Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот E_pluribus_unum » 28 ное 2021 20:46

JustChelsea написа:Недей така, че Тонката ся ще дойде и теб ще анатемоса :lol: :lol:

Готов съм да се обзаложа на 500лв.със всеки мъж или жена,която застава зад убежденито си ,че ще сме шампиони.Тук пред всички Вас,Вие сте свидетели и не ми излизайте с тия,че видиш ли мразя отборя!Сигурен съм,че горя много повече от доста хора в този форум,но този отбор не е готов и има много футболисти,които трябва да си тръгнат,а също и трудни уроци за големия Шваб!!
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

JustChelsea
Мнения: 1314
Регистриран на: 04 мар 2018 21:58
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот JustChelsea » 28 ное 2021 20:47

язе написа:Тва кат си го напраскаш сам, хем най- боли, хем гледаш да не ревеш много, че да не ти се смеят и жабите в гьола. Какво не му беше ясно на Тухел за тоя мач, та такава предпазливост, такова мотане на топката. Ясно беше че МЮ ще играят като Бърнли...
Жоржихьо не искам да го коментирам, че все за майка му се сещам. Слаб футболист е този. Никога не е ставал за Челси. Не знам какви връзки има та го бутат навсякъде- и в Челси и в италианския национал. Пълен льольо е тоя нещастник.

Лошото е, че Тухел прави едни и същи грешки втори сезон. Излизаме посрани срещу така наречените топ отбори и губим точки.
JustChelsea написа:А един пенсионер от къде да изкара бе, циничен миризливец?
Егати смотаният малоумник.

Ами да гледа теб и да прави обратното.
Имал е 45 години за да материализира уменията си във финансов актив.[/quote]

JustChelsea
Мнения: 1314
Регистриран на: 04 мар 2018 21:58
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот JustChelsea » 28 ное 2021 20:51

E_pluribus_unum написа:
JustChelsea написа:Недей така, че Тонката ся ще дойде и теб ще анатемоса :lol: :lol:

Готов съм да се обзаложа на 500лв.със всеки мъж или жена,която застава зад убежденито си ,че ще сме шампиони.Тук пред всички Вас,Вие сте свидетели и не ми излизайте с тия,че видиш ли мразя отборя!Сигурен съм,че горя много повече от доста хора в този форум,но този отбор не е готов и има много футболисти,които трябва да си тръгнат,а също и трудни уроци за големия Шваб!!

Напълно съм съгласе с теб. Аз го казах и предния сезон и след първите издънки този. Не може да хвърлиш торба с пари за един бизон и двама, които май изобщо няма да помиришат терен и да държиш Галфонсо и Джорджано.
Ще видим и дали слуховете за Маунт са верни.
А Тухел да се научи най-накря, че това не е Френската Лига с един топ отбор и да излизаш посран срещу Сити, Ливърпул, средняците Юнайтед. Като си силен и претендент за титла и трофей, излизай и мачкай, иначе какво се бием в гърдите.
Сити и Ливърпул да не излязоха посрани един срещу друг? Врътнаха си равенство, но показаха игра и желание за победа. Аз днес не видях да искаме победата, въртим си топката , мачкаме я и каквото стане.
Последна промяна от JustChelsea на 01 дек 2021 00:30, променено общо 2 пъти.
JustChelsea написа:А един пенсионер от къде да изкара бе, циничен миризливец?
Егати смотаният малоумник.

Ами да гледа теб и да прави обратното.
Имал е 45 години за да материализира уменията си във финансов актив.[/quote]

Потребителски аватар
язе
Мнения: 3345
Регистриран на: 26 дек 2014 23:42
Skype: noskype
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот язе » 28 ное 2021 20:57

JustChelsea написа:
язе написа:Тва кат си го напраскаш сам, хем най- боли, хем гледаш да не ревеш много, че да не ти се смеят и жабите в гьола. Какво не му беше ясно на Тухел за тоя мач, та такава предпазливост, такова мотане на топката. Ясно беше че МЮ ще играят като Бърнли...
Жоржихьо не искам да го коментирам, че все за майка му се сещам. Слаб футболист е този. Никога не е ставал за Челси. Не знам какви връзки има та го бутат навсякъде- и в Челси и в италианския национал. Пълен льольо е тоя нещастник.

Лошото е, че Тухел прави едни и същи грешки втори сезон. Излизаме посрани срещу така наречените топ отбори и губим точки.

Още нещо ме срази в този мач. Много нетипично за Тухел- първа смяна в 78 та минута. Аз нямам обяснение. Нямаме играчи на пейката ли, водехме убедително в резултата ли, тия на терена се справяха блестящо ли... Нямам обяснение, защо първата смяна беше направена 12 минути преди края на мача.
... и после внезапно си направих секуро.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот kingofpop » 28 ное 2021 21:00

E_pluribus_unum написа:
JustChelsea написа:Недей така, че Тонката ся ще дойде и теб ще анатемоса :lol: :lol:

Готов съм да се обзаложа на 500лв.със всеки мъж или жена,която застава зад убежденито си ,че ще сме шампиони.Тук пред всички Вас,Вие сте свидетели и не ми излизайте с тия,че видиш ли мразя отборя!Сигурен съм,че горя много повече от доста хора в този форум,но този отбор не е готов и има много футболисти,които трябва да си тръгнат,а също и трудни уроци за големия Шваб!!


Ти може да си готов брато, но изглежда си скаран със залозите щом не се усещаш, че в момента коефициентът за Челси е около 3.50-3.75(след хикса ще е толкова предполагам) тоест няма как да заложите по 500 лв :mrgreen: ако ти заложиш 500 тва означава човекът срещу теб в случая да заложи към 150(близо)

на такава седлка готов ли си ?
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

JustChelsea
Мнения: 1314
Регистриран на: 04 мар 2018 21:58
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот JustChelsea » 28 ное 2021 21:01

Тухел си ги прави тези късни смени почти всеки мач. Не правиха впечатление, защото играта вървеше или водихме в резултата. Срещу Бърни, първата смяна е в 73-та минута, а ни изравниха в 79-та
JustChelsea написа:А един пенсионер от къде да изкара бе, циничен миризливец?
Егати смотаният малоумник.

Ами да гледа теб и да прави обратното.
Имал е 45 години за да материализира уменията си във финансов актив.[/quote]

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот E_pluribus_unum » 28 ное 2021 21:16

kingofpop написа:
E_pluribus_unum написа:
JustChelsea написа:Недей така, че Тонката ся ще дойде и теб ще анатемоса :lol: :lol:

Готов съм да се обзаложа на 500лв.със всеки мъж или жена,която застава зад убежденито си ,че ще сме шампиони.Тук пред всички Вас,Вие сте свидетели и не ми излизайте с тия,че видиш ли мразя отборя!Сигурен съм,че горя много повече от доста хора в този форум,но този отбор не е готов и има много футболисти,които трябва да си тръгнат,а също и трудни уроци за големия
Ти може да си готов брато, но изглежда си скаран със залозите щом не се усещаш, че в момента коефициентът за Челси е около 3.50-3.75(след хикса ще е толкова предполагам) тоест няма как да заложите по 500 лв :mrgreen: ако ти заложиш 500 тва означава човекът срещу теб в случая да заложи към 150(близо)

на такава седлка готов ли си ?


Виж "Брато",не залагам много,много отдавна,може би от 10год..Тук става въпрос за залог по убеждение,не следя букмейкърите и сайтове за залози.Това е "хвърляне на ръкавица",мъжки облог,за хора с убеждение.Няма да забогатея с 500лв.,а и вярвам,че човека отсреща също,просто подплъщавам убеждението,толкова!
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот THE G.A.M.E » 29 ное 2021 16:30

Никой не се е кълнял в това, че Челси ще вземе Титлата този сезон.
Повечето смятахме, че за разлика от миналият сезон, то този ще сме претендент, което се и случва към момента.
Все още сме лидери, продукцията на тима лакатуши, резултатите и те забуксуваха малко, но и Пуул и Сити минаха през такива мини-кризи.
В темата за В.Л. писах, че тройката на върха ще загубят доста точки този сезон и нищо чудно мачовете помежду им + тези с останалите от ТОП 6 да решат нещата.
Сезона е в началото си. Предстои така-нареченият "коледен маратон", там ще видим кой-как ще осъмни преди двуседмичната пауза.

На нас ни предстоят двубои и за "Междуконтиненталната" Купа, тъй че, ще видим, ще е интересно.
За съжаление Чилуел е контузен, но Лукаку поне се завърна.
Надявам се Пулисиц и Маунт да намерят формата си, щото към момента не предоставят кой-знае нещо по различно от Одой и Вернер.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

JustChelsea
Мнения: 1314
Регистриран на: 04 мар 2018 21:58
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот JustChelsea » 30 ное 2021 23:22

Джеимс, Джорджано и Вернер са под въпрос за утре, Чилуел, Ковачич, Канте са аут.
Нещо окъсяхме.
JustChelsea написа:А един пенсионер от къде да изкара бе, циничен миризливец?
Егати смотаният малоумник.

Ами да гледа теб и да прави обратното.
Имал е 45 години за да материализира уменията си във финансов актив.[/quote]

JustChelsea
Мнения: 1314
Регистриран на: 04 мар 2018 21:58
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот JustChelsea » 01 дек 2021 13:03

Мениджърът на Челси Томас Тухел заяви, че датчанинът Андреас Кристенсен остава извън стартовия състав заради нежеланието на защитника да поднови договора си с клуба. Кристенсен има 13 мача за Челси от началото на сезона, но не е попадал сред титулярите от равенството 1:1 с Бърнли на 6 ноември. Настоящият договор на датския национал изтича в края на сезона.

"Надявам се, че това ще повлияе поне малко на ситуацията около договора му", заяви Тухел преди гостуването на лондончани на Уотфорд довечера в мач от 14-ия кръг на Висшата лига. "От дълго време чакаме за потвърждение. Сега зависи от Андреас да действа извън терена така, както го прави и на терена. Още преди седмици останах с впечатление, че Андреас иска същото като мен и клуба", каза още Томас Тухел. "
JustChelsea написа:А един пенсионер от къде да изкара бе, циничен миризливец?
Егати смотаният малоумник.

Ами да гледа теб и да прави обратното.
Имал е 45 години за да материализира уменията си във финансов актив.[/quote]


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта