Висша лига: Челси - Борнемут (19:30) Събота

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
hazard10
Мнения: 512
Регистриран на: 16 апр 2015 13:44
Местоположение: Cobham, United Kingdom
Контакти:

Re: Висша лига: Челси - Борнемут (19:30) Събота

Мнениеот hazard10 » 06 дек 2015 16:05

rhaegar написа:
hazard10 написа: Rhaegari,....


От мене какво по-специално искаш, кажи?

Да не толерираш изброените безмозъчни тролове, и да триеш мненията на някои други, които отдавна прозряха що за стока е португалския мангал!
Нищо повече!
[wrapimg=]https://38.media.tumblr.com/284383d26b8afc2c8757241101e2ef8f/tumblr_nkwh5jIHRB1tjk2bjo2_250.gif[/wrapimg] [wrapimg=]https://33.media.tumblr.com/83e0f7992359d14ee66359ee98868b4f/tumblr_nkwh5jIHRB1tjk2bjo6_r2_250.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Висша лига: Челси - Борнемут (19:30) Събота

Мнениеот CTAHKO » 06 дек 2015 16:09

hazard10 написа:
rhaegar написа:
hazard10 написа: Rhaegari,....


От мене какво по-специално искаш, кажи?

Да не толерираш изброените безмозъчни тролове, и да триеш мненията на някои други, които отдавна прозряха що за стока е португалския мангал!
Нищо повече!

Ти трол с мозък ли си 8-) За какво толериране става въпрос, че не се сещам :roll: Или само ти имаш право на мнение и всички трябва да са съгласни с него 8-) А който не е съгласен, става трол 8-) Всички разбрахме, че не вдяваш и цент от това животинче наречено футбол, ама недей да ни го напомняш всеки път 8-) Ок, махаме Моуриньо и к'во правим после :roll: Кой идва на негово място :roll:

П.П. Точно в такива моменти се вижда, колко сте фенове на Челси 8-) Като бием е лесно, ама като не вървят нещата и почвате да мрънкате, без да осъзнавате колко смешни ставате. И с Анчелоти беше така, и с АВБ, и с Ди Матео и сега с Моуриньо 8-)
Последна промяна от CTAHKO на 06 дек 2015 17:22, променено общо 2 пъти.
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43881
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Висша лига: Челси - Борнемут (19:30) Събота

Мнениеот rhaegar » 06 дек 2015 17:18

hazard10 написа:
rhaegar написа:
hazard10 написа: Rhaegari,....


От мене какво по-специално искаш, кажи?

Да не толерираш изброените безмозъчни тролове, и да триеш мненията на някои други, които отдавна прозряха що за стока е португалския мангал!
Нищо повече!


Не че съм длъжен да давам обяснения на някой тука, но:

-трия мнения, които съдържат обиди. Ако някой иска да се изкаже за ситуацията в отбора, може да го направи, без да обижда останалите, които не са съгласни с него.

-не ми харесва и да се обиждат футболисти и мениджъра на клуба, само защото в даден момент правят грешки. Явно в главите на някои хора разликата между "най-успешният мениджър в историята на клуба" и "португалски мангал" се преминава много, много лесно. За мен не е така.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Nomer_9
Мнения: 1032
Регистриран на: 02 фев 2011 14:04
Местоположение: София
Контакти:

Re: Висша лига: Челси - Борнемут (19:30) Събота

Мнениеот Nomer_9 » 06 дек 2015 19:51

Hazard10 не е прав да обижда така Моуриньо, най-малкото,защоти е легенда на клуба. Но въпреки товае прав за абсолютно всичко останало. Този период на Моу е тотслен провал и проблемите в работата му наистина се виждаха още миналата година и само 2 ма , 3 ма тука наред с него, предвидихме на къде отиват нещата при този начин на работа. Факт.
иначе Админа е пич, Сардукара е легенда тука във форума и супер умно момче. Винаги ми е било кеф да чета мненията му, макар и често вижданията ни да се разминават и затова не един път съм го провокирал...тоя Станко обаче прекалява. Любимото му нещо е да каже на някой,че не разбира от футбол. Евала пич...ти си най-големия...само, че аз от теб футболен аргумент и анализ не съм видял...само някви злобни подмятания и емоционални възхвали на действията на Моу, без значение какви са... Докажи,че разбираш от футбол с аргументи и знания за играта и анализ на събитията, а не с емоционални, голи твърдения.
И последно, към Регъра(админ)по отношение на тоз Станко... Не е лошо да му направиш една публична забележка да престане да сипе на този и онзи,че не бил истински фен на Челси. Всеки тук е не по-малко фен на Челси, от кийто и да е друг във форума и отношението към Моу или мнението му по повод представянето на отбора нямат нищо общо с горното!

Сори за грешките, пиша от телефон!
Последна промяна от Nomer_9 на 06 дек 2015 20:00, променено общо 1 път.
Ако искаш да направиш нещо, ще намериш начин, ако не искаш, ще намириш причина!

Потребителски аватар
locke
Мнения: 1804
Регистриран на: 13 юли 2014 12:00
Контакти:

Re: Висша лига: Челси - Борнемут (19:30) Събота

Мнениеот locke » 06 дек 2015 19:56

Nomer_9 написа:тоя Станко обаче прекалява. Любимото му нещо е да каже на някой,че не разбира от футбол. Евала пич...ти си най-големия...само, че аз от теб футболен аргумент и анализ не съм видял...само някви злобни подмятания и емоционални възхвали на действията на Моу, без значение какви са... Докажи,че разбираш от футбол с аргументи и знания за играта и анализ на събитията, а не с емоционални, голи твърдения.


Станко разбира от това животинче футбола :lol: толкова, колкото камила от фигурно пързаляне :lol:
Форумът на Пул си имат суаресшампион, ние си имаме Станко :mrgreen:
ViscaBarca написа:Байерн ще ни пусне аванта...не е в техен интерес да имат враг в наше лице!

kingofpop написа:По-вероятно да изчукам Мис Свят отколкото Челси да елиминират Байерн

smoothc написа:Наполи.
Да си спретнат с Ман Сити един "Небесносин плешив" финал?

:lol: :mrgreen:

Потребителски аватар
hazard10
Мнения: 512
Регистриран на: 16 апр 2015 13:44
Местоположение: Cobham, United Kingdom
Контакти:

Re: Висша лига: Челси - Борнемут (19:30) Събота

Мнениеот hazard10 » 06 дек 2015 22:14

rhaegar написа:
hazard10 написа:
rhaegar написа:
hazard10 написа: Rhaegari,....


От мене какво по-специално искаш, кажи?

Да не толерираш изброените безмозъчни тролове, и да триеш мненията на някои други, които отдавна прозряха що за стока е португалския мангал!
Нищо повече!


Не че съм длъжен да давам обяснения на някой тука, но:

-трия мнения, които съдържат обиди. Ако някой иска да се изкаже за ситуацията в отбора, може да го направи, без да обижда останалите, които не са съгласни с него.

-не ми харесва и да се обиждат футболисти и мениджъра на клуба, само защото в даден момент правят грешки. Явно в главите на някои хора разликата между "най-успешният мениджър в историята на клуба" и "португалски мангал" се преминава много, много лесно. За мен не е така.

Сори ако съм обидил някой, който и да било..... Просто в някой сюблимни моменти за клуба, пиша крайно афектиран и някъде може и да съм прекалил.
Извинявам се най-искренно, на всеки почувствал се засегнат! Не съм го направил с цел!
Само Челси и вън Жозе!
[wrapimg=]https://38.media.tumblr.com/284383d26b8afc2c8757241101e2ef8f/tumblr_nkwh5jIHRB1tjk2bjo2_250.gif[/wrapimg] [wrapimg=]https://33.media.tumblr.com/83e0f7992359d14ee66359ee98868b4f/tumblr_nkwh5jIHRB1tjk2bjo6_r2_250.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: Висша лига: Челси - Борнемут (19:30) Събота

Мнениеот PSvilenov » 07 дек 2015 12:35

locke написа:
Nomer_9 написа:тоя Станко обаче прекалява. Любимото му нещо е да каже на някой,че не разбира от футбол. Евала пич...ти си най-големия...само, че аз от теб футболен аргумент и анализ не съм видял...само някви злобни подмятания и емоционални възхвали на действията на Моу, без значение какви са... Докажи,че разбираш от футбол с аргументи и знания за играта и анализ на събитията, а не с емоционални, голи твърдения.


Станко разбира от това животинче футбола :lol: толкова, колкото камила от фигурно пързаляне :lol:
Форумът на Пул си имат суаресшампион, ние си имаме Станко :mrgreen:

А стига бее , тоя нашият батал и тука ли е известен :mrgreen: :mrgreen: Не го обиждайте вашият човек да го приравнявате на тоя селянин . :lol:

Иначе за мачовете ви и състоянието ви - странно се получи така , макар че си личеше още от втората половина на сезона че ще е трудно . Коща е абсолютен смешник като човек , а като футболист не заслужава да играе при вас. Не знам защо не разчитате на Реми повече, след като миналата година извади бая важни мачове. Фабрегас игра добре миналата година и след това се върна в моментното си състояние от което го взехте от Барселона . На него проблемът му явно е на психическа основа . Началото му в Арсенал , Барса, Челси дори и Испания е ударно , после се забелязва спад . Азар ми е странен , всеки път като пусна ваш мач го гледам как стигне наказателното и я върне настрани към центъра. Няма я остротата с която играеше преди .
Като цяло ако имате добър мотиватор в клуба ще си надградите и миналогодишното ниво . Не знам в Жозе ли е изгубена вяра , в целите ли,но мотивацията я няма . Друго интересно като аргумент е , че в ШЛ играете добре и си вярвате, тъй като групите ги минавате и има за какво да се борите

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Висша лига: Челси - Борнемут (19:30) Събота

Мнениеот Sardukar » 08 дек 2015 08:21

Почти дойде следващия мач, а съм адски ядосан и разочарован. Голям подарък ми направиха за рождения ден. Играейки така се чудя как сме станали шампиони.
Тоя мач травмираше! Става все по-трудно да вярваш, но ЧЕЛСИ може!
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Висша лига: Челси - Борнемут (19:30) Събота

Мнениеот boabbb » 08 дек 2015 11:44

Абе, сигурно може, ама да не стане Порто да ви набомбят, че ... :roll: Тогава би излязло на преден план решението на борда да не махне Моуриньо сега. Преебе ли се и тоя мач, нещата стават неудържими, отивате на година и половина - две без европейски футбол :roll: Вярно, приходите от ШЛ не са като от ТВ-правата на ВЛ, но не са за пренебрегване, особено като се разширява "моста" :roll:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Висша лига: Челси - Борнемут (19:30) Събота

Мнениеот THE G.A.M.E » 08 дек 2015 11:58

Ако загубим, отиваме в Л.Е.
А носителят на Л.Е. ще участва в Ш.Л.

Да, хващане за сламка е тая работа, но не е няква мисия невъзможна.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта