ВЛ: ЧЕЛСИ - Ливърпул | 31.10.2015 | 14:45 ч.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13759
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ВЛ: ЧЕЛСИ - Ливърпул | 31.10.2015 | 14:45 ч.

Мнениеот Red_Neck » 31 окт 2015 19:05

saffron написа:
Klzrdz написа:
Jürgen написа:
saffron написа:Тоя Клопо па какъв е комик :mrgreen: По зле и от Брендо :) Скача по тая тъч линия като някакво кенкуру , когато вкарат гол и после гледа , както гледа помак като си загуби мулето :oops: 3:0 и мощно ЖОЗЕ МОУРИНЬО , жозе моуриньоооо , Жозе Моуриньоооо, ЖОЗЕ МОУРИНЬОООО!!!

Добре казано :lol: :lol: :lol: :lol:

Това е гавра... :mrgreen:
Както и да е, по-добрият отбор спечели. Челси можеше да затвори мача, но не успя. Ливърпуул се върна мощно в мача и ги разпердушини. :)


Гавра си ти самият ! Мачът отиваше точно на такъв резултат ! лузърите изравниха след даденото продължение! Защо Недоклатенбърг не изгони русия касапин ?
Мислете малко с тия кратуни преди да пишете глупости ! Кенгурото скоро ще бъде разкрито ! А феновете на Челси винаги ще скандират Жозе МОУРИНЬО , както го направиха и в ден , като днешния! Никога няма да имаме футболни гении , като Мойс и Брендо за ваш ужас!

Жозе гледа като нас.рано дете майка си след мач - безценно!
Нищо не казваш за "дългото рамо" на Тери и поредната изцепка на бразилския мангл с испански паспорт, нали :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
saffron
Мнения: 1892
Регистриран на: 21 дек 2010 17:41
Контакти:

Re: ВЛ: ЧЕЛСИ - Ливърпул | 31.10.2015 | 14:45 ч.

Мнениеот saffron » 31 окт 2015 19:26

Дългото рамо на Тери извън наказателното поле с шут от 1 метър към ръката ? Какво да кажа? Как въобще имаш наглост да коментираш?
Лукас го пожалиха още от мача с Евертън ако си спомняш! Положението с Коста ? Вашата защита не спря да го рита цял мач дори и в този случай!
[rimg]http://media.tumblr.com/tumblr_masms49oVh1qhe3fh.gif[/rimg]

Gary Shaw
Мнения: 1489
Регистриран на: 08 окт 2010 16:12
Контакти:

Re: ВЛ: ЧЕЛСИ - Ливърпул | 31.10.2015 | 14:45 ч.

Мнениеот Gary Shaw » 31 окт 2015 19:47

slash1912 написа:
Gary Shaw написа:
slash1912 написа:[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=lo4HLLHFlYc[/youtube]


Това е поведение на човек който ще бъде уволнен .

Според мен трябва да му се даде шанс до края на сезона да излезе от лайната,които сам забърка.


Както каза и самия коментатор 1/3 от сезона мина ,е те са на дъното , не са били по-високо от 14 място . Няма как да излезе Моуто щото явно вътре нещо се ядат и трябва някой да си тръгне за да се заздрави хармонията иначе просто удължават агонията и неизбежното . Веднъж щом се пропука уважението играчи><треньор , треньора го пиши бегал .

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: ВЛ: ЧЕЛСИ - Ливърпул | 31.10.2015 | 14:45 ч.

Мнениеот iliev72 » 31 окт 2015 19:48

Може да не харесвам Жозе , но в началото 90-те си харесах отбора на Челси който тогава не играеше със сини екипи. Бяха изкл. приятен отбор за гледане. В края на миналият сезон се говореше за поне няколко години как Челси ще се борят всеки сезон за титлата. Сега са на другият полюс. Нещо се счупи и май този отбор няма нищо общо с онзи от края на май месец. Не крия , че се радвам да гледам посърналата физиономия на Жозе и на бразилският ръгач с испански паспорт. Заслужи си го Жозе това което сега получава с арогантното си поведение. Дано го оставят да видим дали може да извади отбор от криза и да докаже , че го бива наистина. Досега това не му се е случвало. За всяко нещо има първи път.
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: ВЛ: ЧЕЛСИ - Ливърпул | 31.10.2015 | 14:45 ч.

Мнениеот sslevski » 01 ное 2015 00:55

100% съм за да остане Жозе.Аз мисля,че това е треньора.Ако някой си спомня кариерата на САФ начело на Манчестър през 2 или 4 сезон,когато изгуби всичко с дяволите ,но в крайна сметка спечели Карлинг къп и го оставиха.Е вижте какво значи търпение.И какво значи да те бойкотира даден футболист?
Ми сега Азар ще изгони МОу.Утре Кейхил ще реши да изгони следващия.После на Коща няма да му се нрави трети треньор.Това е голяма глупост.Аз лично съм се примирил с това,че сезона е изгубен и съм сигурен,че единствения шанс Челси да го бъде за напред е този треньор да остане.И все пак ако го махнат следващите треньори ще се сменят на година и половина.Това не е добре за клуба.Моу не Венгер и аз вярвам,че може да постигне това,което се иска от него.И все пак има грешки,които наистина отчитам при този треньор.Продажбата на Лукаку,Де Бройне и Шурле.Всички на по 20 години.Взимането на играч като Фалкао,който се доказа че не става.Отчитам и като грешка да държиш футболист като Микел в отбора си,който не става и за зрител.Друга огромна грешка е да залага Зума като бек.Е ми не става.Не може да си купил бек като Баба.Да си дал толкова пари и да пускаш Зума бек.Дано се променят възгледите му,както на САФ.А те бяха следните:не ми трябва добра защита,а добро нападение,нека ни вкарат 3 гола,но ние ще вкараме 4.Това е.Играта е на вкарани голове не на спасени ситуации.Лека нощ на всички.Нека преспим и тогава пак ще съдим,кой,кога ,защо.
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34784
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: ВЛ: ЧЕЛСИ - Ливърпул | 31.10.2015 | 14:45 ч.

Мнениеот MuFc1878 » 01 ное 2015 10:40

sslevski написа:Дано се променят възгледите му,както на САФ.А те бяха следните:не ми трябва добра защита,а добро нападение,нека ни вкарат 3 гола,но ние ще вкараме 4.Това е.Играта е на вкарани голове не на спасени ситуации.

Сър Алекс никак не обичаше някой да командори и да прави бунтове, такива хора веднага им режеше главата - Стам, Бекъм, Нистелрой, Кийн....и последният бе Рууни и не му стигнаха 2 месеца, за да го стори. Със сигурност не бе най-добрия тактик, но най-великия мотиватор 100%. Караше всеки играчи да се чувстват значим за отбора и, когато дойде точния момент той да се раздаде на макс. Затова успяваше с играчи средна класа. Всички играеха за него, въпреки че футболистите са милионери.

Жозе, ако има проблеми с тарторите и наистина обича клуба, веднага да ги маха - Азар, Кейхил, Тери....без значение. Доказал е, че може да изгради силен колектив. Първоначално е шок за феновете, но след това всичко се нарежда. Има нужда от бойци, а не примадони. Вилиан защо може да помага в отбрана, но се раздава и в атака. Белгийското леке само се цупи.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6040
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: ВЛ: ЧЕЛСИ - Ливърпул | 31.10.2015 | 14:45 ч.

Мнениеот MASTER_COOL » 01 ное 2015 10:47

В моменти когато абсолютно нищо не върви, Големите играчи се намесват и решават мачове !
Ето, че и при нас и при вас големите (Азар и Рууни) са мишленца и докато при Рууни е ясно , че вече е приключил, то Азар е в разцвета на силите си !
Хич не му прави чест само да се цупондри и да играе като примадонка !
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
saffron
Мнения: 1892
Регистриран на: 21 дек 2010 17:41
Контакти:

Re: ВЛ: ЧЕЛСИ - Ливърпул | 31.10.2015 | 14:45 ч.

Мнениеот saffron » 01 ное 2015 13:55

Последните 2 коментара са много точни и важното е , че имаме решение в лицето на Педро !
[rimg]http://media.tumblr.com/tumblr_masms49oVh1qhe3fh.gif[/rimg]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43882
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: ВЛ: ЧЕЛСИ - Ливърпул | 31.10.2015 | 14:45 ч.

Мнениеот rhaegar » 01 ное 2015 14:55

saffron написа:важното е , че имаме решение в лицето на Педро !


Тука вече и аз не се сдържах :lol: :lol: :lol: :lol:

Какво решение е тоя циганин, не мога да разбера.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
saffron
Мнения: 1892
Регистриран на: 21 дек 2010 17:41
Контакти:

Re: ВЛ: ЧЕЛСИ - Ливърпул | 31.10.2015 | 14:45 ч.

Мнениеот saffron » 02 ное 2015 15:01

Циганин може да е твоя съгражданин Х , но не и играч на Челси Лондон!
Наистина не се сдържа и яко се омаца в лай**та си ! :oops: :lol: :lol: :lol:
[rimg]http://media.tumblr.com/tumblr_masms49oVh1qhe3fh.gif[/rimg]


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта