Сколари-Уволнен

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Сколари-Уволнен

Мнениеот Кашчей » 09 фев 2009 20:00

sedem_!_dva написа:
LSFC1914 написа:
sedem_!_dva написа:
И според мен трябва да е Дзола ;)


Да беше гледал Уест Хям - Манчестър Юнайтед ,ако си слушал внимателно Дзола е казал,че няма намерение да напуска Уест Хям.


Споко гледах мача и знам какво е казал Дзола, обаче има едно голямо НО :!: :!: :!: Това го казва, когато още Сколари е мениджър на Челси, защото едва ли ще каже ставам мениджър още докато португалеца е там :!: Друго е вече, когато Челси са без треньор, така че ... ще видим какво ще стане ;)


Е, нека не е португалец, а бразилец, нищо, че езикът е един :mrgreen:

Абрамович дали чете този форум, та да се консултира с вижданията по въпроса тук :mrgreen:
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Сколари-Уволнен

Мнениеот Кашчей » 09 фев 2009 20:01

kkatan написа:айдееееее ,почна се ! сколари и бенитес гушнати.... вън от най-добрата лига !!!!!!!!!!!!!!!! LIVERPOOL-CHAMPIONS


Тия да се гушнат, ама на "Анфийлд", че да е сигурен шампион Манчо :mrgreen: :mrgreen:
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

dani***
Мнения: 268
Регистриран на: 04 ное 2008 00:17
Контакти:

Re: Сколари-Уволнен

Мнениеот dani*** » 09 фев 2009 20:07

Челси играеше най-добрия си футбол при Аврам Грант.Сега той може да има и играчи като Деко и Куарешма, така че той ще бъде един сигурен ход и мисля, че именно неговото уволнение беше грешка, а не това на Мауринъо...

------------------Чех------------------
Босингва---Тери--Алекс---А.Коул
----------------Есиен-----------------
---------Балак-------Лампард------
Куарешма----------------------Деко
---------------Дрогба----------------

Аз не виждам слабото място, а тези играчи играеха най-ефектно и печелившо при евреина...

Потребителски аватар
mike28
Мнения: 2582
Регистриран на: 06 юни 2008 17:28
Skype: В Русия съм
Контакти:

Re: Сколари-Уволнен

Мнениеот mike28 » 09 фев 2009 20:22

Просто на новоизлюпения руски богаташ му дойде нанагорно факта, че отбора му изгуби всички финали и възможни титли, дори вече не трябва да се вика на Левски "калъфка" Изображение

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Сколари-Уволнен

Мнениеот Кашчей » 09 фев 2009 20:37

mike28 написа:Просто на новоизлюпения руски богаташ му дойде нанагорно факта, че отбора му изгуби всички финали и възможни титли, дори вече не трябва да се вика на Левски "калъфка" Изображение


Същата грешка допускат и Ман Сити в момента.Някои си мислят, че като съберат отбор само от звезди и той ще блести, ама звездите обикновено са по-самовлюбени и разглезени, та трябва да има и работници покрай тях, не толкова звездни.

При Грант не знам колко красиво е играл Челси, но един треньор, който е в състояние за две седмици да преобрази дотолкова един отбор, независимо кой, трябва да е по-голям вълшебник и от моят патрон.Според мен, при Грант Челси все още имаха инерцията от Моуриньо-нещо напълно нормално за всеки отбор.Друг е въпросът, че на него не му беше дадена възможност да се докаже наистина.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
sedem_!_dva
Мнения: 1942
Регистриран на: 14 авг 2008 20:01
Skype: Абе къде е Батко(в) !?

Re: Сколари-Уволнен

Мнениеот sedem_!_dva » 09 фев 2009 20:50

Батков да взима Сколари и да праща Кокала в Челси :lol: Батков стига спа, събуди се :lol: :lol: А Сколари португалец ли е , бразилец ли е-те така са се умешали, че вече и аз не знам кой какъв е :lol: :lol:
NON MOLLARE MAI

Потребителски аватар
mike28
Мнения: 2582
Регистриран на: 06 юни 2008 17:28
Skype: В Русия съм
Контакти:

Re: Сколари-Уволнен

Мнениеот mike28 » 09 фев 2009 20:59

Принципно съм съгласен с мнението ти за Грант, че е получил наготово отбора. Обаче съм чел няколко мнения на специалисти ( не псевдо разбира се) и съм склонен да се съглася с тях. Аврам Грант промени отбора- накара го да действа като колектив, а не като сбирщина от звезди. Да не говорим, че в момента в който го пое, инерцията беше в посока надолу. Факта, че Мауриньо не успя за 3 години да стигне финал за Ш.Л, , предния сезон преди този Ман. Ю им взеха титлата в Англия и то категорично. Бих казал, че на евреина не му достигна съвсем мъничко късмет за да направи трипъл.

orlando
Мнения: 516
Регистриран на: 25 юни 2008 12:39
Местоположение: По света и у ВАРНА
Контакти:

Re: Сколари-Уволнен

Мнениеот orlando » 09 фев 2009 21:09

dani*** написа:Челси играеше най-добрия си футбол при Аврам Грант.Сега той може да има и играчи като Деко и Куарешма, така че той ще бъде един сигурен ход и мисля, че именно неговото уволнение беше грешка, а не това на Мауринъо...

------------------Чех------------------
Босингва---Тери--Алекс---А.Коул
----------------Есиен-----------------
---------Балак-------Лампард------
Куарешма----------------------Деко
---------------Дрогба----------------

Аз не виждам слабото място, а тези играчи играеха най-ефектно и печелившо при евреина...

............................................................................................................................................................
Отбора които воде6е Грант бе отбора на Мауринъо.Видясе 4е по инерция отбора стигна два финала ,и ги загуби.Така 4е Грант за 4елси нестава

orlando
Мнения: 516
Регистриран на: 25 юни 2008 12:39
Местоположение: По света и у ВАРНА
Контакти:

Re: Сколари-Уволнен

Мнениеот orlando » 09 фев 2009 21:25

mike28. Аврам Грант промени отбора- накара го да действа като колектив, а не като сбирщина от звезди. Да не говорим, че в момента в който го пое, инерцията беше в посока надолу. Факта, че Мауриньо не успя за 3 години да стигне финал за Ш.Л, , предния сезон преди този Ман. Ю им взеха титлата в Англия и то категорично. Бих казал, че на евреина не му достигна съвсем мъничко късмет за да .................................................................................................................................................
Винаги при смяна на тренора има възход,поне така е при класните отбори.Така стана и при Грант.Ако помни6 същите игра4и двапъти станаха 6ампиони предсро4но и играеха страхотен футбол.Грант стигна два финала но ги загуби.Така 4е нищо нее спе4елил.

Потребителски аватар
mike28
Мнения: 2582
Регистриран на: 06 юни 2008 17:28
Skype: В Русия съм
Контакти:

Re: Сколари-Уволнен

Мнениеот mike28 » 09 фев 2009 21:38

Да, така е, ама и Фергюсън са искали да го гонят от Юнайтед 86-та. Мисълта ми е, че трябва да се дава време на един треньор да развие потенциала на отбора си. Нещо повече- това което направи Грант е невероятно, защото обратното на това,което ти каза, целия отбор го мразеше в началото. Мисля, че накрая си спечели уважението им, включително и моето. Аз също не го харесвах като пое отбора, и като гледах как се цупят Дрогба и компания, се замислям какво му е коствало да постигне тези резултати.


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта