ВВС: Челси уволни Жозе Моуриньо

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Re: ВВС: Челси уволни Жозе Моуриньо

Мнениеот Тони » 17 дек 2015 17:44

Момчета, много странно, че най-големите антифенове не са се изказали още по този въпрос. Какво става? :lol:

pomiqr271
Мнения: 126
Регистриран на: 24 ное 2015 15:27

Re: ВВС: Челси уволни Жозе Моуриньо

Мнениеот pomiqr271 » 17 дек 2015 17:46

Тони написа:Момчета, много странно, че най-големите антифенове не са се изказали още по този въпрос. Какво става? :lol:


Мъчно им е, че няма да ходите в Чемпиъншип.

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: ВВС: Челси уволни Жозе Моуриньо

Мнениеот PSvilenov » 17 дек 2015 17:47

Чета , че Брендън Роджърс бил от сериозните кандидати и се обмислял да дойде . В тея трудни времена трябва да покажете характер и без това , точният човек търсят :mrgreen:

Ако това верно стане , ще изпитате най-голямата мъка от както сте гледали футбол. Само си представям гениалните му ротации в стил Фабрегас на десният бек и Иванович и Коща по двата фланга

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: ВВС: Челси уволни Жозе Моуриньо

Мнениеот PSvilenov » 17 дек 2015 17:51

HekakaB написа:
Ivanov_95 написа:
Тони написа:Почви се инфо за Хидинк, като временен мениджър. Само да не е левакът Роджърс, че ще се гръмна.

Между другото ми харесваше неговия стил в Пул,но нещо му липсваше там и не знам какво.

Суарез. :lol: :lol: :lol:

Кое ви е харесвало в стила ни ? Отиграванията , голови или не , на уругваеца предполагам ? Не вярвам да е това, че дори в най-успешният сезон на Роджърс отборчета от дъното ни дупчеха с по 2-3 гола на мач или това че мениджъра имаше специално отношение към футболисти дето настоя да се купят само и само да си оправдаят трансферната сума ( не, че успяха де ) . Още се мъчим с последната му звезда олигофрена Бентеке за 33 милиона ...

Отделно изгони и зачеркна толкова влиятелни футболисти и млади надежди дето сега под друго ръководство блестят
Последна промяна от PSvilenov на 17 дек 2015 17:52, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: ВВС: Челси уволни Жозе Моуриньо

Мнениеот 0007 » 17 дек 2015 17:52

Айде и тук да го постна:

Еми...нещата логично завършиха по този начин.Имаше шанс да остане задълго там,където е обичан,но непромяната в характера и вижданията му за провеждане на мачовете му изиграха лоша шега. Благодаря му за всичко през годините,но вторият му период нямаше нищо общо с първия.Макар да не одобрявам методите му и да не го искам за треньор на Челси, той завинаги ще си остане наша легенда и може би най-успешният треньор в историята на клуба.Пожелавам му успех където и да отиде(стига да не играе срещу Челси),вярвам,че ще го постигне,и дано все няко гауспее да превъзмогне себе си и егото си.

Интересното сега е дали ще назначим за пореден път временен мениджър или пък постоянен такъв.Аз залагам на първото. :mrgreen:
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

Потребителски аватар
glarus_ds
Мнения: 1925
Регистриран на: 13 ное 2008 12:30
Местоположение: София
Контакти:

Re: ВВС: Челси уволни Жозе Моуриньо

Мнениеот glarus_ds » 17 дек 2015 17:55

HekakaB написа:
glarus_ds написа:Жалко за всичко, което се случи напоследък. Няма смисъл да пожелавам нищо на Жозе, той е постигнал всичко вече ;) Само дано следващият мениджър да е от висока класа, че не ми се гледат незнайни герои :lol: Татко Карло става :)


Щото пък той беше голям много 2004 като пое Челси.Трябва просто човек с нови идеи, различни виждания и енергия.И ще станат нещата.

Ами не беше малък, предните два сезона бе спечелил първо ЛЕ, после ШЛ с Порто, а трофеите на домашна сцена няма смисъл да ги казваме даже :)
CHELSEA

Потребителски аватар
glarus_ds
Мнения: 1925
Регистриран на: 13 ное 2008 12:30
Местоположение: София
Контакти:

Re: ВВС: Челси уволни Жозе Моуриньо

Мнениеот glarus_ds » 17 дек 2015 18:00

Тони написа:...

Който следи Челси отдавна знае, че Гуардиола е неосъществената мечта на Абрамович. Толкова много му се иска на нашия да играем тики-така, че няма повече на къде.


Така е, за това да го взема(Пеп) от лятото, да го видим него в Челси и във ВЛ :lol: Много ще ми е интересно какво ще се получи, аз съм за :mrgreen:
CHELSEA

Gary Shaw
Мнения: 1489
Регистриран на: 08 окт 2010 16:12
Контакти:

Re: ВВС: Челси уволни Жозе Моуриньо

Мнениеот Gary Shaw » 17 дек 2015 18:06

Вече е ясно ,че Челси е на финал в ШЛ остава да видим дали ще спечелите с дузпи или ще загуби :lol: :lol: :lol:

CSKA69
Мнения: 4475
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: ВВС: Челси уволни Жозе Моуриньо

Мнениеот CSKA69 » 17 дек 2015 18:08

Гуус Хидинк ми се струва леко изчерпан вече, но кой знае - може да успее да върне самочувствието и желанието за игра в играчите на Челси. Това неминуемо ще се отрази положително и на резултатите ви. Хуанде Рамос ми изглежда доста екзотично като вариант, но и назначаването на Бенитес беше нещо подобно, а в крайна сметка се оказа добро решение за онзи момент. Брендън Роджърс не ми се коментира даже, но пък може точно той да е решението за вас до края на сезона. Все пак тук говорим за временни варианти.. Аз лично смятам, че Гуардиола, колкото и да е мокър сън на Абрамович, няма да дойде при вас - или при приятелите си и парите в Сити, или в Юнайтед, където самият той е казвал, се вижда един ден като треньор ;) Диего Симеоне наистина изглежда логичен за постоянен мениджър, но въпросът е дали Абрамович иска да гледа още една версия на Моуриньо, защото аржентинецът е много близо в разбиранията си за футбола до Жозе, с разликата, че залага на силното колективно начало, а не на индивидуализма, както е при португалеца.. Анчелоти усилено се спряга за Байерн, пък и повторното му завръщане може да не е толкова удачен ход.. Видяхте втория период на Моуриньо какъв беше..
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Re: ВВС: Челси уволни Жозе Моуриньо

Мнениеот Тони » 17 дек 2015 18:09

.. Видяхте втория период на Моуриньо какъв беше..


Видяхме, да . :lol:


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта