Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
язе
Мнения: 3345
Регистриран на: 26 дек 2014 23:42
Skype: noskype
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот язе » 15 яну 2022 16:59

rhaegar написа:
JustChelsea написа:Говоря за Тонката и Духчето.
А за играчите можем да спорим дали да ги храним или не.
Аз помня хранилката по Луиз, после по Кепа. Че сега да галим играчите ли?? Двойното аршинче най-дразни.


Не знам, аз с месеци съм трил обиди към Моуриньо, Иванович, Луис, Торес, кой ли не. Не го разбирам това. Да ги критикуваме съм изцяло за, никога на никой и аз не съм спестил, когато е играл слабо. Но някак си не ми се иска да обиждаме грубо хора, които играят за/менажират Челси.

Хубаво, ама кажи ми как да ги обидя красиво Зиеш и Пулишич? Щото за днешното си дремане на терена си заслужават стабилно хранене. Алонсо вече дори не искам да го обиждам, искам по някакъв начин този да се изпари, да изчезне. Кепа направи силен мач, но пак се видяха късите му ръчички. Сега ще ни надушат и пак ще почнат да ни пълнят кошницата с далечни удари.
... и после внезапно си направих секуро.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43850
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот rhaegar » 15 яну 2022 17:07

язе написа:Хубаво, ама кажи ми как да ги обидя красиво Зиеш и Пулишич? Щото за днешното си дремане на терена си заслужават стабилно хранене. Алонсо вече дори не искам да го обиждам, искам по някакъв начин този да се изпари, да изчезне. Кепа направи силен мач, но пак се видяха късите му ръчички. Сега ще ни надушат и пак ще почнат да ни пълнят кошницата с далечни удари.


На футболни качества. Никога няма да реагирам ако за някой се пише че е слаб, некадърник, аматьор, аз самият не рядко ги използвам.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот THE G.A.M.E » 15 яну 2022 17:18

JustChelsea написа:Точни удари 6:1. Какво добро си гледал, май само ти си знаеш.
Половината след несъществуващи пряк-свободни.
В крайна сметка не статистиката играе на терена.

Това видях аз, на теб като ти харесва да смяташ отбора за слаб, си е твой проблем.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
язе
Мнения: 3345
Регистриран на: 26 дек 2014 23:42
Skype: noskype
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот язе » 15 яну 2022 17:41

rhaegar написа:
язе написа:Хубаво, ама кажи ми как да ги обидя красиво Зиеш и Пулишич? Щото за днешното си дремане на терена си заслужават стабилно хранене. Алонсо вече дори не искам да го обиждам, искам по някакъв начин този да се изпари, да изчезне. Кепа направи силен мач, но пак се видяха късите му ръчички. Сега ще ни надушат и пак ще почнат да ни пълнят кошницата с далечни удари.


На футболни качества. Никога няма да реагирам ако за някой се пише че е слаб, некадърник, аматьор, аз самият не рядко ги използвам.


Какви футболни качества при Зиеш, като той дори не може да тича. Дават му извеждащ пас, той уж е тръгнал вече, защитника трябва да се обърне и тепърва да тръгне, и... го изпреварва! Те таквоз чудо не бях виждал. От тримата отпред- Лукаку, Зиеш и Пулишич, само Лукаку не можеха да го изпреварят на дългите топки. Е може ли тоя слон да е бързия ти нападател? Щото другите двама определено са супербавни.
... и после внезапно си направих секуро.

JustChelsea
Мнения: 1310
Регистриран на: 04 мар 2018 21:58
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот JustChelsea » 15 яну 2022 17:48

Отново сме в миналогодишната, по-миналогодишната и т.н. ситуация. Драпане за топ4, обаче тия отдолу имат по 2-3 мача отложени, а ние след месец ще гоним СКП. Както се казваше "Пролет пукна, ние не". Всяка година едно и също.
JustChelsea написа:А един пенсионер от къде да изкара бе, циничен миризливец?
Егати смотаният малоумник.

Ами да гледа теб и да прави обратното.
Имал е 45 години за да материализира уменията си във финансов актив.[/quote]

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Тони » 16 яну 2022 01:40

Мачът си вървеше към Х, но тоя удар на де Бройне си ни прекърши. Пак вкарват на Кепа извън наказателното. Трябва да му се направи компилация на допуснатите голове откакто дойде при нас. На бас, че 80% са извън наказателното.

Не знам какво се вайкате, все едно са ни разбили, или пък сме паднали от някакви слабаци, или пък Сити не доминира и не мачка цялата ВЛ. Шампиони още Януари.

Най-голямата дупка беше Лукаку. Веднъж не се сбори, веднъж не си спечели позиция. Чака да му я дадат на крак. Когато му я дадоха пък изпусна.
В края на мача особено впечатление ми направи следното положение. Азпиликуета центрира към Лукаку, но пред него е защитник на Сити. Лукаку вместо да направи нещо, да се бутне, да мръдне малко, само изгледа как защитника спокойно чисти топката. И Азпиликуета почна да ръкомаха. Това ако беше Коста или Дрогба, не знам ..

Пулишич и Зиеш са си супер за ротации, не мога да разбера какво искате от тях. Грийлиш, Жезус и Стърлинг да не би да са по-добри? Да не говорим, че ония играят без нападател и пак пръскат всичко наред. Представям си ако при нас играеха примерно Зинченко, Жезус, Аке и тая дупка Грийлиш. Тука някои хора щяха да сложат край на живота си.

Ама Гуардиола никой не го пипа и човека си работи както си иска.

Ако питате джъстчелсито, трябва да имаме 11 Месита в отбора, всяка година да сме шампиони и да печелим междугалактическата купа.

Човек като порасне и разбира, че всички големи отбори се борят за едно и също. Някой се справят по-добре в определени сезони, други в други сезони и така.

Потребителски аватар
gdlk
Мнения: 1094
Регистриран на: 06 фев 2011 20:55
Skype: ******
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот gdlk » 16 яну 2022 12:15

Истината е че за тая схема с която играем ни се контузиха двамата най-важни играчи..
За Лукаку няма какво да говорим-пълно дърво, на всичко отгоре и мързеливо.

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Тони » 16 яну 2022 17:43

gdlk написа:Истината е че за тая схема с която играем ни се контузиха двамата най-важни играчи..
За Лукаку няма какво да говорим-пълно дърво, на всичко отгоре и мързеливо.


Oсвен това ни преследва страхотен малшанс с контузени важни играчи. За капак имаше и доста отсъстващи заради КОВИД. Пак сме в топ 4 и на финал за купа.
Следващия сезон ще сме с Галахър в отбора. Броя и той играе супер за Саутхемптън. Това са едни спестени милиони, които можем да инвестираме в подсилване на състава.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43850
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот rhaegar » 16 яну 2022 17:47

С други думи, ще надградим състава с играчи от световна класа, да?

Аз много харесвам Галахър, той трябва да е в Челси, но сериозно ли мислим че той е човекът, който ще вдигне халфовата ни линия на следващото ниво? Ще замени РЛЧ, който явно никога няма да бъде топ играч след травмите и толкоз.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Liquidator
Мнения: 4430
Регистриран на: 17 мар 2012 21:30
Местоположение: Stamford Bridge
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Liquidator » 16 яну 2022 18:35

Менди не беше световна класа, но беше надграждане. Лукаку уж беше "липсващото парче", но май повечето вече го искат вън. Скаутингът е ужасен, така че няма значение като какъв идваш. Предпочитам към отбора да се присъединят най-добре представилите се юноши (хем са от ВЛ), отколкото поредният, който ще го чакаме 2-3 сезона само защото са дадени пари. Проблемните зони са повече от една, не виждам и другия сезон да се борим за титла, така че дано се пазарува умно.
Image


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта