Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43876
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот rhaegar » 06 фев 2018 15:00

Тухел ще се изпокара с борда за трансферите, преди да е изсъхнало мастилото от подписите по договора. Сари е доста по-удобен в това отношение, даже наскоро каза, че той никога не избира играчите, а задава на директора само какъв тип футболист му трябва, не се занимава с преговори и подобни неща.

Нагелсман е твърде млад и зелен. Рано му е за Челси.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот 0007 » 06 фев 2018 15:09

То понеже Тухел ще може да работи с този състав.На Сари пък Наполи му е първият що-годе по-свестен отбор,а е треньор от 1990 г.Енрике няма смисъл и да го коментирам.
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43876
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот rhaegar » 06 фев 2018 15:14

То вече не останаха топ треньори, които не сме пробвали, освен Чоло. Ама той няма да дойде при нас. Най-добре е да се придържаме към този, когото имаме.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
gdlk
Мнения: 1095
Регистриран на: 06 фев 2011 20:55
Skype: ******
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот gdlk » 06 фев 2018 16:01

Само не и Енрике....

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43876
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот rhaegar » 06 фев 2018 16:04

Казах топ треньори. :lol: Енрике е идиот, който за малко да не спечели нищо в отбор, който разполагаше с Меси, Неймар и Суарез.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
christian825
Мнения: 2630
Регистриран на: 16 ное 2010 21:55
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот christian825 » 06 фев 2018 16:37

SSN understands Conte will be given time to turn Chelsea's fortunes around after a difficult period, capped with defeats against Bournemouth and Watford.
[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/GVGpODO.jpg[/wrapimg][/center]

zaqwsxd
Мнения: 1671
Регистриран на: 23 авг 2008 12:42
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот zaqwsxd » 06 фев 2018 16:38

Конте няма да бъде уволнен след загубата от Уотфорд според инфото от последните минути.

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот E_pluribus_unum » 06 фев 2018 17:11

zaqwsxd написа:Конте няма да бъде уволнен след загубата от Уотфорд според инфото от последните минути.

Ами честно казано не знам дали да се радвам.Харесвам Конте,но не харесвам схемата(3-5-2)му и футболистите,които налага в нея.Може би за първото не разполага с точните футболисти,така или иначе за момента няма как да разберем.Ако остане трябват сериозни рокади и наказания на определени футболисти,тоест някои футболисти трябва да видят и дебелия край на тоягата!
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

zaqwsxd
Мнения: 1671
Регистриран на: 23 авг 2008 12:42
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот zaqwsxd » 06 фев 2018 17:20

E_pluribus_unum написа:Ами честно казано не знам дали да се радвам.Харесвам Конте,но не харесвам схемата(3-5-2)му и футболистите,които налага в нея.Може би за първото не разполага с точните футболисти,така или иначе за момента няма как да разберем.Ако остане трябват сериозни рокади и наказания на определени футболисти,тоест някои футболисти трябва да видят и дебелия край на тоягата!

Дал е три дни почивка на целия отбор, дано и той успее да измисли нещо. Добър треньор е, нека не забравяме, че от 10ти ни изведе до титлата. Другите неща не мога да ги коментирам, но моето усещане е, че трябва да смени схемата. Дали и какво ще стане, предстои да видим. Луис Енрике със сигурност е крачка назад, а в момента няма по-добри свободни мениджъри от Конте ( пак лично мое мнение)

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14713
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот smoothc » 06 фев 2018 17:24

Между другото, аз лично винаги съм бил на мнение(някои може и да помнят, защото съм го споменавал при подобни поводи), че най-добре би ви прилягал(в дългосрочен план) германски мениджър.
Ако пък е и достатъчно проницателен (на този етап) да вземе в екипа си и Михаел Балак...чудна работа би се получило.


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта