Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Sardukar
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Sardukar » 01 юни 2021 21:46

Много странни слухове за Хакими и то за големи пари.
Image
Image
Image

ChuckNorris
Контакти:

Мнениеот ChuckNorris » 03 юни 2021 22:56

"Да, оставам. Чувствам се добре в Интер. Вече говорих с новия треньор, но може би още не е време да казвам името му. Беше много ползотворен разговор. Амбициите през новия сезон са да защитим титлата"

Това са думи на Ромелу Лукаку пред телевизия VTM.

Ако наистина остава в Интер, тогава вариантите са Хари Кейн или Холанд. Не е ли някой от тримата няма смисъл да се хвърлят пари за някакъв нов еквивалент на Алваро Мората от рода на Оли Уоткинс, Патрик Бамфорт или дори Лаутаро Мартинес и т.н. "топ" нападатели. Ние подобни имаме и сега - Тами и Жиру. Дори са по-добри от изброените. Ако ще се взема трябва да е от доказано най-добрите нападатели в света към момента, иначе няма абсолютно никакъв смисъл. Ще е хвърляне пари на вятъра. Ама то в Челси си е традиция да се правят такива тъпотии. След като сме направили нещо значимо през сезона и имаме нужда от няколко добри трансфера, за да се превърнем в машина за победи, ние купуваме разни дърводелци, при това за куп пари. Дано сега е различно.

THE G.A.M.E

Мнениеот THE G.A.M.E » 04 юни 2021 20:03

Кейн е мега надценен според мен.
Да речем, преди 2-сезона, тогава беше друга бира. Сега сякаш прекарва повече време в лазарета, от колкото на терена.
А и Тотнъм надали ще продадът най-конвертируемият си играч точно на Челси. :roll:
За Халанд нямам кой-знае какво мнение. Гледал съм общо събрани - 2-3 мача. :?
Сякаш ми изглежда по-рекламирана версия на Вернер. :lol:
Именно от Тимо и Хаверц виждаме, че преходът от Бундеслигата към Висшата Лига, не е лесен.

Сякаш съм по склонен на един Варди. :roll:
Обаче да не бързаме да редим състава с "таран".
Тухлата разполагаше с никак-не лоши за обстоятелствата нападатели, като Жиру и Тами, ама видяхме, че буквално ги отсвири в последните 2 месеца.
Като нищо може да е решил да цъкаме без изявен "таран", поне като профил.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

Image Image

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Контакти:

Мнениеот rhaegar » 04 юни 2021 20:12

Е Кейн е с най-много голове и асистенции във ВЛ през сезона, играейки за тоя умрял Тотнъм, как да е надценен? Човекът има поне 4 години топ футбол пред себе си. От другата страна, Варди имаше някаква серия от почти 20 мача без гол и на практика е приключил, ако не беше живата легенда на Лестър, щяха да го засилят към Чемпиъншип лятото.

Аз съм изцяло за Хаалнд, момчето има абсолютно всичко необходимо да стане най-добрият нападател в света за следващите десет години. Скорост, позициониране, игра с глава, завършващият му удар е клиничен (нещото, което най-много ни куцаше тоя сезон), наистина всичко. Единственият му минус е Райола и алчният му баща, които ще мрънкат за нов договор през сезон, или ще заплашват с напускане ако нещо не им е угодено.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага

Червени Воини написа:САМО ЦСКА успява да по някакъв начин да засрами българския футбол

ChuckNorris
Контакти:

Мнениеот ChuckNorris » 04 юни 2021 22:42

Новият ни нападател май ще се казва Оливие Жиру. Подписал е нов договор, а уж беше пътник. Дали щеше да преподпише, ако се очакваше някой от Лукаку, Кейн и т.н. да акостира при нас. Това моментално би го бетонирало като абсолютно твърда резерва. Странна работа! :roll:

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Контакти:

Мнениеот rhaegar » 05 юни 2021 00:33

Малко вероятно, по-скоро ще е опит да му вземем някакви пари. Клубът е имал опция да удължи договора с година, не е по взаимно съгласие. Което не е особено честно за Жиру, защото вместо да му оставим възможността сам да избере къде да играе, ще трябва или да отиде където го дадем, или да търка пейката още един сезон.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага

Червени Воини написа:САМО ЦСКА успява да по някакъв начин да засрами българския футбол

THE G.A.M.E

Мнениеот THE G.A.M.E » 11 юни 2021 20:30

Kaто гледаме всичко накуп, сякаш Вернер хич да не е, си е направил доста приличен сезон.
Влиянието му върху попаденията е сериозно.
Но и виждаме какво направиха Жиру и Абрахам, та... Видео със смесени чувства. :lol:

Дарвин е в грешка !

Image Image

THE G.A.M.E

Мнениеот THE G.A.M.E » 11 юни 2021 20:35

Айде една компилация със забравени и не толкова забравени герои. :twisted:

Дарвин е в грешка !

Image Image

Върни се в “Челси”