Ето от къде черпят пари грандовете

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

petolu4ko
Мнения: 47
Регистриран на: 01 юни 2009 17:29
Контакти:

Re: Ето от къде черпят пари грандовете

Мнениеот petolu4ko » 05 юни 2009 23:51

mormona написа:Модераторите не зимат пари за това което правят тука... става дума и аз се опитах преди да вляза вътре обаче като разбрах , че няма да зема пари и се отказах.В крайна сметка тука да трия мнения и да инспектирам цял ден за без пари няма да стане.
Тоя с 500-те милиарда няма как да ги харчи защото доколкото разбрах те не са негови лични а на компанията, има борд на директорите и така...
А и ДА ДЛЪЖЕН ИМ Е , те са човешки създания, ти ако живееш на улицата и ядеш Фаш*** дали няма да ти се иска някои с 20 - 30 милиарда да ти даде нищожните за него 2-3 000 евро е така

Не знаех, че модовете бачкат ангария :) :) :) :) Ма поне ми стана ясно защо интелектуалното им равнище е такова

Потребителски аватар
angelov
Мнения: 2008
Регистриран на: 30 сеп 2008 20:27
Контакти:

Re: Ето от къде черпят пари грандовете

Мнениеот angelov » 06 юни 2009 11:02

На мен ми е много интересно какво ще каже сега Платини, след като зимата заплаши Ман. Сити да не играят в евротурнирите, заради това че харчат повече отколкото са им печалбите.
Предполагам, че нищо, защото тука са замесени грандове и ще има двоен стандарт.

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: Ето от къде черпят пари грандовете

Мнениеот gzagorov » 06 юни 2009 13:50

PFC Litex написа:Поредната клюкарско-малоумна статия.
Какво общо има глада в Африка с футбола в Европа?

Не знам, бате, но аз оня ден като гледах "Беднякът милионер" ме хвана срам пред самия мен, че го гледам на 22 инчов монитор, а детето от филма скочи в лайн*та само заради един автограф от измислена кинозвезда. (макар във филма да не става дума за Африка... схващаш какво имам предвид)
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

Потребителски аватар
spiker
Мнения: 236
Регистриран на: 16 мар 2009 19:43
Контакти:

Re: Ето от къде черпят пари грандовете

Мнениеот spiker » 09 юни 2009 09:08

1.Знаеш ли на (няма да казвам богаташи, защото всеки втори в ОАЕ е богаташ) хората в ОАЕ и главно Дубай, колко им пука за Африканците или азиятците, които ядат по 1 филия хляб на седмица?
2.Няма какво да говориш след като в момента най-високата трансферна сума е 47млн. € за Зинедин Зидан. Такива спекулации са излишни. Те ако Ман Сити ги имаха тези пари, мислиш ли, че нямаше да изкупят пазара. "Ще купим тоя, ще купим оня" - само Гарет Бари ми взели.
1934---1938---1982---2006


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта