Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43890
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот rhaegar » 13 апр 2022 00:43

ChuckNorris написа:Голяма грешка беше пускането на Пулишич, който обърка всичко, което можа.


Факт, ако толкова беше нужно да се смени Тимо (който игра доста добре), 1000 пъти по-добре беше да влезе Хаким. На Пулишич мога искрено да му пожелая повече да не го виждам с екипа на Челси.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот E_pluribus_unum » 13 апр 2022 00:45

Fantomas написа:
E_pluribus_unum написа:Как се случи това?От спечелен мач в редовното време с разгромен резултатда загубим?!!Въпросът ми е риторичен, просто съм бесен на Тухел!!

Тухел ко да направи като в двата мача пропуснахме сумарно една дузина положения??? Сам да влезе и да вкара гол ли???? Всичко си беше точно ако не бяха пропуските, ги изхвърляхме. Бъди бесен на тия дето пропуснаха. ТОЧКА!

Когато Тухел се научи,кога се правят смени,можеш да ми пишеш.Не му е за първи път,надигра тия шмихлюзи и после обърка вкичко,което можеше Сам да обърка,вината е изцяло негова!!
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

Fantomas
Мнения: 77
Регистриран на: 05 дек 2020 23:09
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Fantomas » 13 апр 2022 00:50

E_pluribus_unum написа:
Fantomas написа:
E_pluribus_unum написа:Как се случи това?От спечелен мач в редовното време с разгромен резултатда загубим?!!Въпросът ми е риторичен, просто съм бесен на Тухел!!

Тухел ко да направи като в двата мача пропуснахме сумарно една дузина положения??? Сам да влезе и да вкара гол ли???? Всичко си беше точно ако не бяха пропуските, ги изхвърляхме. Бъди бесен на тия дето пропуснаха. ТОЧКА!

Когато Тухел се научи,кога се правят смени,можеш да ми пишеш.Не му е за първи път,надигра тия шмихлюзи и после обърка вкичко,което можеше Сам да обърка,вината е изцяло негова!!

Изцяло негова ама друг път. Има и той вина с някои решения, но НЕ ТОЙ ИГРАЕ НА ТЕРЕНА! ЯСНО ЛИ Е? Той пусна състав и тактика с които смаза Реал и тези които направиха пропуските, както и грешките, са основните длъжници в мача! Тухел каквото можа от резервите го пусна. Аре вече в този отбор да спрем да обвиняваме треньора за всичко? Скъпоплатени звезди правят пропуски, дето Камбуров ще ги вкара ако влезе! Играчите трябва да си поемат основната отговорност, поне веднъж в тоя отбор и лятото ще трябва доста да бъдат изчистени.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22672
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот NOMER14 » 13 апр 2022 00:52

Целта си остава ФА Къп.
ШЛ е непосилна тая година - да биеш подред Реал, Сити и Пуул.

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43890
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот rhaegar » 13 апр 2022 00:54

NOMER14 написа:Целта си остава ФА Къп.
ШЛ е непосилна тая година - да биеш подред Реал, Сити и Пуул.


Ае беги с тия мишкарски оправдания ве. Реал ако я вземат с поредни победи над нас, Сити и Пул кво правим? Или за едни е невъзможна, а за други е рутина?
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

ChuckNorris
Мнения: 754
Регистриран на: 20 юли 2017 23:14
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот ChuckNorris » 13 апр 2022 00:58

Тухел бе на път да извърши нещо велико, което щеше да остане в историята и да се помни вечно, но в сублимния момент и той оплете конците. Да, не той е основния виновник, но не малка и неговата вина. Имаше няколко големи грешки, но огромната му грешка за мен бе пускането на Пулишич - най-вероятно това му решение е в основата на отпадането ни, както и супер забавената смяна на Канте.

Потребителски аватар
glarus_ds
Мнения: 1925
Регистриран на: 13 ное 2008 12:30
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот glarus_ds » 13 апр 2022 00:59

E_pluribus_unum написа:
Fantomas написа:
E_pluribus_unum написа:Как се случи това?От спечелен мач в редовното време с разгромен резултатда загубим?!!Въпросът ми е риторичен, просто съм бесен на Тухел!!

Тухел ко да направи като в двата мача пропуснахме сумарно една дузина положения??? Сам да влезе и да вкара гол ли???? Всичко си беше точно ако не бяха пропуските, ги изхвърляхме. Бъди бесен на тия дето пропуснаха. ТОЧКА!

Когато Тухел се научи,кога се правят смени,можеш да ми пишеш.Не му е за първи път,надигра тия шмихлюзи и после обърка вкичко,което можеше Сам да обърка,вината е изцяло негова!!

Определено можем да заключим, че Тухел както спечели ШЛ през миналия сезон, сега точно той отпадна от Реал, с негови грешки и в двата мача, които можеше да бъдат избегнати :)
За първия мач, сбърка постройката и стартовите 11, а днес определено сбърка, че не смени Канте и не поприбра отбора при 0:3, а продължи да държи отбора супер напред, което остави много празни пространства пред полето на Челси
Последна промяна от glarus_ds на 13 апр 2022 01:01, променено общо 1 път.
CHELSEA

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот E_pluribus_unum » 13 апр 2022 01:00

Fantomas написа:
E_pluribus_unum написа:
Fantomas написа:
E_pluribus_unum написа:Как се случи това?От спечелен мач в редовното време с разгромен резултатда загубим?!!Въпросът ми е риторичен, просто съм бесен на Тухел!!

Тухел ко да направи като в двата мача пропуснахме сумарно една дузина положения??? Сам да влезе и да вкара гол ли???? Всичко си беше точно ако не бяха пропуските, ги изхвърляхме. Бъди бесен на тия дето пропуснаха. ТОЧКА!

Когато Тухел се научи,кога се правят смени,можеш да ми пишеш.Не му е за първи път,надигра тия шмихлюзи и после обърка вкичко,което можеше Сам да обърка,вината е изцяло негова!!

Изцяло негова ама друг път. Има и той вина с някои решения, но НЕ ТОЙ ИГРАЕ НА ТЕРЕНА! ЯСНО ЛИ Е? Той пусна състав и тактика с които смаза Реал и тези които направиха пропуските, както и грешките, са основните длъжници в мача! Тухел каквото можа от резервите го пусна. Аре вече в този отбор да спрем да обвиняваме треньора за всичко? Скъпоплатени звезди правят пропуски, дето Камбуров ще ги вкара ако влезе! Играчите трябва да си поемат основната отговорност, поне веднъж в тоя отбор и лятото ще трябва доста да бъдат изчистени.


Ей момче, я се съобразявай малко,мери си думите и езика!
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот THE G.A.M.E » 13 апр 2022 01:00

THE G.A.M.E написа:Ще съм доволен, ако не правим детински грешки.
Пък ако ни надиграят, здраве да е.
Но искам да сме опитали да спечелим с всички позволени средства и без пестене+глупости.
От тая гледна точка, доволен съм от мача.
Но не съм доволен от развитието/резултата.
Отстраняват ни само заради името си, инак игрово са доста хаотични.
Ние платихме данък за нелепите грешки на "Моста".
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот THE G.A.M.E » 13 апр 2022 01:07

Вижте, треньора няма как да знае кога негов играч ще се издъни.
Факт е, че за първият им гол вина има Канте, който вместо да хвърли пас, с който да направим опасна контра, хвърли пас, от който те ни ре-контрираха.
Да, загуби доста топки, но пък и отне доста ...
Останалото бе геният на Модрич.
Аз лично още след отмененият гол на Алонсо отписах крайният успех.
А след 1:3 стана още по ясно, макар ако Пули беше вкарал едно от положенията си, щеше да е епично.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта