ВЛ: Уест Хям - Челси / 24.10.15 / 17:00

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
UltraBlue
Мнения: 3985
Регистриран на: 29 авг 2008 15:53
Контакти:

Re: ВЛ: Уест Хям - Челси / 24.10.15 / 17:00

Мнениеот UltraBlue » 25 окт 2015 02:25

Аз ще изкажа малко по-различно мнение за този мач от повечето тук. Според мен Челси не игра толкова лошо, особено на фона на предишни мачове. Да, отново получихме нелеп гол, но не мисля че до този момент домакините ни надиграваха или превъзхождаха с нещо. Според мен ние седяхме малко по-добре от тях и контролирахме мача, разбира се без да имаме някакви кой знае какви възможности за гол. След гола опитахме да ги натиснем и само липсата на шанс и една доста "тънка" засада ни лишиха от заслужено изравняване. Червеният картон на Матич не беше пресилен, но съдията можеше и да не го вдига. През второто полувреме, въпреки че бяхме с човек по-малко, успяхме да изравним и отново не мисля, че домакините ни превъзхождаха, въпреки че бяха с човек повече. Видя се доста голямо желание и раздаване в част от футболистите(Коста, Уилиян, Азпи, Тери, Кейхил, Зума)- нещо което липсваше в останалите мачове, които загубихме. Ако Рамирес не беше толкова некадърен и беше разпорил мрежата от 10 метра, сега можеше да коментираме този мач по коренно различен начин, но уви не стана така. И не забравяйте, че не играхме срещу някакъв измислен отбор - резултатите на Уест Хям до момента говорят красноречиво в какво състояние се намират те. Ние бяхма цяло полувреме с човек по-малко и според мен доста им се опънахме.
Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one !

Потребителски аватар
Nomer_9
Мнения: 1032
Регистриран на: 02 фев 2011 14:04
Местоположение: София
Контакти:

Re: ВЛ: Уест Хям - Челси / 24.10.15 / 17:00

Мнениеот Nomer_9 » 25 окт 2015 07:19

Аз мисля,че Моуриньо трябва да си стегне багажа...нещо повече, мисля,че ако наистина обича Челси, както не един път е твърдял, е длъжен сам да си подаде оставката,защото очевидно води отбора към дъното. Всичко е сбъркано при него този сезон: поведение, трансферна политика, тактика...това НЕ е Моуриньо от първия си престой в Челси. Този Моуриньо е вреден за отбора!
Ако искаш да направиш нещо, ще намериш начин, ако не искаш, ще намириш причина!

drvasko98
Мнения: 6951
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ВЛ: Уест Хям - Челси / 24.10.15 / 17:00

Мнениеот drvasko98 » 25 окт 2015 10:22

Моуриньо досега е доказал много неща, но никога не е успял да излезе от криза, защото винаги си е вдигал чукалата или са го гонили. Той затова и стои кратко на едно място, защото кризите рано или късно идват, дори и при най-великите и съвършени треньори и отбори

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ВЛ: Уест Хям - Челси / 24.10.15 / 17:00

Мнениеот THE G.A.M.E » 25 окт 2015 11:41

Конкретно за мача ( Моуриньо ще го коментирам във всекидневната ) ... Логичен завършек, с оглед на нещастно развилите се обстоятелства.
Само че, нека да се върнем назад в сезона и ще видим, че май-май обстоятелствата се развиват доста често неприятно за Челси.
Тоест, явно е, че самият тим ги предизвиква чрез представянето си, така че, няма как да виним рефера, съдбата и т.н.

Да, факт е, че отборът като цяло не игра зле... Поне в по-голяма част от двубоя.
Но мачът го загубихме още преди да ни поведът, загубихме го с поведението си, което не всяваше респект и страх у съперника.
Та ние в първият половин час нямахме опит за удар.
Да не говорим за голово положение.
Отнемаха ни лесно топката, в същото време, играчите в синьо хвърляха неимоверни усилия, за да си я върнат.
Моето мнение е, че и да бяхме 11 на 11, пак щяхме да загубим.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
язе
Мнения: 3345
Регистриран на: 26 дек 2014 23:42
Skype: noskype
Контакти:

Re: ВЛ: Уест Хям - Челси / 24.10.15 / 17:00

Мнениеот язе » 25 окт 2015 14:24

THE G.A.M.E написа:Конкретно за мача ( Моуриньо ще го коментирам във всекидневната ) ... Логичен завършек, с оглед на нещастно развилите се обстоятелства.
Само че, нека да се върнем назад в сезона и ще видим, че май-май обстоятелствата се развиват доста често неприятно за Челси.
Тоест, явно е, че самият тим ги предизвиква чрез представянето си, така че, няма как да виним рефера, съдбата и т.н.

Да, факт е, че отборът като цяло не игра зле... Поне в по-голяма част от двубоя.
Но мачът го загубихме още преди да ни поведът, загубихме го с поведението си, което не всяваше респект и страх у съперника.
Та ние в първият половин час нямахме опит за удар.
Да не говорим за голово положение.
Отнемаха ни лесно топката, в същото време, играчите в синьо хвърляха неимоверни усилия, за да си я върнат.
Моето мнение е, че и да бяхме 11 на 11, пак щяхме да загубим.


Ако бяхме 11 на 11 и ни беше зачетен, напълно редовния гол, гарантирано щяхме да спечелим.
... и после внезапно си направих секуро.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ВЛ: Уест Хям - Челси / 24.10.15 / 17:00

Мнениеот THE G.A.M.E » 25 окт 2015 15:11

И моето и твоето, са догадки.

За ситуацията с Фабрегас, за мен, по-скоро има засада, много е тънка ситуацията, но съм склонен да се доверя на страничният съдия.
Все пак същият прецени правилно и положението където топката с малко, но не беше преминала с целият си обем гол-линията.

Моето предположение, че така или инак щяхме да загубим мача, е базирано на представянето ни, докато бяхме с 11 човека.
А то бе повече от безлично ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
UltraBlue
Мнения: 3985
Регистриран на: 29 авг 2008 15:53
Контакти:

Re: ВЛ: Уест Хям - Челси / 24.10.15 / 17:00

Мнениеот UltraBlue » 25 окт 2015 15:30

THE G.A.M.E написа:И моето и твоето, са догадки.

За ситуацията с Фабрегас, за мен, по-скоро има засада, много е тънка ситуацията, но съм склонен да се доверя на страничният съдия.
Все пак същият прецени правилно и положението където топката с малко, но не беше преминала с целият си обем гол-линията.

Моето предположение, че така или инак щяхме да загубим мача, е базирано на представянето ни, докато бяхме с 11 човека.
А то бе повече от безлично ...

Това с гол линията със сигурност не го прецени той, а технологията. Съдиите носят устроиства, които сигнализират ако топката премине гол-линията с пълният си обем. На редовното повторение аз бях готов да се закълна, че това е гол- просто няма как да се видят 1-2 мм. с просто око.

Относно засадата- доста е тънка, но доколкто съм чел и чувал съдиите в такива ситуации би трябвало да дават предимство на нападателя :roll:

Както и да е - мачът е свършил и нищо не може да се направи. Въпреки загубата аз видях някакви положителни знаци от част от играчите, че най-малкото не са се примирили с положението и полагат усиля да го променят.
Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one !

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24525
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ВЛ: Уест Хям - Челси / 24.10.15 / 17:00

Мнениеот boabbb » 27 окт 2015 09:43

Аз гледах последните 15-тина минути и не стояхте никак добре - гола висеше на косъм и падна в крайна сметка :roll: За него вина имат Кейхил, Зума и Бегович ... Централните заради факта, че Керъл буквално ги пребори, а Бегович можеше или да излезе, или да реагира по-адекватно и спокойно на удара - имам чувството, че се панира :roll:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43885
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: ВЛ: Уест Хям - Челси / 24.10.15 / 17:00

Мнениеот rhaegar » 27 окт 2015 10:02

boabbb написа:Аз гледах последните 15-тина минути и не стояхте никак добре - гола висеше на косъм и падна в крайна сметка :roll: За него вина имат Кейхил, Зума и Бегович ... Централните заради факта, че Керъл буквално ги пребори, а Бегович можеше или да излезе, или да реагира по-адекватно и спокойно на удара - имам чувството, че се панира :roll:


Керъл ги преборил, те го оставиха да скача с Азпи. :lol: Иначе да, Бегович тръгна, спря, не беше сигурен какво да прави.

Но проблемът не е толкова в самия гол, колкото че след нашия се върнахме прекалено назад, вместо да натиснем малко повече.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
UltraBlue
Мнения: 3985
Регистриран на: 29 авг 2008 15:53
Контакти:

Re: ВЛ: Уест Хям - Челси / 24.10.15 / 17:00

Мнениеот UltraBlue » 27 окт 2015 10:20

rhaegar написа:
boabbb написа:Аз гледах последните 15-тина минути и не стояхте никак добре - гола висеше на косъм и падна в крайна сметка :roll: За него вина имат Кейхил, Зума и Бегович ... Централните заради факта, че Керъл буквално ги пребори, а Бегович можеше или да излезе, или да реагира по-адекватно и спокойно на удара - имам чувството, че се панира :roll:


Керъл ги преборил, те го оставиха да скача с Азпи. :lol: Иначе да, Бегович тръгна, спря, не беше сигурен какво да прави.

Но проблемът не е толкова в самия гол, колкото че след нашия се върнахме прекалено назад, вместо да натиснем малко повече.

Е с човек по-малко не виждам как можем да ги натиснем. Нормално беше да се приберем и да ги дебнем на контри, понеже те бяха тези, които трябваше да търсят гола. И бяхме доста близо до това да ги излъжем, но Рамирес не успя да вкара положението и в ответната атака ни наказаха...
Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one !


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта