Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18055
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот kingofpop » 28 ное 2023 01:41

locke написа:Налагането на Кукурела ще изяде главата на треньора. По дразнещ обаче е Стърлинг с непрекъснатото му търсене на симулации. Вярно, че вкарва доста, обаче в толкова много ситуации ми къса нервите :oops:


Аз лично не знам Кукурея и Галахър какво правят в Челси :roll: толкова ли няма кой да играе на тяхно място, просто няма как да са по-зле който и да пусне от другите. :mrgreen: :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
locke
Мнения: 1807
Регистриран на: 13 юли 2014 12:00
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот locke » 28 ное 2023 14:12

Галахър не е лош според мен, но не трябваше да изпускаме момента да пробутаме испанеца на Юнайтед и да ги закопаем още, след Маунт :mrgreen:
ViscaBarca написа:Байерн ще ни пусне аванта...не е в техен интерес да имат враг в наше лице!

kingofpop написа:По-вероятно да изчукам Мис Свят отколкото Челси да елиминират Байерн

smoothc написа:Наполи.
Да си спретнат с Ман Сити един "Небесносин плешив" финал?

:lol: :mrgreen:

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот rhaegar » 28 ное 2023 14:25

Проблемът на този отбор е, че е твърде млад. Тиаго, Стърлинг, Чилуел и Джеймс са единствените, които имат някакъв опит. Последните двама не са на терена през половината сезон, а Силва на практика приключва кариерата си. Няма как отбор със средна възраст 23-24 да е постоянен. А пък когато най-опитните допускат грешките, които решават мача, както Силва срещу Нюкасъл, нещата съвсем се влошават.
Другият сериозен проблем е липсата на качествен голмайстор. С такъв, щеше да имаме поне 10 точки повече от началото на сезона.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13762
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Red_Neck » 28 ное 2023 15:02

CSKA69 написа:Почетино е перфектен за сегашния ви състав - за сезон - два и с още няколко попълнения ще изгради доста приличен тим, играещ приятен футбол. В момента обаче, когато го натисне напрежението да печели титли и купи с Челси нещата ще забуксуват сериозно и ще трябва да се огледате за друг треньор ;)

Само идиот би искал титли и купи СЕГА от този млад състав. 2-3 години минимум + още някой къс паунд. ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
locke
Мнения: 1807
Регистриран на: 13 юли 2014 12:00
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот locke » 04 дек 2023 10:06

Никой не казва и че ние направихме чудо и удържахме победа с човек по малко и почти две продължения по 15 минути :mrgreen: Мисля че вече имаме един мач повече само от продължения. Иначе липсата на Кукурела се усети в положителен план, както и очаквах :mrgreen:
ViscaBarca написа:Байерн ще ни пусне аванта...не е в техен интерес да имат враг в наше лице!

kingofpop написа:По-вероятно да изчукам Мис Свят отколкото Челси да елиминират Байерн

smoothc написа:Наполи.
Да си спретнат с Ман Сити един "Небесносин плешив" финал?

:lol: :mrgreen:

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот THE G.A.M.E » 04 дек 2023 18:58

Ами пребориха се момчетата и като цяло, нямаше някакви инфарктни моменти, че да кажем - "отървахме се".
Проблемни остават наистина някои позиции, и една от тях вчера получи изключително нелеп Ч.К. за нарушение в центъра, при условие, че вече имаше официално предупреждение ...
Да не говорим, че същата фигура е безкрайно неефективен в офанзивен план.
Почти всяко решение и удар, са му погрешни ...
Другият образ снощи не игра, за радост ...
Има и още 1-2-ма с питанка, но да речем, че за момента се налага да играят поради кадровите проблеми ...
Като цяло на мен ми харесват мисленето и начинът на игра от Поч, негов проблем е обаче да си прецени, дали, първо има подходящите изпълнители, и второ, ако не, дали подходът е ефективен.
Да, хубаво е да се опитваме да играем "модерно" и атрактивно, но в крайна сметка футболът е игра на точки и цели... Особено ако става въпрос за отбор, който е оценен на над половин милиард ... :roll:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
locke
Мнения: 1807
Регистриран на: 13 юли 2014 12:00
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот locke » 08 яну 2024 10:08

направихме три поредни победи и всички млъкнаха :lol:
ViscaBarca написа:Байерн ще ни пусне аванта...не е в техен интерес да имат враг в наше лице!

kingofpop написа:По-вероятно да изчукам Мис Свят отколкото Челси да елиминират Байерн

smoothc написа:Наполи.
Да си спретнат с Ман Сити един "Небесносин плешив" финал?

:lol: :mrgreen:

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот THE G.A.M.E » 13 фев 2024 19:06

Галахар отбелязал два пъти !?? :o
Сериозно... Наложи се да изгледам два различни разширени репортажа, за да се убедя в това чудо ... :? :roll: :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Тони » 25 фев 2024 19:49

Ливърпул ни биха с третия състав.
Всеки ден покоряваме нови дъна.
Тоя отбор на Челси е най-посредтсвения, който съм виждал през жиивота си.
Преди Абрамович нямаше пари, но поне играехме с желание, без да сме пръснали милиарди за трансфери.
Както и да е, пропадането продължава.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот rhaegar » 25 фев 2024 19:51

Някой ако иска да види каква е разликата между световна класа мениджър и нашия картоф, да изгледа пак мача. Клоп беше подготвил и надъхал буквално деца, да излязат и да изядат терена, нашия страхливец даже не опита да спечели мача.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта