Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Тони » 15 апр 2018 14:02

Не съм съгласен с това за схемите. Има голямо значение как подреждаш играчите си, както и има значение какво точно искаш от тях.

За мен обаче има нещо много по-важно от схеми и начин на игра, и това е моралът. В Челси е на много ниско ниво още след случая "Коста". Трансферното лято, скандалите мениджър-шефове рефлектираха върху футболистите.

Тука се сипят всякакви хули по Конте, по играчите, че и по Еменало, на когото му писна и се махна. Много грешки се натрупаха последните години и ще берем горчивите им плодове. Една основна грешка е честата смяна на треньори. За това, че открихме талантливи играчи, които станаха суперзвезди при наши конкуренти няма какво да говорим ...

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Santiago Munezz » 15 апр 2018 18:38

Забравих и изгонения от Арсенал, който при нас вече е като Дрогба. :lol:

Което говори много жалко за Мората,наистина в сравнение с него е като Дрогба!
[center][wrapimg=]http://media3.acmilan.com/uploads/dwh/multimedia/654-6.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScaR27gCBKUGF931MqeFZLUIPsQ2DeXwEYHZQTrYrlfS4FIrTI6IXvl7ZGeQ[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Тони » 15 апр 2018 19:54

Мен ако питаш говори жалко за Челси, че има подобни играчи. По твойта логика Моузес пред Запакоста е като Кафу. И к'во от това?

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Tiberius » 15 апр 2018 21:14

Лятото ще си върнем Алваро и може за него да ви дадем Бензема. Така всички ще са доволни. Обаче дори и да махнете Алваро, това няма да направи ръководните фактори във вашия клуб компетентни. ;)
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Santiago Munezz » 15 апр 2018 21:33

Тони написа:Мен ако питаш говори жалко за Челси, че има подобни играчи. По твойта логика Моузес пред Запакоста е като Кафу. И к'во от това?

Тук си прав ,жалко е че имаме футболисти като Мората и още по жалко е че това ни е титулярния нападател и най-скъпия трансфер в историята!
Що се отнася до Жиру ,би свършил отлична работа като резерва догодина.
[center][wrapimg=]http://media3.acmilan.com/uploads/dwh/multimedia/654-6.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScaR27gCBKUGF931MqeFZLUIPsQ2DeXwEYHZQTrYrlfS4FIrTI6IXvl7ZGeQ[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43839
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот rhaegar » 15 апр 2018 22:41

Tiberius написа:Лятото ще си върнем Алваро


Само обещаваш :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот boabbb » 18 апр 2018 14:39

Santiago Munezz написа:
Забравих и изгонения от Арсенал, който при нас вече е като Дрогба. :lol:

Което говори много жалко за Мората,наистина в сравнение с него е като Дрогба!


Аз ви казах още като дойде, че Мората ще му стане резерва на него 8-) Жиру си е доста сносен за тая цена нападател, да не кажа, че е чиста кражба :!:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43839
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот rhaegar » 18 апр 2018 15:05

Мората е толкова зле в момента, че и на Гонзо ще е резерва.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Тони » 18 апр 2018 17:41

boabbb написа:Аз ви казах още като дойде, че Мората ще му стане резерва на него 8-) Жиру си е доста сносен за тая цена нападател, да не кажа, че е чиста кражба :!:


Той нека си е сносен. Сещам се колко го хулеха повечето фенове на Арсенал, а ние тука още малко и паметник ще му вдигнем. :lol: За мен Луиз, Алонсо, Баркли, Дринкуотър, Бакайоко, Куртоа, Педро, Дзапакоста, Моузес, Фабрегас, Мората и Жиру ще са резерви във всеки един отбор от топ 6. На нас са ни нещо, като "гръбнака" на отбора. Единствените читави са Азпи, Ампаду, Кристенсен (въпреки някои грешки, но е още много зелен) и Тонката Рюдигер. Азар има характер на медуза, а Вилиян е непостоянен. Емерсончето ми е пълна енигма. Изобщо не знам как виждат бъдещето на Челси ръководните фактри.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43839
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот rhaegar » 18 апр 2018 17:44

Виждат го като Арсенал, или поне така изглежда. Докато не бъде построен стадиона, големи харчове няма да има. С оглед на това, че картофите и Ливърпул стават все по-силни, а двата манчестъра имат огромно финансово превъзходство, битката ще ни е с асените за 5-6 място.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта