Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ognqnchy
Мнения: 56
Регистриран на: 05 апр 2014 20:17
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот ognqnchy » 08 окт 2018 00:15

И според мен е абсурдно да се говори за титла. Нищо не се е променило за мен, Сити шампион, Ливърпул след тях (или евентуално ние, ако продължим да се развиваме по плана на Сари, а в същото време тяхното трио продължи слабата си форма). Предвид, че коренно сменихме стила на игра, смятам че играем много добре. Има и някои неща, които ме притесняват обаче. Например слабата форма на Азпи, особено послендите няколко мача. Центриранията му са по-неточни и от на Моузес, а често го разминват и едно на едно. Все още не знам какво точно се изисква от Канте, а май като гледам и той също не знае :lol:. Мората май няма да го бъде, въпреки гола днес и предния мач в ШЛ. Дано да вкара още няколко последователни мача да му се вдигне самочувстието. Азар иначе е във формата на живота си :o. Дано продължи все така.

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот E_pluribus_unum » 08 окт 2018 07:50

Възможно е да съм се объркал с букмейкърите,но титлата хич не е невъзможна.
Разбира се,че Сити ще са фаворити (машината на Гуардиола е много добре смазана).Ливърпул за мен лично са много хаотичен отбор с много малко класа и при тях,както и при нас има много шкарто.Въпреки всичко не ни отписвам,отбора ще почне да играе все по стабилно и самоуверен.
Най много ме притеснява,ама наистина много,че Реал са много зле и Перес се проклина,че не купи Азар.Сега тези 230 милиона му се виждат,като жълти стотинки с оглед на това,че Азар направо РАЗМАЗВА този сезон.Та имам чувството,че Перес ще скочи зимата с някоя оферта от 230-240милона,а и може да използва Азар и в Ш.Л.Успокоява ме това,че Абрамович хич не е глупав и с оглед на това,че в момента притежава най-добрия футболист в света в момента,няма да го даде за тези пари.Така де,дано не го даде :)
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот JackPackage » 19 окт 2018 11:30

Eden Hazard:
“I can finish my career with Chelsea. I am very happy with this club, with the team, my family is happy here.

So If I don't go to Spain, it is not a problem. I love the fans, I think the fans love me! What happens in the future, I will be happy, so that's it."
Изображение


Grende Ицо! :)
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Тони » 20 окт 2018 16:22

Потресаващо представяне. Алонсо им даде тон за обрата, Мората кръгла 0. Вилиян се отказвам да го коментирам.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43844
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот rhaegar » 20 окт 2018 16:32

Всичко живо ги бие тия, ние ги реанимираме.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот blue avalanche » 20 окт 2018 16:33

Когато излизаш с Ковачич, Жоржиньо и Канте кой трябва да захранва нападателите с пасове? Не е ясно... Все едно си със 7 защитника. Или тактиката е: всички дават на Азар и му гледат сеира? И не само в този мач...
Като се прибави и головодника Мората картинката съвсем се стъжнява.
И за капак пускаш Баркли и Педро, а единственият, който може са измисли нещо(Фабрегас) търка пейката.
Емиии...толкоз!

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Тони » 20 окт 2018 16:40

Адски съм бесен! Гледам Сари показа някакъв живец към края. Дано го покаже и спрямо някои головодници. Не може жената Алонсо да им подари такава ситуация. Какво ми лежи, като нищо му няма? Абсолютно безотговорен тип! Много съм разочарован.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот blue avalanche » 20 окт 2018 16:43

Тони написа:Адски съм бесен! Гледам Сари показа някакъв живец към края. Дано го покаже и спрямо някои головодници. Не може жената Алонсо да им подари такава ситуация. Какво ми лежи, като нищо му няма? Абсолютно безотговорен тип! Много съм разочарован.

Алонсо винаги си е бил един средняшки играч, който в Ливърпул или Ман Сити, например, няма да помирише терен.

Потребителски аватар
glarus_ds
Мнения: 1925
Регистриран на: 13 ное 2008 12:30
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот glarus_ds » 21 окт 2018 01:16

Споко де, нямаха ден момчетата :mrgreen: първото ги разбиха, но нямаше ефективност в атака, а второто се о*раха малко в защита, случва се. Но накрая опитаха да обърнат мача, просто съперника много лежа и футбол почти нямаше. Сари ще успее да изгради отбора, само Азар да остане. Макар, че днес му беше доста слаб мач, второто полувреме.
CHELSEA

ohoboho
Мнения: 298
Регистриран на: 30 апр 2014 11:02
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот ohoboho » 21 окт 2018 11:01

За последните 15 години толкова слаб като единици Челси не е имало. Има идея в общата им игра, но като отделни изпълнители положението е трагично ...


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта