Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Fantomas
Мнения: 77
Регистриран на: 05 дек 2020 23:09
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Fantomas » 02 дек 2021 00:29

Тони написа:Бе малко ни понамачкаха, ама важното е че излизаме без кой знае какви поражения след тази битка. Дано Чалоба е добре, че тъкмо започна да набира скорост.

JustChelsea, знам, че ти е тежко понеже трябва да пишеш в подобен момент. Респект, момче! :lol:



Братле, не се занимавай с този. Неспасяем случай.

Fantomas
Мнения: 77
Регистриран на: 05 дек 2020 23:09
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Fantomas » 02 дек 2021 00:34

РЛЧ не е лош полузащитник, но му трябва добър партньор до него - Канте, Ковачич примерно.

JustChelsea
Мнения: 1314
Регистриран на: 04 мар 2018 21:58
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот JustChelsea » 02 дек 2021 00:36

Fantomas написа:
JustChelsea написа:(Г)Алонсо, Саул,Джорджи, Пулишич къде играе по 3 мача на сезон и през другото време или е контузен или се чака да влиза във форма след контузия. Зиеш влиза в онази форма от предсезонната подготовка, дано продължава така. Лукаку промени нещата напред, но ме тревожи, че влиза в голяма дупка и дано излезне от нея като почне да цъка от началото на мачовете. Дано тия контузени се оправят, че без Джеймс е много тегаво в дясно. Другото, което ме тревожи е, че уж имахме 100 играча в средата, те всички изпотршени и накрая само Лофтъса имаме(който направи добро второ полувреме и се събуди).



Като ще копираш чужди мнения от други форуми, то поне копирай цялото мнение и слагай кавички за да се вижда, че не е твое.
Изпусна изречението: "Този мач в минали сезони го губехме, така че това говори много за отбора и как го е промнил Тухел."
Вимавай ;) :lol: :lol:


Аз внимавам. А случайно да прочете, че под това мнение е, моето мение :) :) :)
Хайде със здраве.
JustChelsea написа:А един пенсионер от къде да изкара бе, циничен миризливец?
Егати смотаният малоумник.

Ами да гледа теб и да прави обратното.
Имал е 45 години за да материализира уменията си във финансов актив.[/quote]

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Тони » 02 дек 2021 00:57

Fantomas написа:РЛЧ не е лош полузащитник, но му трябва добър партньор до него - Канте, Ковачич примерно.


Сгафи за гола, но май беше единственият, който можеше да се сбори с тия телета в центъра. Не игра толкова зле. :)

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Santiago Munezz » 02 дек 2021 08:17

Дано ситуацията с новия договор на Кристенсен се изясни бързо и Канте,Кова ,Джеймс и Жоржи се върнат скоро ,че точно в най-натоварения период на годината ще се сринем.Снощи извадихме късмет, но срещу УХ уикенда с двойка Саул и РЛЧ в средата срещу Райс и Сучек ще ни размажат.
[center][wrapimg=]http://media3.acmilan.com/uploads/dwh/multimedia/654-6.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScaR27gCBKUGF931MqeFZLUIPsQ2DeXwEYHZQTrYrlfS4FIrTI6IXvl7ZGeQ[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43882
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот rhaegar » 02 дек 2021 09:38

Ситуацията е ясна. Имало е разбирателство за новия договор на Кристенсен, после агентът му е "подсказал" да изчака зимата и да види какво ще му предложат други отбори, за да подпише с тях от лятото. Говори се за интерес от страна на Барса и Реал, но честно казано за мен той не е достатъчно добър за да играе в схема с двама централни и там бързо ще го разкрият. Трябва да реши кое му е по-важно, парите или футбола.

С Рюдигер е същата патаклама, човекът се натиска за огромна заплата, защото това е последният голям договор в кариерата му. Доста е вероятно Байерн да му предложи повече, отколкото Челси е склонен да даде.

Аз нямам против да пътуват и двамата, въпреки че да не им вземем пари е много кофти. Предполагам ще направят всичко възможно поне единият да остане, защото трудно бихме ги заменили за едно лято.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот THE G.A.M.E » 02 дек 2021 18:54

Ако ще градим отбор ( той към момента долу-горе е готов, с проблематика в едва 1-2 позиции ) ... Не трябва да се разделяме с по 2-ма в линия.
Защитата за мен е завършена. Пускаме малко голове, като повечето проблеми сякаш идват от халфовата линия, където дефакто разполагаме с едва един типичен Д.Х. и това е Канте.
Жоржи не може да покрива големи пространства, а Кова и РЛЧ често се увличат прекалено напред и макар да разполагат с добра скорост, трудно наваксват терен.

Продажба на 2-ма централни бранители ще отвори дупка.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Тони » 02 дек 2021 20:15

Аз съм раздвоен от ситуацията с Кристенсен и Рюдигер. От една страна ако не беше ТТ едва ли щяха да са това, което са. От друга, сигурно са по-зле платени от Кепа и Вернер примерно, а са 100 пъти по-важни.

Потребителски аватар
locke
Мнения: 1804
Регистриран на: 13 юли 2014 12:00
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот locke » 03 дек 2021 12:09

Сега е момента да продадем Канте докато е на върха, защото с тези контузии само ще върви надолу. Имах надежди Саул да успее да го замести, но явно няма да го бъде. Трябва ни топ халф в центъра
ViscaBarca написа:Байерн ще ни пусне аванта...не е в техен интерес да имат враг в наше лице!

kingofpop написа:По-вероятно да изчукам Мис Свят отколкото Челси да елиминират Байерн

smoothc написа:Наполи.
Да си спретнат с Ман Сити един "Небесносин плешив" финал?

:lol: :mrgreen:

Fantomas
Мнения: 77
Регистриран на: 05 дек 2020 23:09
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Fantomas » 03 дек 2021 18:18

THE G.A.M.E написа:Ако ще градим отбор ( той към момента долу-горе е готов, с проблематика в едва 1-2 позиции ) ... Не трябва да се разделяме с по 2-ма в линия.
Защитата за мен е завършена. Пускаме малко голове, като повечето проблеми сякаш идват от халфовата линия, където дефакто разполагаме с едва един типичен Д.Х. и това е Канте.
Жоржи не може да покрива големи пространства, а Кова и РЛЧ често се увличат прекалено напред и макар да разполагат с добра скорост, трудно наваксват терен.

Продажба на 2-ма централни бранители ще отвори дупка.

Но и не можем да позволим да ни изнудват за пари. Никой играч не е по-голям от клубът. Ако клубът "клекне" пред претенциите им, то това ще даде много лош пример и за останалите играчи и всеки ще започне само да иска. Накрая с договорите ще станем като Барса и Юнайтед. Не трябва ръководството да се поддава на глупостите които се внушават на футболистите от техните алчни агенти. Няма основание което да им дава право да искат да са най-скъпоплатените в отбора. Прав им път. Ще намерим други играчи през лятото, не по-малко добри. От друга страна и Кристенсен и Рюдигер е почти никакъв шанс да са на това ниво в друг отбор, особено Кристенсен, така че ако искат да си прецакат кариерите, кои сме ние, че да ги спираме?


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта