ВЛ: Тотнъм - Челси / 01.01.2015г. / 19:30ч.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
fernando_torres
Мнения: 164
Регистриран на: 14 май 2012 15:00
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - Челси / 01.01.2015г. / 19:30ч.

Мнениеот fernando_torres » 01 яну 2015 22:04

Поне вече сме наясни ,че Моу ще прави ротации и ще вземе все пак играчи в тоз трансферен прозорец силно се надявам за Ройс и Хумелс ако ГИ вземем ще вдигнат нивото на отбора още повече и МАТИЯ ДЕСТРО !!!
Man U FANN - 1

Потребителски аватар
riak4
Мнения: 6322
Регистриран на: 24 мар 2012 13:47
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - Челси / 01.01.2015г. / 19:30ч.

Мнениеот riak4 » 01 яну 2015 22:40

Пфф... :evil:
Скоро време толкова слаб мач не сме правили, дано да не направим такъв скоро време!
Започнахме добре мача, но изпуснахме момента да си осигурим добра преднина още през първото полувреме. Първоначално Тотнъм изглеждаха втрещени и бъркаха на поразия, тогава трябваше да се опитаме да нанесем решаващия удар, но това не се случи, а попадението на Кейн даде криле на Тотнъм и логичното се случи.
Цялата защита беше ужасяваща, но най-вече Кейхил. Мисля, че е време да седне на пейката за няколко мача. От доста време насам и Матич игра ужасяващо. Не знам дали е имал толкова слаб мач до сега. :( Фабрегас се стара, но и той липсваше в дефанзивен план.
От нападението единствено Азар беше на ниво. Личи си, че Азар е в страхотна форма и дано да върви само нагоре. Оскар не направи нищо през първото полувреме и дори първото попадение беше по негова грешка. Вилиян и той липсваше. Коста се стараеше, но и на него не му се получаваше.
Надявам се, че е днес беше един от "ония" дни и няма да се повтори в близкото бъдеще! Гледаме напред и това е!

ПП: Ако съдията беше дал онази дузпа при 0-1, то мачът отиваше в друга посока. :oops:
Последна промяна от riak4 на 01 яну 2015 23:59, променено общо 1 път.
[center][wrapimg=]http://puu.sh/fjKd5/6ced854970.jpg[/wrapimg]
ONCE A BLUE, ALWAYS A BLUE[/center]

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - Челси / 01.01.2015г. / 19:30ч.

Мнениеот sslevski » 01 яну 2015 22:56

Момчета много нерви събрах този мач.Наистина нищо не ни се получаваше.От мача с Нюкясъл насам,като че ли нещо не е както трябва.Надявам се с тази загуба да затворим кръга на така наречената мини криза,която всеки отбор преживява по време на един сезон.Мисля,че получихме така ни нужното предупреждение,че нещо не е както трябва.Хубавото е,че това е ФК Челси и тук ще има анализи и разбор след този мач,с което се надявам грешките да бъдат изчистени.Мисля,че още следващия,кръг ще се затвърдим единствено и само ние на първото място.Мача е на моста и с отбора с който влязохме в тази лъкатушкаща се серия.Аз вярвам,че тази година Челси ще станат шампиони.Истински се надявам и Моу да прибегне до нови покупки,защото няма отбор в света,който да не взима поне по един играч от трансферния прозорец.Днес беше един лош син ден,но той е в миналото,така че пред нас се откриват нови хоризонти.Няма нищо по-хубаво от това президент да ни е Абрамович,а треньор Моу.Вярвам,че това е една убийствена комбинация,която ще се затвърди до края на сезона.Лека вечер на всички фенове на синия клуб.
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
язе
Мнения: 3345
Регистриран на: 26 дек 2014 23:42
Skype: noskype
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - Челси / 01.01.2015г. / 19:30ч.

Мнениеот язе » 01 яну 2015 23:06

Трябва да забравим този мач, възможно най- бързо. Днес защитата ни провали. В атака не бяхме зле- все пак вкарахме 3 гола. Не бива да се правят трагедии, но не бива и да не се вземат мерки. Продължаваме напред. :)
... и после внезапно си направих секуро.

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - Челси / 01.01.2015г. / 19:30ч.

Мнениеот Santiago Munezz » 01 яну 2015 23:34

Яко ни сипаха тоя мач,напук на всички очаквания,че ще го вземем лесно с няколко гола...всъщност можеше и да стане ако Оскар беше по-концентриран в минутите след гола ни и да ги довърши.Но от там нататък ни съсипаха.
И мен не ме плаши толкова тази загуба,колкото значителният спад в играта в последния малко повече от месец и големия проблем за мен е липсата на класни футболисти на скамейката,няма как ядрото на отбора да играе във всеки мач от началото на сезона и това да не се отрази.
Хубавото на тази загуба поне е че ясно изпъкнаха слабостите,които ни дърпат назад в последния месец,сега съм сигурен,че ще направим 2 или 3 трансфера зимата,че иначе не ми се мисли като почне и ШЛ с тази умора у основните играчи какво мазало ще стане.
[center][wrapimg=]http://media3.acmilan.com/uploads/dwh/multimedia/654-6.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScaR27gCBKUGF931MqeFZLUIPsQ2DeXwEYHZQTrYrlfS4FIrTI6IXvl7ZGeQ[/wrapimg][/center]

HOUSE
Мнения: 78
Регистриран на: 08 май 2008 19:25
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - Челси / 01.01.2015г. / 19:30ч.

Мнениеот HOUSE » 01 яну 2015 23:35

челси става шампион ние сме като високосната година 2004 2005 -1 2009 2010 -1 2014 2015 ?
[img]http://store.picbg.net/pubpic/47/9F/8fb%20...%20aa479f.jpg][/img]

[img]http://store.picbg.net/pubpic/3C/89/642%20...%20033c89.jpg][/img]

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - Челси / 01.01.2015г. / 19:30ч.

Мнениеот JackPackage » 02 яну 2015 09:33

За много години пичове! Живи и здрави :)

Относно Челси - вчера играхме слабо, а на картофите всичко им се получаваше. Това им е най-добрия мач от 4-5г насам сигурно....срещу всеки по-силен отбор се дънят с по 0-3 1-4, 1-5 у дома, ама с нас се насраха направо.... Домакинството им със Сити ще е нещо от порядъка на 0-3, 0-4 сигурно :evil:

Както и да е, вчера си ни надиграха. Пореден ужасяващ мач на Бранко и Гари :cry: Моу да вземе да пробва Бранко с Капитана в центъра и Азпи и Филипе по бековете :| До преди месец оставането на Бранко в титулярите можеше да бъде оправдано с приноса му в атака, но и той е нулев в последните 6-7 мача...вчера без да иска направи асистенция за ДТ ама това си беше негов пропуск по-скоро...

При 0-1 ако Дауд беше свирнал дузпата за игра с ръка на Вертронген мача можеше и да свърши, защото такива дузпи са се свирили доста, но както и да е... Оттук нататък за да ни се свири дузпа трябва да се вижда и от самолет с тези глупави симулации миналия месец и приказките на разни лайна като Дебелия Сам...

Матич също игра слабо вчера и това даде отражение - почти всяка атака на Тотнъм им беше опасна, а Кейн направи мача на живота си...Шадли също му връзваше много.

Ключово беше спасяването на Йорис при удара на Азпи при 4-2...ако бе станало 4-3 щеше да насерат Тотнъм и с 15 мин до края взимахме точка/и от този мач.

Оскар беше много слаб...очаквам да е с 90 мин срещу Уотфорд като наказание...Вилиян му е време за малко почивка за сметка на Шурле...

Сеск, Ицо и Най-мразения (през първата част) се стараеха да правят нещо, но не стигнаха...

Хазарта ги смаза за пореден път - и трите наши гола са негови...дано продължи с тази форма!

Напук на изказванията на някои че сме в регрес след Нюкасъл аз не съм съгласен - бихме комфортно Стоук на много негостоприемен стадион, смазахме УХ у дома. Равностоен мач със Сотон, като ако Плешивия беше си свирил дузпата на Сеск си биехме с 2 удара, но и Сотон нямаха повече от головия им удар. У дома те надиграха и МанЮ (Де Хеа ги извади и там), и Арсенал вчера съсипаха, така че не е никак лесно на Сейнт Мери и точката ни там не бе лош резултат. С изключение на резултата от снощи съм доволен от празничния маратон при все че имахме 4 трудни мача (3 навън), докато Сити игра 3 домакинства със Палас, Бърнли и котките :?

Очаквам реакция от Моу и да запишем няколко поредни сухи мрежи!
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

uki2
Мнения: 72
Регистриран на: 17 сеп 2009 22:12
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - Челси / 01.01.2015г. / 19:30ч.

Мнениеот uki2 » 02 яну 2015 10:05

язе написа:
uki2 написа:
Да не се окаже след мача, че смешниците сте вие! Като домакини имахте късмет, но сега Кейн, Лорис, Ламела и компания няма да ви простят! Голям смях ще падне наистина...


Кво имахме? :lol: Вие имахте късмет, че отнесохте само 3...


Е, леко се отървахте само с 5!!!
...и само Левски оле,
и само Левски оле,
и само Левски оле,
и само Левски, обичаме те!

Потребителски аватар
matador
Мнения: 3822
Регистриран на: 30 дек 2011 18:18
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - Челси / 01.01.2015г. / 19:30ч.

Мнениеот matador » 02 яну 2015 11:32

Страхотно начало на новата година за Тотнъм много хубав резултат :)

Потребителски аватар
fernando_torres
Мнения: 164
Регистриран на: 14 май 2012 15:00
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - Челси / 01.01.2015г. / 19:30ч.

Мнениеот fernando_torres » 02 яну 2015 12:04

И как така Куртоа не можа да се ориентира при головете ,вратар от висока класа не трябва да яде 5 гола и досега не сме виждали да вземе мач само ни пречка докога Моу ще има вяра в него няма нито един добър мач ако беше Чех досега щяхме да бъдем с 6 точки разлика от втория ,а Кейхъл последните мачове хич го няма трябва да бъде резерва в 5 мача и да се пробва нещо от сорта Азпи - Иванович - Тери - Луис и в този мач се видя ,че Фабрегас е много слаб до Матич в тази позиция ни трябва играч като Кевин Строотман точно той ще бъде добър партньор с Матич никой друг не виждам да блести от наще играчи в тази позиция ,а да не говорим за Оскар 1 мач силен , 10 мача посредствен играч предната година пак беше много слаб и тази година пак на същото дередже , в Уилиян не знам защо не се получава - той има много добър хъз ,бяга много помага на защитата , но няма завършващ удар , за Азар всички сме наясни ,че само той помага , за да вземем нещо в мачовете , Коста във второто полувреме хич го нямаше и трябваше да бъде сменен още в 60 - та минута ,от Шюрле и Салах не очаквам нещо дори не стават и за резерва .
В зимния трансферен прозорец трябва да продаваме - Салах , Микел и други ,който само ни пречат
И да купим - Строотман , Ройс , Дестро и един задължителен защитник мисля ,че трябва да бъде Хумелс .
Man U FANN - 1


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта