ШЛ: Олимпик Лион - БАЙЕРН (1/2-финал)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3490
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: ШЛ: Олимпик Лион - БАЙЕРН (1/2-финал)

Мнениеот rebelheartous » 19 авг 2020 22:00

Що като гледаше съставите на хлапетата и Сити нещо различно ли си мислеше? :lol:

plmar
Мнения: 3985
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ШЛ: Олимпик Лион - БАЙЕРН (1/2-финал)

Мнениеот plmar » 19 авг 2020 22:05

Много е различното....оня ден играха с отбор без класа и име в Европа, днес с отбор 5 ушати....май има разлика!
Изображение

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: ШЛ: Олимпик Лион - БАЙЕРН (1/2-финал)

Мнениеот doktora25 » 20 авг 2020 11:00

Ако някой преди началото на сезона ми беше казал че финалът ще е Байерн - ПСЖ щях да го сметна за луд във връзка с шансовете на баварците да стигнат до там, отбор заведен от Нико Ковач до ужасяващо състояние, играещ без настроение, без самочувствие и без мисъл как да стига до победите, с посредствена форма на немалко играчи и с много желаещи да напуснат. Няма как да не съм доволен от това, което виждам в момента. Трябва само повече внимание в защита и да не пада концентрацията нито за момент на финала. Иначе ПСЖ си следват методично целите и имат сериозна класа най-вече в атака. Доста хора следят изявите на Неймар, малко по-малко на Мбапе, но аз мисля че играчът от най-висока величина, в най-добра форма, създаващ всичко по-интересно и с когото най-много трябва да се внимава е Анхел Ди Мария. И преди 10 години имаше един аржентинец, когото не взехме много на сериозно и ни наказа на финала. А изявите на Неймар много ми напомнят на тези на Спас Делев в мача Арда - Левски - на него най-много разчитат, той се опитва да бъде креативен, но е егоист, ударите са му дървени и нескопосани и реално проваля повечето атаки на отбора си. В същото време го търпяха до края и смениха всички останали по-опасни играчи през второто полувреме. Дано така да е и в неделя :) макар че познавайки качествата на Томас Тухел едва ли неговите решения ще са в основата на евентуалната загуба.

А относно Лион коментарът по-горе че този мач сме го гледали сякаш най-точно го описа. Но има какво да се мисли на тема защита, поздравления за играта и духа, който показаха французите и е хубаво че няма червени картони след него, както беше тогава с Рибери, ще видим и дали всички са здрави.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта