Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот paceto » 16 апр 2019 21:14

Нищо не казвам аз и ако ме питаш ние трябваше да го купим за 20 и реалната му цена сега би трябвало да е поне около 40-45. Момчето може да няма мерник, но като играеше преди контузията си в края на март месец беше най опасният ни играч и създаваше куп положения къде за себе си, къде са останалите около него. Не за друго стана номер 1 по асистенции в отбора за сезона и сега като не играе близо месец го изместиха от там. Той мерника ще си го оправи, но ако сте гледали повечето мачове на Реал от началото на 2019 ще знаете какво имам предвид за играта му, но ако сте гледали 1-2 мача и после предимно някой друг репортаж няма как да го разберете.

С оглед цените в днешно време не виждам какво толкова ви шокира, а цената на Азар в момента е такава заради изтичащият му договор, което му смъква цената т.е. нещо като продуктите със срок за годност се явява, защото не може да искаш същата сума за продукти към края на срока си. :lol:

Потребителски аватар
c0mba
Мнения: 652
Регистриран на: 30 авг 2010 12:19
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот c0mba » 19 апр 2019 09:27

Интересна тенденция.
Никой не прави теми за мачовете ни.
Влизате тенденциозно да наплюете, когато не играем на достатъчно добро ниво.
На полуфинал сме на Лига Европа, бяхме на финал срещу Сити.
Сезонът ни е добър, вторият отбор след Сити със 100 гола.
Имате ли обяснение какво се случва с фенската Ви активност и да чуя гледната Ви  точка относно неактивността Ви.
Човекът не е направен, за да разбира живота, а за да го живее!

THE G.A.M.E
Мнения: 49958
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот THE G.A.M.E » 19 апр 2019 11:46

То като цяло форума на гонг си отива, не е само този под-форум. :lol: :?
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43844
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот rhaegar » 19 апр 2019 13:41

Направо си е умрял. Има един-два раздела дето се пише по-активно, ама и там са по десетина човека, влизащи вече по навик. За кво да се мъча половин час да правя тема, като в нея ще има 3 коментара?
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Мнениеот Тони » 19 апр 2019 20:23

c0mba написа:Интересна тенденция.
Никой не прави теми за мачовете ни.
Влизате тенденциозно да наплюете, когато не играем на достатъчно добро ниво.
На полуфинал сме на Лига Европа, бяхме на финал срещу Сити.
Сезонът ни е добър, вторият отбор след Сити със 100 гола.
Имате ли обяснение какво се случва с фенската Ви активност и да чуя гледната Ви  точка относно неактивността Ви.


Oтвратен съм от отбора, а и нямам особено време.

Сезонът ни е добър, вторият отбор след Сити със 100 гола.


И изумен от някои неща.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот paceto » 19 апр 2019 22:16

Дните на Азар в Челси май са преброени.

Реал обявява трансфера на Азар до няколко дни

Дългоочакваният трансфер на Еден Азар в Реал Мадрид ще бъде обявен официално до няколко дни, твърди "Марка". Сделката ще бъде на стойност 100 милиона евро, като трите страни вече са се споразумели за условията.

Азар, който според "Марка" е отказал три предложения на Челси да подпише нов договор с клуба, ще бъде третото ново лице на "Сантиаго Бернабеу", с което ще бъде подсилен отборът през това лято, след Родриго и Едер Милитао.

Азар ще се присъедини към Реал веднага след края на сезона. Директният му заместник в Челси ще бъде Кристиан Пулишич.
Следващата трансферна цел на Зидан е халфът на Манчестър Юнайтед Пол Погба. "Белите" обаче не са готови да платят за французина исканите от английския клуб 150 милиона. Поради тази причина вероятно ще насочат усилията си към привличането на Кристиан Ериксен от Тотнъм.

Потребителски аватар
gdlk
Мнения: 1094
Регистриран на: 06 фев 2011 20:55
Skype: ******
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот gdlk » 20 апр 2019 03:46

Като ги копи пейст тея неща, пък по прочети малко и чужди сайтове, недей се излага така. Първо няма как за дървото Бейл да искате 130мил а ние да ви дадем Азар за малко към 100. Второ Пулишич няма да е заместник на Азар, а се говори усилено за Пепе от Лил.
Трето тва само феновете на Реал искат, хем да имат Азар, хем ако може да е без пари...

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот paceto » 20 апр 2019 06:13

Искаш чужд сайт, ето ти, ама сега само да не поискаш пък английска медия, защото явно няма да ти се угоди. :mrgreen:
https://www.marca.com/en/football/real- ... b4605.html

И не е въпроса какво искат феновете на Реал, защото не те ще плащат сумата по трансфера. Тук се опира до това, че неговият договор изтича и съответно сумата му слиза надолу. Договора му изтича през юни 2020, така че няма как да му се иска същата сума като миналата година като му се сложи цена от 200 млн. евро. Куртоа напусна Челси по същата схема, така че и около Азар ще стане същото освен ако не искате да го загубите без пари догодина по това време.

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот JackPackage » 20 апр 2019 12:58

paceto написа:Искаш чужд сайт, ето ти, ама сега само да не поискаш пък английска медия, защото явно няма да ти се угоди. :mrgreen:
https://www.marca.com/en/football/real- ... b4605.html

И не е въпроса какво искат феновете на Реал, защото не те ще плащат сумата по трансфера. Тук се опира до това, че неговият договор изтича и съответно сумата му слиза надолу. Договора му изтича през юни 2020, така че няма как да му се иска същата сума като миналата година като му се сложи цена от 200 млн. евро. Куртоа напусна Челси по същата схема, така че и около Азар ще стане същото освен ако не искате да го загубите без пари догодина по това време.

Не, Куртоа напусна, защото е пу*ьо и отказа да тренира при изтичащ договор, Азар никога не би направил подобно нещо!
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....



Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Tiberius » 20 апр 2019 14:26

JackPackage написа:
paceto написа:Искаш чужд сайт, ето ти, ама сега само да не поискаш пък английска медия, защото явно няма да ти се угоди. :mrgreen:
https://www.marca.com/en/football/real- ... b4605.html

И не е въпроса какво искат феновете на Реал, защото не те ще плащат сумата по трансфера. Тук се опира до това, че неговият договор изтича и съответно сумата му слиза надолу. Договора му изтича през юни 2020, така че няма как да му се иска същата сума като миналата година като му се сложи цена от 200 млн. евро. Куртоа напусна Челси по същата схема, така че и около Азар ще стане същото освен ако не искате да го загубите без пари догодина по това време.

Не, Куртоа напусна, защото е пу*ьо и отказа да тренира при изтичащ договор, Азар никога не би направил подобно нещо!

Ще видим... :twisted: Иначе жалко, че имате забрана за трансфери, можеше да ви предложим Бейл и така с един удар 2 заека. Аз все още се съмнявам, че ще го вземем. Докато не видя да дефилира с белия екип няма да се радвам. Научил съм си урока от последните години и не вярвам на Марка или Ас. :evil:
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта