Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот THE G.A.M.E » 06 авг 2022 21:46

Мечтан старт.
Ясно е, че в първи мач е безсмислено да предиряме за качество и продукция, особено на стадион и срещу съперник, който почти винаги ни троли яко.
Необичаен двубой, с общо около 15 мин. прод. и в двете полувремена, но е радващо, че като цяло нямаше някакви сериозни драми в заключителните минути.

Никой не ни слага в сметките. Селекцията е спорна, а резултатите в контролите - притеснителни.
Обаче напук, тръгваме добре.
Играем 'мач за мач', к'вото-до'ди.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
язе
Мнения: 3345
Регистриран на: 26 дек 2014 23:42
Skype: noskype
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот язе » 06 авг 2022 22:43

Слаб мач за целия отбор. Единствените, които играха нещо бяха новите играчи. Но той и Тухел си го каза преди седмица някъде- не сме готови. Кукурея много ми хареса и не бих се учудил да измести Чилуел.
... и после внезапно си направих секуро.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43888
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот rhaegar » 06 авг 2022 23:47

Няма нужда да говорим за изместване. Всички се надяваме, че ще играем максимално много мачове, а в тази схема крайните бранители са може би най-важните ни играчи. Така че липсата на алтернатива на Джеймс от дясно е много притеснителна.

Иначе че мачът не беше добър е ясно на всички, осоебено второто полувреме беше доста посредствено. От друга страна, спечелихме на стадион, на който не бяхме взимали победа от доста време и с изключение на първите десетина минути на второто полувреме, не допуснахме сериозен натиск.

Двойката Канте-Жоржиньо е абсолютно безполезна в офанзивен план, проблемите с прибрани отбори за пореден сезон изглеждат неразрешени. Силно се надявам да се класираме в топ4 спокойно, но за повече не мисля че имаме сили.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот THE G.A.M.E » 07 авг 2022 14:03

Ще ни трябва Ц.Н. с добра игра с глава.
Говори се за Обамянг, ама там яс тане, а не, а и той май не е точно такъв тип нападаЧ.
Инак не виждам как може да прогресираме срещу добре и дълбоко бранещи се отбори ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43888
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот rhaegar » 07 авг 2022 16:07

Хавертс играе достатъчно добре с глава, не е това решението. Според мен начинът е промяна на схемата на 4-2-3-1 или 4-1-2-2-1, което ще даде един човек в повече на атаката. Другият вариант е един от вътрешните ни халфове в сегашната схема да е box to box като Галахър, но така ставаме още по-уязвими на контри.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
locke
Мнения: 1807
Регистриран на: 13 юли 2014 12:00
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот locke » 08 авг 2022 13:35

на мен ми харесаха новите. Надявам се Кулибали да ме опровергае защото съм малко негативно настроен към него. Чудя се този Де Йонг трябва ли ни, при положение че едва ли ще може да се включи в тази конкуренция. А за нападател догодина да вземем който е вкарал най много за Бенфика
ViscaBarca написа:Байерн ще ни пусне аванта...не е в техен интерес да имат враг в наше лице!

kingofpop написа:По-вероятно да изчукам Мис Свят отколкото Челси да елиминират Байерн

smoothc написа:Наполи.
Да си спретнат с Ман Сити един "Небесносин плешив" финал?

:lol: :mrgreen:

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43888
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот rhaegar » 08 авг 2022 16:53

Де Йонг в настоящата ни схема ще е абсолютен минус. Неговата позиция е DLP, тип Пирло в Юве.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Liquidator
Мнения: 4430
Регистриран на: 17 мар 2012 21:30
Местоположение: Stamford Bridge
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Liquidator » 11 авг 2022 23:23

80 милиона за Фофана и още толкова за Де Йонг, който пък не искал да напуска - с такива играчи ни свързват. Промъкват се и някакви слухове за Обамеянг. В тоя клуб наистина работят идиоти. То е ясно, че и този сезон ще е борба за топ 4, дай да не се затриваме за години напред. Смятайте, че това е последното лято на големите покупки. Оттук нататък ще следваме модела "Ливърпул". Не разбирам защо трябва да профукаме всичко и да надплащаме за поредните таланти, които няма да оправдаят парите си.
Ситуацията хич не изглежда обнадеждаваща. Имаме нужда от подсилване почти навсякъде, трябва да се разделим с двуцифрено число играчи, двама напуснаха със свободен трансфер това лято, Жоржиньо и Канте са с изтичащи договори догодина, а нищо не се говори (демек пак ще трябва да запълваме дупки, вместо подсилване). Не знам как го допуснахме това. Решаващ сезон и за играчи като Пулишич и Хаверц.
Image

Потребителски аватар
locke
Мнения: 1807
Регистриран на: 13 юли 2014 12:00
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот locke » 14 авг 2022 10:05

Ако бяхме добавили Жезуз и Зинченко щяхме да сме си решили доста от проблемите
ViscaBarca написа:Байерн ще ни пусне аванта...не е в техен интерес да имат враг в наше лице!

kingofpop написа:По-вероятно да изчукам Мис Свят отколкото Челси да елиминират Байерн

smoothc написа:Наполи.
Да си спретнат с Ман Сити един "Небесносин плешив" финал?

:lol: :mrgreen:

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот THE G.A.M.E » 14 авг 2022 20:29

Жалко, изпуснати 2 т. и то не по наша вина ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта