Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

JustChelsea
Мнения: 1314
Регистриран на: 04 мар 2018 21:58
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот JustChelsea » 15 яну 2022 15:21

СПРИ с глупостите, Онзо.
JustChelsea написа:А един пенсионер от къде да изкара бе, циничен миризливец?
Егати смотаният малоумник.

Ами да гледа теб и да прави обратното.
Имал е 45 години за да материализира уменията си във финансов актив.[/quote]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43881
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот rhaegar » 15 яну 2022 16:16

Не изглежда да ни доминират с много, но определено ни надиграват. Особено второто е видно. Имаме не лоша основа, Тухел е отличен треньор, но разликата в класите е в тяхна полза и е трудно да се бориш с тях в 38 мача. Нуждата от надграждане при нас е очевадна, лошото е, че доста скъпи експерименти като Пулишич, Вернер и Зиех се оказаха провалени.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

JustChelsea
Мнения: 1314
Регистриран на: 04 мар 2018 21:58
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот JustChelsea » 15 яну 2022 16:22

Аз го казвах, че половината отбор е за гонене-смеехте се. Трол, ала бала. Хайде сега. На хартия отбор за над 500 млн. играе като средняк.
Свършиха времената, в които се печелеше титла с 5 загуби и 10 равенства. Чакай да станем шампиони със 7 точки от 6 мача.
Досега бихме ли някой от топ отборите???
The Premier League has become so sh*t. Another 30+ wins for City this season. One league team. Becoming like the Bundesliga and Ligue 1.
JustChelsea написа:А един пенсионер от къде да изкара бе, циничен миризливец?
Егати смотаният малоумник.

Ами да гледа теб и да прави обратното.
Имал е 45 години за да материализира уменията си във финансов актив.[/quote]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43881
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот rhaegar » 15 яну 2022 16:24

Aз не помня някъде да съм твърдял, че целият отбор е супер. Не харесвам начина, по който се пише за част от играчите, защото най-малкото представляват Челси и не ми се вижда редно да ги обиждаме така грозно.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

JustChelsea
Мнения: 1314
Регистриран на: 04 мар 2018 21:58
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот JustChelsea » 15 яну 2022 16:25

Говоря за Тонката и Духчето.
А за играчите можем да спорим дали да ги храним или не.
Аз помня хранилката по Луиз, после по Кепа. Че сега да галим играчите ли?? Двойното аршинче най-дразни.
JustChelsea написа:А един пенсионер от къде да изкара бе, циничен миризливец?
Егати смотаният малоумник.

Ами да гледа теб и да прави обратното.
Имал е 45 години за да материализира уменията си във финансов актив.[/quote]

Потребителски аватар
язе
Мнения: 3345
Регистриран на: 26 дек 2014 23:42
Skype: noskype
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот язе » 15 яну 2022 16:41

Разликата в класите просто е огромна. Липсата на титулярните ни бекове се усеща доста болезнено, когато играем с по- класен отбор. Победата беше важна за нас, Сити можеха да си позволят дори загуба, но видях само една страхливост в отбора. Един непримирим Ковачич и 10 заспали Гани. КХО малко пораздвижи нещата, но той е още много далеч от играч, който да реши мач. Не разбрах Хаверц за кога го пазим... Уж трябваше да е мач на живот и смърт за нас, а ние си излязохме предварително умряли. Мъка, голяма мъка. Без Лукаку правим далеч по- стойностни неща. То ясно, че вече се борим за топ 4, та да вземем да си играем нашата игра, а не да се чудим каква е аджеба удобната схема за това дърво.
... и после внезапно си направих секуро.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот THE G.A.M.E » 15 яну 2022 16:43

Чесно казано, в първият мач есента си ни надиграха далеч по сериозно.
И двата тима днес имаха по 2-3 положения ( по едно супер чисто, на Грийлиш след грешката на Кова и Лукаку сам срещу вратарят им ) ... От там вече беше въпрос на чиста индивидуална класа.
Ние нямаме халф от класата на Де Бройне.
При нас имаме една мешавица - Жоржи е добър с головият пас и разиграването на топката, но в дефанса, дрибъл и голов удар, клонят към нулата. Кова е не лош дрибльор, но голов пас и голов удар, клонящи към нулата. Канте е перфектен при отнемане и позициониране ( деф. план като цяло ) ... Но с почти нулев принос при головите подавания и попаденията.
Лофтъса е малко по фрагментарен, не е слаб в нито един компонент, но не е и супер класен в който и да било.
Просто нямаме човек, който може да реши подобен двубой, с подобно отиграване като на Де Бройне.
Имаме отделни проблясъци, в отделни мачове и толкова. А белгиеца, има поне две дузини такива попадения.

Но в крайна сметка за някакво категорично надиграване не е сериозно да се говори.
Лукаку беше длъжен да вкара, в онзи момент доминирахме и имахме още 3-4 много опасни слизания към вратата на противнЯците, но когато не се възползваш от силните си моменти срещу отбор от класата на лошите, няма как да се надяваш на нещо.
Сякаш ремито би било по логично, но и то щеше да си е чиста загуба за нас.
Отделно, че направихме сигурно към 10 непредизвикани грешки, и все пак изглеждахме сравнително равностойно.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

JustChelsea
Мнения: 1314
Регистриран на: 04 мар 2018 21:58
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот JustChelsea » 15 яну 2022 16:47

Точни удари 6:1. Какво добро си гледал, май само ти си знаеш.
JustChelsea написа:А един пенсионер от къде да изкара бе, циничен миризливец?
Егати смотаният малоумник.

Ами да гледа теб и да прави обратното.
Имал е 45 години за да материализира уменията си във финансов актив.[/quote]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43881
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот rhaegar » 15 яну 2022 16:50

JustChelsea написа:Говоря за Тонката и Духчето.
А за играчите можем да спорим дали да ги храним или не.
Аз помня хранилката по Луиз, после по Кепа. Че сега да галим играчите ли?? Двойното аршинче най-дразни.


Не знам, аз с месеци съм трил обиди към Моуриньо, Иванович, Луис, Торес, кой ли не. Не го разбирам това. Да ги критикуваме съм изцяло за, никога на никой и аз не съм спестил, когато е играл слабо. Но някак си не ми се иска да обиждаме грубо хора, които играят за/менажират Челси.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Santiago Munezz » 15 яну 2022 16:54

Има основата да,но наистина в 38 мача няма как да ги преборим с наличните атакуващи футболисти.Специално този сезон изпуснахме над 10+ точки заради апатичното нападение. То направо е мъка да гледаш Зиеш, Пулката,Одой и Вернер как се мъчат отпред.Когато и да ги разкараме все ще е прекалено късно, просто без поне 2 класни имена в атака е невъзможно да се преборим за титла в следващите години. За съжаление в последните няколко лета пръскаме луди пари за точно такъв тип дупки като горепосочените после се чудим как да ги разкараме.


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта