Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
terry_lampard
Мнения: 925
Регистриран на: 07 апр 2012 20:42
Skype: niamam
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот terry_lampard » 15 дек 2014 15:30

Мале, е*ах го в паразита човек не може спокойно да влезе и да прочетете нещо интересно заради чешити като този!

Тоя явно и малоумник не е, щом всеки му го казва и пак не вдява.
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/875/5805875X.jpg[/wrapimg] [wrapimg=]http://prikachi.com/images/879/5805879E.gif[/wrapimg]
[wrapimg=]http://static.guim.co.uk/sys-images/Football/Pix/pictures/2011/1/21/1295626128777/Frank-Lampard-and-John-Te-007.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14715
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот smoothc » 15 дек 2014 15:34

Ние повечето от тежките гостувания си ги изграхме вече...

Е,добре...щом неглежирате тези на Стоук,Саутхемптън и Тотнъм(още повече и в най-натоварения цикъл от сезона),си е изцяло за ваша сметка :)
Що се отнася до вашите проблеми, те ще лъснат при 1-вия мач,

Нашите проблеми(грубо казано) произтичат от факта,че не използваме адекватно(поради една или друга причина) Ди Мария,Ерера и Фалкао.
Представи си...щом с подобен род тактически постройки и показатели,постигаме 100% точкова ефективност,то какво ще стане когато триото се активизира и навлезе във форма!?
пък и на теб омразата ти идва в повече и винаги изкривяваш нещата така,както ти се иска да бъдат...

Е,щом си казал :)
Но само да припомня,че аз бях един от първите,които коментираха ситуацията с липсата на ротации и неадекватното поведение на Жозе Моуриньо(онези изказвания за футбола от 19-ти век,скандалите с Пелегрини и кончетата,поведението около тъч линията и пр.),но вие и тогава казахте,че съм изкривявал нещата.
И в крайна сметка какво се случи? Всичко това костваше и титлата на Челси,пък вие си говорете,че малките отбори ви спънали каруцата(то това в Англия е нещо нормално от десетилетия,но в случая гореизброените фактори натежаха в пъти повече)...
Нещата този сезон са по-балансирани,но както казах и по-горе - отново се прокрадват нотките на поведение от сезон 2013-2014,което мен като фен на Манчестър Юнайтед може само да ме радва.

Потребителски аватар
UltraBlue
Мнения: 3985
Регистриран на: 29 авг 2008 15:53
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот UltraBlue » 15 дек 2014 16:21

smoothc написа:
Ние повечето от тежките гостувания си ги изграхме вече...

Е,добре...щом неглежирате тези на Стоук,Саутхемптън и Тотнъм(още повече и в най-натоварения цикъл от сезона),си е изцяло за ваша сметка :)
Що се отнася до вашите проблеми, те ще лъснат при 1-вия мач,

Нашите проблеми(грубо казано) произтичат от факта,че не използваме адекватно(поради една или друга причина) Ди Мария,Ерера и Фалкао.
Представи си...щом с подобен род тактически постройки и показатели,постигаме 100% точкова ефективност,то какво ще стане когато триото се активизира и навлезе във форма!?

Със сигурност не са толкова страшни като гостувания в Манчестър и Ливърпул!
Не знаех че проблемите на Юнайтед са в офанзивен план, или може би Ди Мария, Фалкао и Ерера са дефанзивната ви мощ. Или не разбираш какво ти казвам или верно живееш в някаква си твоя реалност. Както и да е- всеки с оптимизма си. На края на сезона ще се види кой какво ще постигне.

Иначе за едно си прав- програмат ни до края на Януари е доста трудна, но успеем ли да извлечем максимума от нея, нещата стават доста по-розови точно в момента, когато ще дойдат мачовете за трофеи. Така че сега имаме 2 месеца, в които трябва да сме максимално концентрирани в първенството и да вземем максимума от този период. След това може да се мисли за каквото и да било.
Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one !

Потребителски аватар
pafkata
Мнения: 499
Регистриран на: 04 авг 2014 17:00
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот pafkata » 15 дек 2014 16:45

Без да чета какво сте писали за жребия, ще кажа, че ПСЖ са по-слаби от миналата година, а Челси по-силни. Сами си правете сметката. А и Моуриньо си знае. Нали все пак той си ги пожела и му се сбъдна желанието. Челси е на 1/4 финал.

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14715
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот smoothc » 15 дек 2014 16:46

1.Гостуване на "Британия" 2.Гостуване на ранен Саутхемптън 3.Гостуване на "Шпорите" в първия ден на Новата година...и то точно в този Коледно-Новогодишен период,..честно казано предпочитам гостувания на "Стамфорд Бридж" и "Анфилд",отколкото една такава серия,но... всеки с предпочитанията си :)
Проблемите на Манчестър Юнайтед произтичат от т.нар.липси,а не от външни фактори!
В началото на сезона Ерера,Фалкао и Ди Мария бяха по-често титуляри,но тогава липсваха мощта на Фелайни + опита на Майкъл Карик пред защитното звено,което от своя страна създаваше предпоставки(+ иновацията на схемата 3-5-2) за известни проблеми,още повече че и Де Хея тогава беше страшно колеблив.
Сега нещата са с разменени роли - Де Хея и защитата влязоха в синхрон(като по-важно беше Де Хея да се активизира),Фелайни и Карик стабилизираха ситуацията пред защитното звено,но пък липсват адекватните взаимовръзки/креативност/скорост в халфовата линия,където на практика сме само с Хуан Мата,който въпреки положителните си показатели...просто не влияе толкова върху играта(най-вече като лидерство) по подобие на Андер Ерера и Анхел Ди Мария.
Ван Перси и Уейн Рууни като цяло бележат,но е време за нещо ново и хищническо - в лицето на Радамел Фалкао.
Както казах и преди:Манчестър Юнайтед е много близко до постигане на абсолютния баланс,просто е нужна интеграцията в пъзела на Ди Мария,Ерера и Фалкао,това е цялата философия :)

Потребителски аватар
riak4
Мнения: 6322
Регистриран на: 24 мар 2012 13:47
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот riak4 » 15 дек 2014 18:53

Във всекидневната тема на Челси коментираме Юнайтед, еб*си майката! :evil:

Колкото до жребия... можеше да е по-зле. Предстои нова война в twitter. :lol:
[center][wrapimg=]http://puu.sh/fjKd5/6ced854970.jpg[/wrapimg]
ONCE A BLUE, ALWAYS A BLUE[/center]

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот sunscres92 » 15 дек 2014 18:57

riak4 написа:Във всекидневната тема на Челси коментираме Юнайтед, еб*си майката! :evil:

Колкото до жребия... можеше да е по-зле. Предстои нова война в twitter. :lol:


Кой по-точно отбор би бил по-зле от страна на Челси?

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Santiago Munezz » 15 дек 2014 20:27

sunscres92 написа:
riak4 написа:Във всекидневната тема на Челси коментираме Юнайтед, еб*си майката! :evil:

Колкото до жребия... можеше да е по-зле. Предстои нова война в twitter. :lol:


Кой по-точно отбор би бил по-зле от страна на Челси?

Ювентус ;)
[center][wrapimg=]http://media3.acmilan.com/uploads/dwh/multimedia/654-6.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScaR27gCBKUGF931MqeFZLUIPsQ2DeXwEYHZQTrYrlfS4FIrTI6IXvl7ZGeQ[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
riak4
Мнения: 6322
Регистриран на: 24 мар 2012 13:47
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот riak4 » 15 дек 2014 20:29

Santiago Munezz написа:
sunscres92 написа:
riak4 написа:Във всекидневната тема на Челси коментираме Юнайтед, еб*си майката! :evil:

Колкото до жребия... можеше да е по-зле. Предстои нова война в twitter. :lol:


Кой по-точно отбор би бил по-зле от страна на Челси?

Ювентус ;)

Същите :lol:
[center][wrapimg=]http://puu.sh/fjKd5/6ced854970.jpg[/wrapimg]
ONCE A BLUE, ALWAYS A BLUE[/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43892
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот rhaegar » 16 дек 2014 00:10

Аз не съм убеден, но може би щото съм пристрастен. За мен ПСЖ е по-лош жребий, въпреки че Блан е идиот и се дъни в напрегнатите мачове.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта