Шампионска лига / Челси - Динамо Киев / Сряда / 21:45

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Nomer_9
Мнения: 1032
Регистриран на: 02 фев 2011 14:04
Местоположение: София
Контакти:

Re: Шампионска лига / Челси - Динамо Киев / Сряда / 21:45

Мнениеот Nomer_9 » 05 ное 2015 10:31

Вие не разсъждавате трезво. Не анализирате поведението на Моу, както и ходовете му за тези три години. Вие сте се пуснали по едно емоционално течение, което започва от първия престой на Жозе в Челси и не осъзнавате, че на този етап това течение води отбора към дъното. И повярвайте ми...аз обичах и уважавах Жозе и ако той беше по смирен като човек, ако имаше достойнството и силата да се изправи пред хората и да признае поне един път милионите глупости, които направи, това ще е огромен светъл лъч, защото ще означава, че осъзнавайки вината си, е готов да търси промяна.
Моуриньо е изключителен нарцис и манипулатор. При него всичко се свежда до грешките на другите, а когато един човек не умее да осъзнае своите грешки, няма как да ги оправи, а в Челси има много грешки за оправяне и всичките са на Моуриньо, защото той имаше пълната власт да гради отбора както смята за правилно. Аз нямам надежда, че той ще се промени, следователно няма как да имам надежда, че ситуацията в отбора ще се оправи...да може да се подобри, защото сега сме на дъното и няма по- лошо от това, но ако това ви задоволява...значи много жалко!
Никой не е по-голям от Челси, нито Моуриньо, нито Абрамович, нито който и да е играч.
В момент като този аз заставам зад клуба и мисля с главата си, анализирайки нещата, а не зад "емоцията" и "призрак от миналото" наречен Моуриньо!
Ако искаш да направиш нещо, ще намериш начин, ако не искаш, ще намириш причина!

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9067
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Шампионска лига / Челси - Динамо Киев / Сряда / 21:45

Мнениеот Soulen » 05 ное 2015 11:02

А ти явно не разбираш традициите в Англия. Ако си ходил поне веднъж на Моста, щеше да мислиш по друг начин.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
Nomer_9
Мнения: 1032
Регистриран на: 02 фев 2011 14:04
Местоположение: София
Контакти:

Re: Шампионска лига / Челси - Динамо Киев / Сряда / 21:45

Мнениеот Nomer_9 » 05 ное 2015 11:08

Прав си...не съм ходил на Моста. Прави си и че не разбирам от традиции. Не разбирам и от емоция. Просто гледам реално на нещата и обмислям ситуацията със здрав разум.
Ако искаш да направиш нещо, ще намериш начин, ако не искаш, ще намириш причина!

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9067
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Шампионска лига / Челси - Динамо Киев / Сряда / 21:45

Мнениеот Soulen » 05 ное 2015 11:29

Nomer_9 написа:Прав си...не съм ходил на Моста. Прави си и че не разбирам от традиции. Не разбирам и от емоция. Просто гледам реално на нещата и обмислям ситуацията със здрав разум.

Само,че футбола е здрав разум и емоции. От гледна точка на емоциите, съм твърдо зад Жозе. Благодарен съм му за всичко, което е постигнал с Челси. Готов съм да жертвам цял сезон, ако се налага. Нищо не е това, съпоставено с 6-те години на радост. От друга страна, логиката говори, че Жозе се проваля в мисията за изграждане на отбор. Тук мисля и че проблемите със баща му натежават. От там дойде и безсмисления скандал с Ева.

Аз лично смятам,че от уважение към личността на Моуриньо, трябва да бъде оставен да си свърши работата докрая на сезона, а след него да си даде почивка и да се грижи за семейството си. След това вече му пожелавам успех с който отбор си хареса да води :)
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

pomiqr270
Мнения: 358
Регистриран на: 13 авг 2015 19:04

Re: Шампионска лига / Челси - Динамо Киев / Сряда / 21:45

Мнениеот pomiqr270 » 05 ное 2015 12:15

Синичко написа:Всичко бях очаквал, да се плюе Моу, да се искат уволнения, ама да паднеш толкова долно, че да го обиждаш и наричаш по този начин (НАЙ-ВЕЛИКИЯТ МЕНИДЖЪР в историята на любимия ти отбор) за мен е чиста проба на селяния и избиване на комплексите от жалкия си живот. Аз бях до тук с този форум. Тук има много псевдофенчета. Истинските фенове са на Стамфорд Бридж и показаха какво трябва да се прави в този момент. Довиждане от мен!


Най-великият мениджър в историята на "Челси" е Ди Матео. Никой друг е не е постигал успеха му.
"В повечето случаи, когато човек твърди, че любовта не се купува, то той не притежава собствен самолет и яхта, а тя никога не е попадала на човек собственик на самолет и яхта", Николай Николаев известен кът помияра у форуму на гонг.

in_the_close
Мнения: 34
Регистриран на: 25 юли 2011 21:21
Контакти:

Re: Шампионска лига / Челси - Динамо Киев / Сряда / 21:45

Мнениеот in_the_close » 05 ное 2015 14:10

Не мисля че някой твърди ,че Жозе е безгрешен .
Направи много грешки от лятото насам -трансфери ,подготовка.
Но той е в топ 3 на мениджърите в света .
И никой от другите двама в тази измислена от мен класация
не обича Челси като него .

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Шампионска лига / Челси - Динамо Киев / Сряда / 21:45

Мнениеот Sardukar » 05 ное 2015 15:18

Отношението на феновете към Моуриньо вчера беше...феноменално!
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
hazard10
Мнения: 512
Регистриран на: 16 апр 2015 13:44
Местоположение: Cobham, United Kingdom
Контакти:

Re: Шампионска лига / Челси - Динамо Киев / Сряда / 21:45

Мнениеот hazard10 » 05 ное 2015 23:16

Sardukar написа:Отношението на феновете към Моуриньо вчера беше...феноменално!

И кои са тия фенове бе, тия същите ли за които Жозе говореше че се чувства в театър ли?
[wrapimg=]https://38.media.tumblr.com/284383d26b8afc2c8757241101e2ef8f/tumblr_nkwh5jIHRB1tjk2bjo2_250.gif[/wrapimg] [wrapimg=]https://33.media.tumblr.com/83e0f7992359d14ee66359ee98868b4f/tumblr_nkwh5jIHRB1tjk2bjo6_r2_250.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Шампионска лига / Челси - Динамо Киев / Сряда / 21:45

Мнениеот dreben23 » 13 ное 2015 01:43

И великите треньори могат да съсипят добре смазани машини.. Четох предишни седмици, че Моу може би има предварителен договор с Монако и сега ръководството и отборът на Челси може да правят и невъзможното да го разкарат, неустойките са огромни при него и си требе причина за уволнение. Просто никой не обича предателите, а ако е верно, това си е предателство, не знам как ще го изтърпя при монегаските ако слуховете се окажат истина и ми го докарат (все пак руската жилка е ясна, та като нищо ще цъфне) , но няма да му се разсърдя да вземе некой друг трофей от Европата. :) Жалко ще е само за най-кадърният млад специалист сред треньорите в наши дни, който прави от нищо нещо- Леонардо Жардим е неговото име, взимайте го и ще забравите Моу и автопарковете му за по-малко от една година.. Още на втория мач и ще ги е наредил на голлинията. Де да знам, ама досега толкова не ми е харесвал млад специалист, а тоя пич като му изгледах едно мачле и то едно от първите му още начело беше, как умело води мачовете и с какви елементарни играчи разполага и въпреки това си надиграва сериозни отбори понякога и треньори, затова си го пожелах за наследник на Венгер неотдавна. Нищо, че стилът е коренно противоположен. Ама е тъпичко малко наследник на Жардим да е Моу, тоя е много противен тип и го доказа с лекарка Ева и всичко. Но те лошите все си галят най-противните типове. Откакто постигна успехите с Порто, където го боготворях и аз и се махна от отбора на който някога и аз бях фен, ми стана адски противен и не съм го крил. В началото му се радвахме всички на успехите, ама сам си се злепоставя през повечето време и губи почитателите си. Не може да се хейтва некъв Моу с дългогодишен треньор като Венгер, щото Арсенчо си е доста по в час с материята сега, туй който го отрече, енолкова и разбира от футбол. На него му пречи само инатят, а и парите не валят в Арсенал така както в Челси. Една ръка нема да подаде лошият кат го натупа некой от добрите, а иначе вади уста като кенефьована дупка по пресконференции и след мачове. Челси когато и да се отърве от него, няма да сбъркат, иначе ще докара фамилия Абрамович до просешка тояга, щото и трансферите му са доста неадекватни. И га ви думаше баце ви Таско, че Матич и Азар не струват много, много, вие му се смеехте най-ехидно. Нищо чудно Диего Коща да му изяде главата съвсем, че е по-пиперив и по-голем боклук и от Моу, май натам отиват работите. [offtopic]Фалкао го скапаха в Англия напълно, а има още хляб в него. Аз съм убеден, че с по-сериозен треньор Фалкао ще бележи повече и от Кавани. Верно, че тежките му контузии и те си дадоха огромно отражение, но може би е само психологически проблема при него. Не може футболист дето го може, прави ти задни и странични ножици, изведнъж да спре да го може, той дори е спрел да тича, няма такъв филм. Има някакъв проблем това момче и дано си го преодолее скоро, че и годинките чукат на вратата. Фалкао го може футболчето още, но дано успее да си реши проблемите преди края на кариерата. ;) Челси има прекрасни играчи почти за всеки пост, но решиха да се доверят на Джон Тери до пенсия и това ще ги погуби. А като не върви и играта на Иванович и всичко отива на кино. Мина и неговото време, не го ли вижда никой, туй за Тери се отнасяше. Средата пък е напълно излишна като звено, щото ги нема ни тялом, ни духом. Там, където бяха най-силни, там вече нещата са най-зле и това е изцяло дело на Моу, парадоксите на живота, уви. Ама не се косете, футболчето е така. Днес си на върха, утре- история.[/offtopic] :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта