Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

ohoboho
Мнения: 298
Регистриран на: 30 апр 2014 11:02
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот ohoboho » 08 мар 2019 23:17

JackPackage написа:
Chelsea have been denied a request to freeze a transfer ban while they appeal against the punishment handed out by Fifa.


ПЕ-ДЕ-РА-СИ! :x :x :x :evil: :evil: :evil:

Това е шансът на управата да започнат да правят нещата правилно ... дано се възползват ! Не може да се пръскат луди пари за пълни бездарници (ама ПЪЛНИ), а перспективни играчи търкат пейката. Да оставят само изходящите трансфери отворени, защото има доста плява за изхвърляне ...

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот E_pluribus_unum » 09 мар 2019 00:36

Честно казано имам чувството,че за тази"далавера"със забраната за трансфери,ние сме инициаторите,тоест си направихме една хубава интервенция и след това диверсия,за да задържим Азар,Одой а защо не и Лофтъса и Канте.

За мача,има израстване,но и много бездарно изпуснати голове.За мен Лофтъса и Одой трябва да са незаменими титуляри,но и това ще стане с оглед на отказа на обжалването на клуба.
Азар,защо остана резерва?Дано Макарона да му е дал почивка иначе ако е нещо друго ще я закъсаме здраво.
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23300
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Thsmith » 09 мар 2019 00:40

Кво общо имат Азар и Канте с забраната за картотекиране на нови играчи? Вие трансфери може да си правите колко искате. Просто не може да ги картотекирате за да играят за вас. Нищо не ви пречи да продавате и купувате : )
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Тони » 09 мар 2019 21:39

Честно казано имам чувството,че за тази"далавера"със забраната за трансфери,ние сме инициаторите,тоест си направихме една хубава интервенция и след това диверсия,за да задържим Азар,Одой а защо не и Лофтъса и Канте.


Това влиза в топ 3 на най-тъпите неща, които съм чел в близките 6 месеца.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот paceto » 10 мар 2019 00:30

М да, това е доста тъпо и няма никаква логика. Отделно бана ви е за два прозореца, което включва летен и зимата на 2020, така че нищо не пречи на Азар да напусне другото лято в посока Мадрид. А и честно да си кажа щом един футболист иска да ходи някъде другаде значи не е доволен вече в настоящият си отбор и от това ще страдат само феновете и като цяло отбора. Ако няма настроение за игра по добре да си ходи, което ще е добре за всички и не е хубаво да се удължава агонията му така да се каже. :)

Дали ще напусне това лято или друго няма никакво значение щом иска да смени обстановката, а и вече му е време понеже не вярвам да остане в Челси докато се пенсионира щом има към момента шанс да облече екипа на най големият отбор в света. Ако не го стори за Реал и вземе, че остане още малко то ще го смени я за ПСЖ, я за Байерн. ;)

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23300
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Thsmith » 10 мар 2019 03:51

paceto написа:М да, това е доста тъпо и няма никаква логика. Отделно бана ви е за два прозореца, което включва летен и зимата на 2020, така че нищо не пречи на Азар да напусне другото лято в посока Мадрид. А и честно да си кажа щом един футболист иска да ходи някъде другаде значи не е доволен вече в настоящият си отбор и от това ще страдат само феновете и като цяло отбора. Ако няма настроение за игра по добре да си ходи, което ще е добре за всички и не е хубаво да се удължава агонията му така да се каже. :)

Дали ще напусне това лято или друго няма никакво значение щом иска да смени обстановката, а и вече му е време понеже не вярвам да остане в Челси докато се пенсионира щом има към момента шанс да облече екипа на най големият отбор в света. Ако не го стори за Реал и вземе, че остане още малко то ще го смени я за ПСЖ, я за Байерн. ;)

Абе защо и ти намесваш външните трансфери с тази забрана за картотекиране на НОВИ играчи в ЧЕЛСИ? :roll:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот paceto » 10 мар 2019 06:20

Защото каквито и да купиш нямаш право на картотека т.е. ще трябва да му плащаш заплатата една година без да играе или казано не можеш да го ползваш. Казано простичко ако продадат най силният си играч в лицето на Азар ще зейне една дупка, която няма как да запълнят докато не падне наказанието през февруари 2020, а това си е повече от половината сезон.


Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот E_pluribus_unum » 10 мар 2019 11:50

Тони написа:
Честно казано имам чувството,че за тази"далавера"със забраната за трансфери,ние сме инициаторите,тоест си направихме една хубава интервенция и след това диверсия,за да задържим Азар,Одой а защо не и Лофтъса и Канте.


Това влиза в топ 3 на най-тъпите неща, които съм чел в близките 6 месеца.


То,това е целта,да е тъпо и да не се усъмниш.
Естествено това е само предположение от моя страна,не е задължително да е вярно,просто пишем,изказваме и споделяме мнения във форум.
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23300
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Thsmith » 10 мар 2019 16:17

paceto написа:Защото каквито и да купиш нямаш право на картотека т.е. ще трябва да му плащаш заплатата една година без да играе или казано не можеш да го ползваш. Казано простичко ако продадат най силният си играч в лицето на Азар ще зейне една дупка, която няма как да запълнят докато не падне наказанието през февруари 2020, а това си е повече от половината сезон.

Аз не съм много сигурен, че продажбата има връзка с покупка в случая. Повече визирах и горните тези, че нарочно са си изкарали наказание за да не ги продавали.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта