Висша лига: Лестър - Челси (22:00) Понеделник

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
doc_
Мнения: 134
Регистриран на: 12 апр 2013 18:51
Контакти:

Re: Висша лига: Лестър - Челси (22:00) Понеделник

Мнениеот doc_ » 15 дек 2015 00:29

Защитата е много зле, противниковите футболисти си намират твърде лесно празни пространства. Не знам защо се проспа голяма част от мача, толкова ли не можеше да играят 90 минути като онзи добър отрязък от 15-а минути през второто полувреме. На Реми ми е чудно защо изобщо не му се дава шанс след като и миналия сезон вкара важни голове за малкото игрово време, което получаваше. Тук станахте за смях с тези личностни нападки.

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Висша лига: Лестър - Челси (22:00) Понеделник

Мнениеот CTAHKO » 15 дек 2015 00:30

Аз не съм обидил никого 8-) Който обижда, да се разделяме по бързата процедура, за порядъчен период и да ги превъзпитаваме 8-) Ама гледай да е по-културно и внимателно, че са с крехка психика и са предразположени към ментални увреждания 8-)

П.П. Казвам го само като съвет и с най-добри чувства към въпросните потребители. В никакъв случай да не се възприема като обсъждане на действията на модератора 8-) Но добро сърце, какво да го правиш. Загрижен съм за тяхното здраве 8-)
Последна промяна от CTAHKO на 15 дек 2015 00:35, променено общо 1 път.
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Висша лига: Лестър - Челси (22:00) Понеделник

Мнениеот CTAHKO » 15 дек 2015 00:34

doc_ написа:Защитата е много зле, противниковите футболисти си намират твърде лесно празни пространства. Не знам защо се проспа голяма част от мача, толкова ли не можеше да играят 90 минути като онзи добър отрязък от 15-а минути през второто полувреме. На Реми ми е чудно защо изобщо не му се дава шанс след като и миналия сезон вкара важни голове за малкото игрово време, което получаваше. Тук станахте за смях с тези личностни нападки.

И аз това се питам. Защита зле, халфове зле, нападението е зле, щото халфовете са зле 8-) От там нататък не знам какво толкова се случи, че всички да са толкова зле 8-)

П.П. Остави ги децата да се наиграят. На тях друго не им остава 8-)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
doc_
Мнения: 134
Регистриран на: 12 апр 2013 18:51
Контакти:

Re: Висша лига: Лестър - Челси (22:00) Понеделник

Мнениеот doc_ » 15 дек 2015 00:37

CTAHKO написа:
doc_ написа:Защитата е много зле, противниковите футболисти си намират твърде лесно празни пространства. Не знам защо се проспа голяма част от мача, толкова ли не можеше да играят 90 минути като онзи добър отрязък от 15-а минути през второто полувреме. На Реми ми е чудно защо изобщо не му се дава шанс след като и миналия сезон вкара важни голове за малкото игрово време, което получаваше. Тук станахте за смях с тези личностни нападки.

И аз това се питам. Защита зле, халфове зле, нападението е зле, щото халфовете са зле 8-) От там нататък не знам какво толкова се случи, че всички да са толкова зле 8-)

П.П. Остави ги децата да се наиграят. На тях друго не им остава 8-)

Така е, проблемите са комплексни, като се започне от собственик и се стигне до отделните футболисти. ;)

Потребителски аватар
fireblood
Мнения: 2858
Регистриран на: 03 авг 2010 21:12
Контакти:

Re: Висша лига: Лестър - Челси (22:00) Понеделник

Мнениеот fireblood » 15 дек 2015 00:42

Пичове, погледнете от друг ъгъл нещата. Ако изпаднем поне ще ни дават по Нова Спорт и ще гледаме всяка седмица, а не като сега livescore само да рифрешвам с напразни надежди. :mrgreen:

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Висша лига: Лестър - Челси (22:00) Понеделник

Мнениеот CTAHKO » 15 дек 2015 01:06

Soulen написа:След като си осигурим 40 точки, ни остават още 2 мача за целия сезон, след това още 2 ако бием и така нататък :)

Абе този сезон е толкова изкривен, че няма накъде повече :) Ей така както сме 16-ти, дефакто сме на 10-на точки от ТОП 5 8-)Така че и други сметки могат да се правят :roll:
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Висша лига: Лестър - Челси (22:00) Понеделник

Мнениеот bilyaletdinov » 15 дек 2015 02:13

Mного е паднало нивото в тоя форум. Нормално е, че глорихънтърите ги няма, но и нормалните фенове на Челси ще спрат да пишат. "Колегата от Лондон" с всичките си 5-6 профила търси под дърво и камък бач' Станко и Сардукар, все едно последните 2ма си пият кафето с Абрама и Моуриньо :lol: Малко по-серизоно. Дори за мен, отявлен хейтър на Челси и Моу ми е неприятно. Този Челси играе така, все едно е шампион и доиграва формално първенството, а отборите срещу него играят срещу него сякаш това им е последния мач в лигата. С две думи мотивация 0 :!: Когато един от най-големите в този аспект на треньорската професия не може да справи с това, определено имащо нещо гнило. По-гнило и от "контузията" на играча на сезона за миналата година.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Висша лига: Лестър - Челси (22:00) Понеделник

Мнениеот Groucho » 15 дек 2015 09:17

CTAHKO написа:Повече от ясно е, че футболистите ни все още тъгуват по Ева 8-) Това е голямата загуба, а не днешния мач 8-)

Това обобщава този сезон и следващия. Няма нужда от повече коментари :!:

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Висша лига: Лестър - Челси (22:00) Понеделник

Мнениеот JackPackage » 15 дек 2015 10:19

Groucho написа:
CTAHKO написа:Повече от ясно е, че футболистите ни все още тъгуват по Ева 8-) Това е голямата загуба, а не днешния мач 8-)

Това обобщава този сезон и следващия. Няма нужда от повече коментари :!:

Факт! Върнете Ева и почваме победите!
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Висша лига: Лестър - Челси (22:00) Понеделник

Мнениеот ZinedineZidane » 15 дек 2015 11:25

Слабички сте в момента, но и Лестърчето не е за подценяване. За пръв път снощи им изгледах цял мач и съм много впечатлен от себераздаването и духа на отбора. С подобен подход, в момента могат да бият всеки.
А на Челси му требе сериозен рефреш. Дали треньор, дали сериозно попълнение зимата... Моуриньо цялостно започва да се изчерпва и губи почва под краката си още от Мадрид. Няма по-логичен ход от смяната му и то може би с Анчелоти. Но това си е мое мнение.
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта