Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43771
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот rhaegar » 06 фев 2018 17:26

Само да вметна, че снощи не играхме 3-5-2. На мен също не ми допада тая схема, но снощи не беше това проблем.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Nomer_9
Мнения: 1032
Регистриран на: 02 фев 2011 14:04
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Nomer_9 » 06 фев 2018 17:54

Конте няма абсолютно никаква вина за случващото се... ние по- добър треньор не сме имали. Защо миналата година не скимтяхте срещу схемата му, като мачкахме наред и станахме шампиони? Виновни за състоянието на отбора са само и единствено ръководството и безумната трансферна политика. Конте им го казва в очите и ако го махнат, ще е само заради това. Който и треньор да дойде, с тая безумна политика, сме загубени ... За мен това, което трябва да се случи е да се замени това руско "бизнес" ръководство пълно с директори, които не разбират от футбол. Как може жена да управлява трансферите в един футболен отбор??? Единственото нещо, което би било положителен ход в момента е борда да засвидетелства пълна и публична подкрепа към Конте и да му удължи договора даже, за да падне напрежението...да се доиграе сезона на мускули и да се хване място в топ 4, а от следващия сезон, на Конте да се даде някакъв бюджет и пълна трансферна власт...и аз съм сигурен, че той ще преобрази отбора тотално...най-малкото ще продаде 1/3 от тоя пълнеж, ще вземе малко, но качествени попълнения и ще наложи младите за ротации.
Ако искаш да направиш нещо, ще намериш начин, ако не искаш, ще намириш причина!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43771
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот rhaegar » 06 фев 2018 17:59

Конте използваше 3-4-3 миналия сезон, чак към края започна да преминава към 3-5-2. Ние в момента нямаме изпълнители за това 3-5-2. Нито имаме достатъчно добра двойка нападатели, нито качествен плеймейкър, да ме извинява Сеск. Да не говорим, че нямаме достатъчно дълбочина за да играем с трима централни полузащитника.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Sardukar » 06 фев 2018 18:24

Аз съм с Конте до последно.
Прекалено много негативизъм има около отбора.
Знам, че звучи глупаво, но трябва да се настроим по-позитивно. Още няколко месеца ще сме шампиони; от нас зависи дали ще сме в 4-та; на 1/8 финал в ШЛ сме и продължаваме за ФА къп.
Да, в момента сме дъното. Направиха ни за смях последните две срещи, факт. Целите ни не са тези, които на всички ни се искат, но това е реалността и единственото, което е редно да направим е да останем позитивни и да се борим. Сезонът е ужасен, но ако сме в ШЛ в края на сезона, а Конте и Азар останат и следващия сезон, то нещата няма да са толкова лоши.
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

zaqwsxd
Мнения: 1671
Регистриран на: 23 авг 2008 12:42
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот zaqwsxd » 06 фев 2018 18:43

Не може да сравнявате с лека ръка миналата година със сегашната. Матич беше класи над Бакайоко, Кейхил е бледа сянка на най-добрите си години, Луиз въобще го няма, няма го и животното Диего Коста. Сега имаме един стабилен Кристенсен, слава на бога, че му дадоха шанс, а не го продадоха на Барселона( доста слухове имаше), Мората, който въпреки, че не го харесвам колкото и да е некадърен му трябва време да свикне с грубия и на моменти брутален стил на ВЛ.. 3-5-2, 3-4-3 не можеш да играеш с бавни и застаряващи футболисти в дефанса, камо ли с неадекватни полузащитници. При Тери се видя, че издъхва, а той за разлика от Кейхил е брутален в позиционирането. Канте и Матич сформираха уникален тандем в центъра и спестяха 90 процента от работата на защитниците. Азпи го местят всека година и не може да свикне с позицията си. Десен бек, ляв бек ,десен , в центъра, в ляво, в дясно. Миналата година и Педро и Азар и Вилиян бяха дълго време във добра форма, сега не е така. Просто Конте има нужда от време, търпение и качествен материал, а не съм сигурен, че Челси може да му го предложи в момента. И все пак това е мнение на един прост и обикновен фен..

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот 0007 » 06 фев 2018 19:09

Плътно зад Конте съм и аз.
Сезонът като резултати поне според мен не е чак толкова лош,по-скоро атмосферата и постоянните недомлъвки около бъдещето на Антонио и около трансферите са проблемът.Общо-взето каръшки голове и умора ни лишиха от финал за картонената купа,в първенството първото място тази година просто нямаше как да го вземем,а от второто не сме толкова далеч.
Дано след вчера си е взел поуки и за някои играчи,както го направи след онова 0:3 от Арсенал.

Колкото до мачовете с Барселона - от тях само можем да спечелим.В момента абсолютно никой не ни брои за живи и едно отпадане няма да е трагедия,а отстраним ли ги ,сезонът може да бъде довършен с нов тласък и нагласа.Плюс,че каталунците не са онова страшилище отпреди години и класирането им в момента е измамно.

ПП Впрочем не знам дали ще окаже някакво влияние на пазара,но тази година ще вземем с едно минимум 50-60 милиона евро повече от мин. година заради ШЛ,а и тая глоба за прекратяването на договора с Адидас няма да я има.
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

CSKA69
Мнения: 4441
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот CSKA69 » 06 фев 2018 20:15

Понеже споменавате варианти за треньори... Не знам колко от вас си спомнят, че всъщност Антонио Конте беше ВТОРИ избор за треньор на Челси ;) Първият избор на Абрамович беше Масимилиано Алегри, който отказа да напусне Ювентус за да поеме Челси.. Сега, обаче, през лятото Алегри също е много вероятно да приключи с Юве, особено ако не стане шампион, така че изобщо няма да се учудя да акостира на Стамфорд Бридж :idea:
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот smoothc » 06 фев 2018 20:47

За последните 10-15 години мениджъри от доста националности преминаха през Челси, та мисля че е крайно време Роман Абрамович да направи опит с германски възпитаник.
Има няколко доста подходящи възможности.

На Йоаким Льов например, не му ли се води вече клубен отбор(след близо 15 годишна пауза)?
Време е да предаде щафетата и да усети тръпката от целогодишния клубен футбол, стига му толкова национален футбол, рекорд ли иска да подобрява?
Безкрайно съм любопитен да го видя като мениджър на някой топ отбор, по възможност в Англия, където със сигурност би могъл да тества до краен предел възможностите си, предизвикателството е жестоко.
Льов и Балак като екип в Челси - звучи отлично, а?
Последна промяна от smoothc на 06 фев 2018 20:51, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43771
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот rhaegar » 06 фев 2018 20:49

Льов ако искаш си го вземи вкъщи, щом толкова държиш на германски мениджър. Имаме си Конте, не ни трябва друг.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот smoothc » 06 фев 2018 20:55

Аз лично му симпатизирам и както споменах, много бих искал да видя него и идеите му в действителността на английския футбол.


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта