Челси - Атлетико Мадрид, Петък - 31.08.2012г., 21:45ч.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
fireblood
Мнения: 2858
Регистриран на: 03 авг 2010 21:12
Контакти:

Re: Челси - Атлетико Мадрид, Петък - 31.08.2012г., 21:45ч.

Мнениеот fireblood » 01 сеп 2012 12:36

Вчера загубихме тежко, но днес съм много обнадежден за следващите мачове. Имам чувството, че предстои нещо хубаво за Челси, нещо много, много хубаво в близките месеци.

П.С: Другите фенове започнаха много бързо да си правят изводите. Нека техните любими отбори ни победят и тогава да отворят устите, ще бъде по-достойно. ;)

Потребителски аватар
Liquidator
Мнения: 4430
Регистриран на: 17 мар 2012 21:30
Местоположение: Stamford Bridge
Контакти:

Re: Челси - Атлетико Мадрид, Петък - 31.08.2012г., 21:45ч.

Мнениеот Liquidator » 01 сеп 2012 12:42

Оставете ги да говорят сега, защото май месец ние ще говорим. ;) Те само това чакат.. Челси да загуби и да дойдат в нашия форум, за да си излеят злобата.
[rimg]http://store.picbg.net/pubpic/04/FE/2e0ce920fd7c04fe.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
aguias
Мнения: 367
Регистриран на: 09 дек 2011 18:55
Skype: нямам
Контакти:

Re: Челси - Атлетико Мадрид, Петък - 31.08.2012г., 21:45ч.

Мнениеот aguias » 01 сеп 2012 12:49

CTAHKO написа:Kое му е странното вие само тук сте по-2-3 ника :lol: :lol: !Челси каква публика има из света ?? Това ви разправям средно-европейско клубче сте!

Брато,при теб развитието е спряло някъде към средата на миналия век,когато все още си бил само искрица в очите на баща си :lol: :lol: :lol:[/quote]
Станко лесно е да се рита паднал на земята !Затова няма да го правя ! Видно е ,че ще се криеш с месеци :lol: ! Едно разбери и то е стани по-умен и чети много !
Benfica Lisboa

Потребителски аватар
windy26
Мнения: 561
Регистриран на: 07 мар 2011 12:02
Контакти:

Re: Челси - Атлетико Мадрид, Петък - 31.08.2012г., 21:45ч.

Мнениеот windy26 » 01 сеп 2012 12:57

Удоволствие е да се четат прогнозите на Марми52 , 4-1 за Челси - почти го позна :shock: , а накрая дори намеси черно тото като една от причините за безобразната игра :) :mrgreen:

Потребителски аватар
marmi52
Мнения: 4349
Регистриран на: 24 май 2009 07:35
Контакти:

Re: Челси - Атлетико Мадрид, Петък - 31.08.2012г., 21:45ч.

Мнениеот marmi52 » 01 сеп 2012 13:43

windy26 написа:Удоволствие е да се четат прогнозите на Марми52 , 4-1 за Челси - почти го позна :shock: , а накрая дори намеси черно тото като една от причините за безобразната игра :) :mrgreen:


8-)

Ами, поне съм познал точния резултат ! :lol: Ти като не даваш прогнози няма как да сбъркаш, ясно ! ... :lol: :lol: :lol:
Иначе поздравления за Атлетико Мадрид ! Направо ни попиляха през първото полувреме. Дадоха ни полезен урок, че в Европа не се ходи с "голяма кошница" дори да си действащия европейски клубен шампион.

PS: Пич, няма черно тото ! Всичко си е бяло и официално, ама хора като теб трудно ще го разберат.
А, защо не коментираш, че само аз и още един-двама миналата година прогнозирахме, че Челси ще спечели ШЛ, още когато начело бе АВБ ?! Тогава такива като теб пак се присмиваха ...

Ето, сега след снощния крах на Челси, правя нова прогноза:
Челси ще спечели голяма купа и този сезон. Или ще стане шампион на Англия, или ще вземе Лига Европа като на финала победи Атлетико Мадрид !!!
А, защо да не направим дубъл в ШЛ ?!?! :twisted:
[center]Изображение[/center]

[center]"Настане вечер - месец изгрее,
звезди обсипят сводът небесен;
гора зашуми, вятър повее,
Балканът пее хайдушка песен !"
[/center]

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Челси - Атлетико Мадрид, Петък - 31.08.2012г., 21:45ч.

Мнениеот Sardukar » 01 сеп 2012 13:57

Не е много трудно да се прогнозира, че в настоящето и в близкото бъдеще ЧЕЛСИ ще печели купи. Какво друго да прави с подобни инвестиции? Изключително широк и класен състав, който остава да се сработи и отрака. Винаги е хубаво да печелиш, но не винаги се получава. Ясно е, че повечето искахме супер купата, защото е престижен трофей, но поне от мотивацията на нашите любимци не изглеждаше да им пука много, много за нея. От една страна е гадно, защото цяла седмица чакахме този мач, а на края ни наклаха грубо. Но от друга е очевидно, че ЧЕЛСИ има по-големи цели през този сезон. Да се защити титлата в ШЛ трябва много фактори да работят за ЧЕЛСИ и ще е много сложно, а и е много рано да говорим за този турнир. Групата е сложна и ще трябва да се вложим, за да излезем от нея. Висшата лига е друга бира и честно казано много ми се е допила :P Почнахме добре, а все още не са дебютирали Марин и Моузес. Оскар тепърва ще навлиза в спецификите на това първенство. Ако покажем постоянство в печеленето на точки "най-малкото" ще сме в борбата за титлата, а не за топ 4!
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
aguias
Мнения: 367
Регистриран на: 09 дек 2011 18:55
Skype: нямам
Контакти:

Re: Челси - Атлетико Мадрид, Петък - 31.08.2012г., 21:45ч.

Мнениеот aguias » 01 сеп 2012 14:58

Sardukar написа:Не е много трудно да се прогнозира, че в настоящето и в близкото бъдеще ЧЕЛСИ ще печели купи. Какво друго да прави с подобни инвестиции? Изключително широк и класен състав, който остава да се сработи и отрака. Винаги е хубаво да печелиш, но не винаги се получава. Ясно е, че повечето искахме супер купата, защото е престижен трофей, но поне от мотивацията на нашите любимци не изглеждаше да им пука много, много за нея. От една страна е гадно, защото цяла седмица чакахме този мач, а на края ни наклаха грубо. Но от друга е очевидно, че ЧЕЛСИ има по-големи цели през този сезон. Да се защити титлата в ШЛ трябва много фактори да работят за ЧЕЛСИ и ще е много сложно, а и е много рано да говорим за този турнир. Групата е сложна и ще трябва да се вложим, за да излезем от нея. Висшата лига е друга бира и честно казано много ми се е допила :P Почнахме добре, а все още не са дебютирали Марин и Моузес. Оскар тепърва ще навлиза в спецификите на това първенство. Ако покажем постоянство в печеленето на точки "най-малкото" ще сме в борбата за титлата, а не за топ 4!

Ти луд ли си какви са тия сектантски проповеди ? Вие ВЛ не може да спечелите та ШЛ ли това не го е правил никой от новото издание на ШЛ ! Ще ви кажа че , ако се набутате в Топ-4 на Англия ще е голям успех за вас това са ви възможностите ! В Европа ще ви е нулева годината!
Benfica Lisboa

Потребителски аватар
Kristianc
Мнения: 2418
Регистриран на: 18 сеп 2011 19:00
Местоположение: Видин
Контакти:

Re: Челси - Атлетико Мадрид, Петък - 31.08.2012г., 21:45ч.

Мнениеот Kristianc » 01 сеп 2012 15:23

aguias, не си прав. Според мен Челси ще е в 3ката, а за ШЛ тука вече и аз мисля, че шанса да я вдигнат за 2ри пореден път е малък. Изглеждат ми мекошави тези новите в Челси. При един играч с/у тях тип Гатузо ще напълнят гащите. Все пак успех! ;)

Потребителски аватар
aguias
Мнения: 367
Регистриран на: 09 дек 2011 18:55
Skype: нямам
Контакти:

Re: Челси - Атлетико Мадрид, Петък - 31.08.2012г., 21:45ч.

Мнениеот aguias » 01 сеп 2012 15:32

Kristianc написа:aguias, не си прав. Според мен Челси ще е в 3ката, а за ШЛ тука вече и аз мисля, че шанса да я вдигнат за 2ри пореден път е малък. Изглеждат ми мекошави тези новите в Челси. При един играч с/у тях тип Гатузо ще напълнят гащите. Все пак успех! ;)

Не си ме разбрал правилно ,аз съм сигурен че имат сили да завършат след 2-та Манчестъра ,но това ще им е тавана!
Benfica Lisboa

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Челси - Атлетико Мадрид, Петък - 31.08.2012г., 21:45ч.

Мнениеот Sisi 1914 » 01 сеп 2012 16:04

Атлетико М. сложи Челси в малкият си джоб.
Заслужено спечелиха!
8-)
Левски завинаги в моето сърце![


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта