъде плюен от някои фенове, но е малоумно това плюене да е плод на твърдението,че е бойкотирал Моу. Едва ли играч,който всички слагаха миналия сезон редом до Меси и Роналдо умишлено ще провокира спад във формата си. Причините за слабото му представяне са изтощение...както физическо, така и тактическо и психическо. Дайте му време да се вдигне. Той го заслужава. Браво на Микел...оправда ме този мач, но каквото и да си говорим,той не е играч за големите мачове (ще го видим с ПСЖ).
Яд ме е за младите...Баба и РЛЧ :(
Ама при положение,че бием, няма да негативизирам тука...
Станко е футболен Бог. Предлагам да го издигнем за президент на БФС...
Ако искаш да направиш нещо, ще намериш начин, ако не искаш, ще намириш причина!

Потребителски аватар
Ivanov_95
Мнения: 1822
Регистриран на: 13 мар 2014 21:03
Контакти:

Re: Висша Лига: Кристъл Палас-Челси, 03.01.16 15:30

Мнениеот Ivanov_95 » 03 яну 2016 17:55

язе написа:
Ivanov_95 написа:
Тони написа:Aбсолютно! Обаче аз лицемерно мога да кажа, че го плюя, понеже е пълна дупка, симулира контузии и взима четвърт милион седмично, за да сме изпадащи. Освен това показателите му са на ниво А група. Не вкарва, не асистира и без него играем по-добре. Има някакви претенции да е веднага след Меси и Роналдо, но като му видиш статистиката и хората ни се смеят.

А на блу доминатор ше му дам да ми избърше парчето . :)

А за тоя бойкот който се говори,не мислиш ли,че има вина и Моуриньо?Що играчите не го бойкотираха първите два сезона,а почнаха след като ги направи шампиони.От къде да знаем ние каква е била обстановката в отбора и защо играчите го правят т'ва.


Тия лайненца изгониха най- великия мениджър след САФ! Моу беше нашия САФ и щеше да ни направи велики, ако не бяха тия 3 девици, да му (ни) серат на главата.

Добре откъде си сигурен,че само те са виновни,а Моу няма никаква вина.Сигурно и Рамос и Касияс и те са лайна нали ?

Потребителски аватар
язе
Мнения: 3345
Регистриран на: 26 дек 2014 23:42
Skype: noskype
Контакти:

Re: Висша Лига: Кристъл Палас-Челси, 03.01.16 15:30

Мнениеот язе » 03 яну 2016 17:56

Имаме Уилиан, около него трябва да се гради отбора. 8-)
... и после внезапно си направих секуро.

Потребителски аватар
язе
Мнения: 3345
Регистриран на: 26 дек 2014 23:42
Skype: noskype
Контакти:

Re: Висша Лига: Кристъл Палас-Челси, 03.01.16 15:30

Мнениеот язе » 03 яну 2016 17:58

Ivanov_95 написа:
язе написа:
Ivanov_95 написа:
Тони написа:Aбсолютно! Обаче аз лицемерно мога да кажа, че го плюя, понеже е пълна дупка, симулира контузии и взима четвърт милион седмично, за да сме изпадащи. Освен това показателите му са на ниво А група. Не вкарва, не асистира и без него играем по-добре. Има някакви претенции да е веднага след Меси и Роналдо, но като му видиш статистиката и хората ни се смеят.

А на блу доминатор ше му дам да ми избърше парчето . :)

А за тоя бойкот който се говори,не мислиш ли,че има вина и Моуриньо?Що играчите не го бойкотираха първите два сезона,а почнаха след като ги направи шампиони.От къде да знаем ние каква е била обстановката в отбора и защо играчите го правят т'ва.


Тия лайненца изгониха най- великия мениджър след САФ! Моу беше нашия САФ и щеше да ни направи велики, ако не бяха тия 3 девици, да му (ни) серат на главата.

Добре откъде си сигурен,че само те са виновни,а Моу няма никаква вина.Сигурно и Рамос и Касияс и те са лайна нали ?


Гледам, че си си отговорил сам... 8-)
... и после внезапно си направих секуро.

Потребителски аватар
blue_dominator
Мнения: 265
Регистриран на: 05 фев 2014 13:16
Местоположение: Maldives Islands, Hithadhoo, Link Road Str.
Контакти:

Re: Висша Лига: Кристъл Палас-Челси, 03.01.16 15:30

Мнениеот blue_dominator » 03 яну 2016 17:58

язе написа:Имаме Уилиан, около него трябва да се гради отбора. 8-)

Значи викаш да сменяме останалите 10! :lol:
[offtopic][wrapimg=]http://orig07.deviantart.net/a118/f/2014/004/d/2/chelsea_fc_3d_logo_animation_by_syndikata_np-d70ttbs.gif[/wrapimg][/offtopic]
Тони написа:Да продадем Азар, Сеск и Коста. Кво ме интересува Ама те са пълни ДУПКИ. Аре Коста днеска с два гола, той е половин дупка.

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Re: Висша Лига: Кристъл Палас-Челси, 03.01.16 15:30

Мнениеот Тони » 03 яну 2016 17:59

Съгласен съм само с първата част от мнението ти. Сега остава играчите да поемат своята отговорност и да ни издърпат нагоре, а лятото да се разделим в вредните за клуба елементи, защото това което направиха на Моуриньо, ще го направят на следващия и пак ще се храним по форумите. Понеже няколко човека се имат за по-големи от клуба и си мислят, че могат да си правят каквото си поискат. Това си е наша традиция.

blue_dominator написа:
язе написа:Имаме Уилиан, около него трябва да се гради отбора. 8-)

Значи викаш да сменяме останалите 10! :lol:


Заедно с фенките. Тотална подмяна.

Потребителски аватар
gdlk
Мнения: 1098
Регистриран на: 06 фев 2011 20:55
Skype: ******
Контакти:

Re: Висша Лига: Кристъл Палас-Челси, 03.01.16 15:30

Мнениеот gdlk » 03 яну 2016 18:04

всичко си зависи от тренъора и това как се отнася с играчите.. Не е тайна че Моу го махнаха от Реал именно че разцепи отбора и се изпокара с почти всички! същото се случи и тук, докато вижте при раздялата на Реал с Анчелоти дали някой го упрекна за нещо?
Така че за да си добър тренъор, трябва да си и добър психолог, което на Моу му куца последните години.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43887
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Висша Лига: Кристъл Палас-Челси, 03.01.16 15:30

Мнениеот rhaegar » 03 яну 2016 18:04

По-зле сме от форума на Ливърпул, а това вече си е постижение. Браво.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
язе
Мнения: 3345
Регистриран на: 26 дек 2014 23:42
Skype: noskype
Контакти:

Re: Висша Лига: Кристъл Палас-Челси, 03.01.16 15:30

Мнениеот язе » 03 яну 2016 18:06

blue_dominator написа:
язе написа:Имаме Уилиан, около него трябва да се гради отбора. 8-)

Значи викаш да сменяме останалите 10! :lol:

Без Куртоа и капитана. Всички примадони, моат да бегат. 8-)
... и после внезапно си направих секуро.

Потребителски аватар
blue_dominator
Мнения: 265
Регистриран на: 05 фев 2014 13:16
Местоположение: Maldives Islands, Hithadhoo, Link Road Str.
Контакти:

Re: Висша Лига: Кристъл Палас-Челси, 03.01.16 15:30

Мнениеот blue_dominator » 03 яну 2016 18:07

язе написа:
blue_dominator написа:
язе написа:Имаме Уилиан, около него трябва да се гради отбора. 8-)

Значи викаш да сменяме останалите 10! :lol:

Без Куртоа и капитана. Всички примадони, моат да бегат. 8-)

Ми звънкай на Абрама! :lol:
[offtopic][wrapimg=]http://orig07.deviantart.net/a118/f/2014/004/d/2/chelsea_fc_3d_logo_animation_by_syndikata_np-d70ttbs.gif[/wrapimg][/offtopic]
Тони написа:Да продадем Азар, Сеск и Коста. Кво ме интересува Ама те са пълни ДУПКИ. Аре Коста днеска с два гола, той е половин дупка.


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта