Ливърпул-Челси

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
АСМ1899
Мнения: 622
Регистриран на: 05 юни 2008 11:41
Контакти:

Re: Ливърпул-Челси

Мнениеот АСМ1899 » 20 мар 2009 15:38

waFry BSFC написа:
АСМ1899 написа:Предпочитам Челси пред играещият антифутбол Ливърпул!

Каза го "футболният" милан

Няма да споря с теб, но все пак погледай малко мачове на Ливърпул и ако не си им фен ще ме разбереш! Доколко Милан играят футбол в момента е друг въпрос, но Анчелоти ще си отиде и ще си дойдат нещата на мястото! Скоро гледал ли си мач на Милан? Май не си ?
Вие сте млада и красива, имате 2 висши образования, владеете перфектно 3 езика, имате руса коса, дълги крака и чаровна усмивка и искате да вземате заплата между 5 и 10 хиляди лева? Вървете на майната си! На нас ни трябва арматурист!

Потребителски аватар
bomberman64
Мнения: 376
Регистриран на: 24 дек 2008 19:05

Re: Ливърпул-Челси

Мнениеот bomberman64 » 20 мар 2009 15:39

hlucho написа:Пичове, Ливърпул си е Ливърпул! Рафа в турнирни двубои си звае работата! Напред към 6-та купа!
Не мисля, Рафа си свърши работата,подписа дългосрочен договор,това е, нито в англия, нито в европа ще постигнат нещо,просто ще сбъркат и то фатално точно срещу челси, който според мен е по качествен тим
Изображение

Потребителски аватар
puhisamolevski
Мнения: 573
Регистриран на: 20 май 2008 23:06
Skype: PuhiSamoLevski
Контакти:

Re: Ливърпул-Челси

Мнениеот puhisamolevski » 20 мар 2009 15:50

haha golqm kef, edin ot dvata gadni otbora 6te si otide :)

(izvinqvam se za lipsata na kirilica ama dulga istoriq)
ТАМ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА "ГЕРЕНА", ГОНЗО ЩЕ ДЪРЖИ В РЪЦЕ КУПАТА ОКЪРВАВЕНА!

http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=46&t=26149

Потребителски аватар
bomberman64
Мнения: 376
Регистриран на: 24 дек 2008 19:05

Re: Ливърпул-Челси

Мнениеот bomberman64 » 20 мар 2009 15:52

runnersa написа:според мен ливърпул са много по- добри в момента и ще си върнат за отпадането миналата година ;)

Прав си, те са много добри в момента ,но когато дойде 7/8 април дали още ще са добри ?или май пак ще са пропуснали момента :D
Изображение

DelPierro
Мнения: 65
Регистриран на: 09 мар 2009 09:40
Контакти:

Re: Ливърпул-Челси

Мнениеот DelPierro » 20 мар 2009 15:58

nn72 написа:Тези наистина си знаят и кътните зъби,но дали ще стане добър мач? Пожелавам успех на Челси,дано Хидинк нареди правилно състава!

мачовете отново ще са едни от най-грозните в ШЛ! тази година обаче мачовете ще са слаби заради челси, тъй като ливърпоол , учудващо за всички, играят никак не лош футбол с мн скорост и наличието на торес им дава огромно предимство!това момче скоро ще се превърне в най-добрия футболист в премиършип,,,,

Потребителски аватар
Morqk
Мнения: 117
Регистриран на: 06 сеп 2008 23:13
Местоположение: Къде ли не
Контакти:

Re: Ливърпул-Челси

Мнениеот Morqk » 20 мар 2009 15:59

АСМ1899 написа:
waFry BSFC написа:
АСМ1899 написа:Предпочитам Челси пред играещият антифутбол Ливърпул!

Каза го "футболният" милан

Няма да споря с теб, но все пак погледай малко мачове на Ливърпул и ако не си им фен ще ме разбереш! Доколко Милан играят футбол в момента е друг въпрос, но Анчелоти ще си отиде и ще си дойдат нещата на мястото! Скоро гледал ли си мач на Милан? Май не си ?


За Милан не знам, ама по мои спомени последните 2 мача на Ливърпул имаше 8 гола за мърсисайдци и то срещу Реал и Ман Юн, така че не знам Челси дали могат да се мерят с величията от Айнфилд! :lol:
ЗАПЕЕЕЕЕЕЙ ЗА МОРЯЦИТЕ!

Потребителски аватар
Lord of memories
Мнения: 1528
Регистриран на: 13 авг 2008 18:59
Skype: lord_of_memories
Контакти:

Re: Ливърпул-Челси

Мнениеот Lord of memories » 20 мар 2009 16:01

За 3 ти път ше им е много на скоузърите, до тука са.
GG
GGMU

kalo
Мнения: 1627
Регистриран на: 29 авг 2008 15:49
Контакти:

Re: Ливърпул-Челси

Мнениеот kalo » 20 мар 2009 16:08

Няма спор,че предстоят интересни мачове! Лично моите предпочитания са за Челси! :lol:

vladomin_
Мнения: 426
Регистриран на: 27 юни 2008 15:53
Skype: vladominlok
Местоположение: гр. Стара Загора България
Контакти:

Re: Ливърпул-Челси

Мнениеот vladomin_ » 20 мар 2009 16:14

Здрав мач ще бъде. По скоро който надхитри. Много голове няма да има. Мисля, че един от тези два отбора ще вземат купата. Въпреки, че съм фен на Ман Юн тази година мисля, че няма да им се усмихне щастието да триумфират отново с шампионската лига. Един като Бербатов само не стига. Плюс това показват и много сериозни пропуски в защита на отделни моменти и има мачове в които Ван дер Сар показва неубедителност, особено срещу добри нападатели.
ВДинев

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38920
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Ливърпул-Челси

Мнениеот tevez » 20 мар 2009 16:23

vladomin_ написа:Здрав мач ще бъде. По скоро който надхитри. Много голове няма да има. Мисля, че един от тези два отбора ще вземат купата. Въпреки, че съм фен на Ман Юн тази година мисля, че няма да им се усмихне щастието да триумфират отново с шампионската лига. Един като Бербатов само не стига. Плюс това показват и много сериозни пропуски в защита на отделни моменти и има мачове в които Ван дер Сар показва неубедителност, особено срещу добри нападатели.


ти не си фен на ман юн !!!


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта