Марко Марин - новото попълнение на Челси

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
batmanlevski
Мнения: 3611
Регистриран на: 11 авг 2009 13:41
Местоположение: софия
Контакти:

Re: Марко Марин - новото попълнение на Челси

Мнениеот batmanlevski » 28 апр 2012 23:27

да не става въпрос за Марко Маринов от Шумен и той има добри качества - ха ха ,шегувам се ! но иначе Марко Марин си е добро попълнение за бъдещият носител на шампионска лига
нека бъдем отново свободна и независима страна , а не подлога на сащ и турция !

[wrapimg=]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10301117_1432328167037561_8238237856843780182_n.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Lukanku
Мнения: 265
Регистриран на: 25 окт 2011 22:54
Контакти:

Re: Марко Марин - новото попълнение на Челси

Мнениеот Lukanku » 28 апр 2012 23:32

Пред Марин предпочитам Азар или Какута.. или Пиазон... малко е хилав за английското, дано греша
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/376/5844376F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
riak4
Мнения: 6322
Регистриран на: 24 мар 2012 13:47
Контакти:

Re: Марко Марин - новото попълнение на Челси

Мнениеот riak4 » 29 апр 2012 00:14

bianchi написа:Ами какво стана с Кевин Де Брюн?Пиазон?Развалихме Лукако :(

1. Кевин Де Брюн - е под наем до края на сезона.
2. Пиазон - явно още не е готов напълно за първия отбор.
3. Лукако - той участва в сделката за Марин,следващия сезон ще играе под наем в отбора на Вердер.

Иначе за трансфера според мен е идеален.Точно такъв играч ни липсва от миналия сезон.Бърз,експлозивен и креативен.Само успехи в Челси му пожелавам. ;)
[center][wrapimg=]http://puu.sh/fjKd5/6ced854970.jpg[/wrapimg]
ONCE A BLUE, ALWAYS A BLUE[/center]

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Мнения: 4169
Регистриран на: 13 юли 2010 01:12
Контакти:

Re: Марко Марин - новото попълнение на Челси

Мнениеот LevskiZavinagi » 29 апр 2012 00:27

Играчи, които заслужават вниманието на Челси:
    Муниаин (Атлетик Билбао)
    Шакири(който вече е собственост на Байерн Мюнхен)
    Кристиан Ериксен (Аякс)
    Лукас Родригес Моура да Силва(Сао Пауло)
    Азар (Лил)
    Кавани (Наполи)
    Хълк (Порто)
    Давид Алаба (Байерн Мюнхен)
    Гансо (Сантос)
    Аксел Витцел (Бенфика)




А по темата: Марко Марин ми направи силно впечатление преди 1 година, тази я пишем нулева :) Трудно немците се вписват в Висшата Лига и в частност - Анлийския футбол, но да видим :) Млад, преспективен играч, да се надяваме да пасне :)
п.п. Модрич въобще не е за Челси, качествата му са плод на голямото въображение на медиите ;)
Последна промяна от LevskiZavinagi на 29 апр 2012 00:38, променено общо 3 пъти.
Изображение

Ballancee
Мнения: 7584
Регистриран на: 03 окт 2010 18:09
Контакти:

Re: Марко Марин - новото попълнение на Челси

Мнениеот Ballancee » 29 апр 2012 00:34

Чакаме Модрич , Кавани и Азар .

Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Марко Марин - новото попълнение на Челси

Мнениеот MCMXIII » 29 апр 2012 00:43

LevskiZavinagi написа:А по темата: Марко Марин ми направи силно впечатление преди 1 година, тази я пишем нулева :) Трудно немците се вписват в Висшата Лига и в частност - Анлийския футбол, но да видим :) Млад, преспективен играч, да се надяваме да пасне :)


Прав си. Имаше едно спънато германче Михаел, в Челси играеше. Гола вода беше :)
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: Марко Марин - новото попълнение на Челси

Мнениеот mormona » 29 апр 2012 01:08

niki87 написа:Mарин от 1,5 г. не е мръднал и грам в развитието си. Трансферът е перфектен, ама за Бремен, които с тия пари ще купят двама футболисти, които със сигурност няма да играят по-зле от Марко.

еми това е - сини кретени. Добре е ,че имат престъпник финансов благодетел...
[center]http://forum.gong.bg/barcelona/viewtopic.php?f=19&t=15064[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]

r0sen4y
Мнения: 59
Регистриран на: 29 апр 2012 01:11
Контакти:

Re: Марко Марин - новото попълнение на Челси

Мнениеот r0sen4y » 29 апр 2012 01:26

Беше повече от очевадно че имаме нужда от много сериозни пукупки във халфовата линия, и то точно за такива които са в перспектива като Марин и Брюн и съм мисля че трябва и едно дясно крило. Ако питате мен и с тези контузии в защита трябва да се замислим. Може би някой млад футболист който да може да играе както в центъра така и в ляво, защото там няма реална смяна на Коул, пък и той не е първа младост. Не одобрявам с две ръце и Хълк и Кавани. Повече предпочитам играта на Торес (разчитам че ще получи самочувствие от гола срещу Барса). По мое мнение ако ще се взима някой в атака трябва да има подобен на неговия стил на игра и цялостната атакуваща схема да се нагоди по него.
Edit: Феновете на Барселона да си стоят в техния раздел и да проявят уважение към отбора който ги отстрани. Също бих препоръчал да не говорите за финансови благодетели, защото цяла каталуня работи за вас, и със спонсор се сдобихте -за пръв път в историята на клуба и пак сте половин милиард в дълг (не знам как става това).

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: Марко Марин - новото попълнение на Челси

Мнениеот mormona » 29 апр 2012 04:09

r0sen4y написа:Беше повече от очевадно че имаме нужда от много сериозни пукупки във халфовата линия, и то точно за такива които са в перспектива като Марин и Брюн и съм мисля че трябва и едно дясно крило. Ако питате мен и с тези контузии в защита трябва да се замислим. Може би някой млад футболист който да може да играе както в центъра така и в ляво, защото там няма реална смяна на Коул, пък и той не е първа младост. Не одобрявам с две ръце и Хълк и Кавани. Повече предпочитам играта на Торес (разчитам че ще получи самочувствие от гола срещу Барса). По мое мнение ако ще се взима някой в атака трябва да има подобен на неговия стил на игра и цялостната атакуваща схема да се нагоди по него.
Edit: Феновете на Барселона да си стоят в техния раздел и да проявят уважение към отбора който ги отстрани. Също бих препоръчал да не говорите за финансови благодетели, защото цяла каталуня работи за вас, и със спонсор се сдобихте -за пръв път в историята на клуба и пак сте половин милиард в дълг (не знам как става това).

Аиде не си защитаваи жалкия клуб. Искам да ти кажа , че уважавам Челси които с момчета от школата и най- много покупки от Англия или Италия (но хора които са им нужни наистина а не за фанелки) печелят първо място в Англия и 2 пъти КНК. Дори Бият Реал с 1-0 за суперкупата на Европа. А тая чикия която се сформира с идването на Абрамович - гади ми се от ния. Но същото в пълна степен се отнася и за МЮ, Сити и останалите в Англия. Златните години на Англия във футбола са от 70те, 80те години. Истинските англииски футболисти. Това сега е подигравка. Самите вие спрягате сичко друго за покупки не и англичани... Защо не купите някои от Нотингам, Лиидс или примерно Съндарлант или Стоук и да изградите като играч? И слeд 2-4 сезона да гоните титла в Европа !? Щото онова леке Абрамович иска на МИГА да спечели сичко.... и затова и даде 50 мил. за човек отбелязал толкова голове с Челси колкото аз или ти щяхме да вкараме за същото време НО за 500 лири на седмица :lol:
Покупка стил Реал Мадрид - да вземем Торес та ако може да отслабим противниковите отбори... То сега не е Хълк,Кавани, Хамшик, Лавеци, Азар, Модрич..... даваите бързо , чеее и Анжи и ПСЖ и Малага се ослушват. Реал не ги слагам щото си имат кадърен наставник които поне няма да копува това дето е най-модно...
[center]http://forum.gong.bg/barcelona/viewtopic.php?f=19&t=15064[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
marmi52
Мнения: 4349
Регистриран на: 24 май 2009 07:35
Контакти:

Re: Марко Марин - новото попълнение на Челси

Мнениеот marmi52 » 29 апр 2012 08:33

8-)

Ясно е, че това е последния сезон на сегашния състав на Челси. Отдавна се говори, че Абрамович готви чистка през лятото. Затова е нормално да започне отрано да бъде активен на трансферния пазар. Сигурен съм, че ще има доста нови попълнения за следващия сезон. За съжаление клуба ще напуснат някои от любимите ми футболисти. :(
Що се отнася до Марин, нямам впечатления от играта му, защото не следя немското първенство. Съдейки по пребиваването на Балак в Челси обаче може да имаме добри надежди за Марин. Балак обаче е голям футболист ! Незнам този дали ще стигне нивото му.

http://www.youtube.com/watch?v=ZflJfuzM ... re=related

Дребен и вреден ! :lol: :lol: :lol: Голямо "шило" ми се струва този Марко Марин ... ;)
[center]Изображение[/center]

[center]"Настане вечер - месец изгрее,
звезди обсипят сводът небесен;
гора зашуми, вятър повее,
Балканът пее хайдушка песен !"
[/center]


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта