Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

JustChelsea
Мнения: 1364
Регистриран на: 04 мар 2018 21:58
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот JustChelsea » 08 яну 2023 20:54

https://www.youtube.com/watch?v=ivWXmXjJ_PY
Бившият ни играч Франк ЛьоБоф казва самата истина на почивката.

Alan Shearer: 'I don't care how many injuries you've got in your team, you can still go out and put a shift in. They haven't and it's embarrassing from their point of view. 'Going forward its been so bad. They’ve been nothing short of pathetic in forward positions. Where’s the movement? They’ve had nothing up front at all. Everything has been sideways or even backwards.
JustChelsea написа:А един пенсионер от къде да изкара бе, циничен миризливец?
Егати смотаният малоумник.

Ами да гледа теб и да прави обратното.
Имал е 45 години за да материализира уменията си във финансов актив.[/quote]

Потребителски аватар
Liquidator
Мнения: 4430
Регистриран на: 17 мар 2012 21:30
Местоположение: Stamford Bridge
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Liquidator » 14 яну 2023 21:18

Плащачите за какъв по-точно дългосрочен проект говорят? Всеки ден ни свързват с някой нов, сега договорили 100-милионен трансфер. Уж сложиха хора на ръководни позиции, наистина ли тези хора одобриха такъв трансфер, в моментното състояние на отбора? Топ 4 е загубен, за къде по-точно се бърза? Добавете и безумния 5-годишен договор за недоказан треньор. Големи бизнесмени ще излязат тези.
[rimg]http://store.picbg.net/pubpic/04/FE/2e0ce920fd7c04fe.jpg[/rimg]

JustChelsea
Мнения: 1364
Регистриран на: 04 мар 2018 21:58
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот JustChelsea » 14 яну 2023 21:51

На мен си ми мирише на пране на пари. Първо се взимат Стърлинг и Колибали, които взимат съответно 350 000 и 300 000 на седмица , в пъти повече от останалите, а после говорят за намаляване на заплати. Вчера се пръкна новината,, че най-вероятно ще се реконструира стадиона. Явно затова се пръскат такива пари, после трансфери да няма. А съвсем наскоро неговата компания Eldridge Industries закупи "Златния глобус", което обяснява неговата поява на наградите преди 4 дни.
JustChelsea написа:А един пенсионер от къде да изкара бе, циничен миризливец?
Егати смотаният малоумник.

Ами да гледа теб и да прави обратното.
Имал е 45 години за да материализира уменията си във финансов актив.[/quote]

Потребителски аватар
Liquidator
Мнения: 4430
Регистриран на: 17 мар 2012 21:30
Местоположение: Stamford Bridge
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Liquidator » 14 яну 2023 23:30

Дано е успешен! Но наистина не мога да разбера хаотичните им действия. Пренасят се от един играч на друг, надплаща се за наши или трансферни цели на други отбори. Харчовете са временни, още в началото се пишеше, че ще има пари за трансфери, но дългосрочната стратегия е да се откриват таланти преди цената им да е скочила. Но тези трансфери без ясен план така могат да ни закопаят..
[rimg]http://store.picbg.net/pubpic/04/FE/2e0ce920fd7c04fe.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44073
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот rhaegar » 15 яну 2023 00:14

100м (верно, 30 в клаузи) за някакъв калъф от украинското първенство........не знам. Тва ако е откриване на таланти, преди да им скочи цената, смятай.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

ChuckNorris
Мнения: 754
Регистриран на: 20 юли 2017 23:14
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот ChuckNorris » 15 яну 2023 00:47

Леле, какъв трансфер за играч, който дори не бях чувал до преди няколко седмици. От първенството на държава, която е опустошена от война в този момент. Първенство в което няма силни отбори и болшинството чуждестранни играчи се разбягаха преди около година, а мачовете му се играят в съседна държава на неутрални стадиони. Къде го гледаха този 22 годишен талант и срещу кого е показал нещо специално. Това е чиста лудост. Няма друга дума за подобен трансфер. Трошим рекорди по похарчени пари за сульо и пульо, като резултата от това е пълна катастрофа водеща ни към самоубийство.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18097
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот kingofpop » 15 яну 2023 01:10

ChuckNorris написа:Леле, какъв трансфер за играч, който дори не бях чувал до преди няколко седмици. От първенството на държава, която е опустошена от война в този момент. Първенство в което няма силни отбори и болшинството чуждестранни играчи се разбягаха преди около година, а мачовете му се играят в съседна държава на неутрални стадиони. Къде го гледаха този 22 годишен талант и срещу кого е показал нещо специално. Това е чиста лудост. Няма друга дума за подобен трансфер. Трошим рекорди по похарчени пари за сульо и пульо, като резултата от това е пълна катастрофа водеща ни към самоубийство.


Така е прав си. Но от друга страна това момче няма как да е по-зле от Хаверц, в това може да си сигурен :D
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24545
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот boabbb » 16 яну 2023 01:40

rhaegar написа:100м (верно, 30 в клаузи) за някакъв калъф от украинското първенство........не знам. Тва ако е откриване на таланти, преди да им скочи цената, смятай.


На тоя ако му скочи още цената смятай, че ще разпаря мрежи във ВЛ. Донякъде съм доволен, че ние не го взехме...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11085
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Furious_Monk » 16 яну 2023 08:32

Хавертц е адски качествен футболист, който не се намира в най-добрата си форма.

Украинеца има вид на доста интелигентен човек, скоростта в играта му е неуспорима.

Просто един тежък период, при конкуренцията във висшата лига мястото е закономерно.

Челси ще се оправят... имат пари, имат желание, имат и талант.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Capitano_Puyol
Мнения: 2238
Регистриран на: 10 дек 2022 00:44

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Capitano_Puyol » 16 яну 2023 09:49

Тия пари са за украинската кауза ! Затова е малко с надценка... :)
Барса и Лудогорец, але, алеее...


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта