ШЛ: Барселона - БАЙЕРН (1/4-финал)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18007
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ШЛ: Барселона - БАЙЕРН (1/4-финал)

Мнениеот kingofpop » 17 авг 2020 14:09

razbira4 написа:С кеф ще наблюдавам следващата им загуба на надменните шваби.
Мисля, че ще глътнат вода, независимо срещу кой ще се паднат, понеже се подиграха с Барса и не проявиха никакво уважение и колегиалност. Да риташ умряло куче и да не спреш дори и след 85-та минута....футболните хора ще ме разберат.


Няма как да очакваш нещо друго, понеже ние с тях винаги си разменяме унижения. Помниш ли кръста на Боатенг 2013-та и четирите гола 2009-та, когато Румениге молеше да спрем да вкарваме :mrgreen: Нормално е сега като им е паднало да вкарват. Следващият път ще е наш ред и така.
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6089
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ШЛ: Барселона - БАЙЕРН (1/4-финал)

Мнениеот KOPScousers » 17 авг 2020 18:40

Абе, ако се срещнете пак в близките 1-2 сезона, няма да е много по-различна картинката. :lol:

Пичовете са няколко години напред в развитието си, подмладиха състава си, когато трябваше и взеха точните играчи, които да развият и да градят отбора си около тях. Айде, може да не ви пишат номера на Ицо, ама една петичка не ви мърда и след година. :mrgreen:
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17306
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ШЛ: Барселона - БАЙЕРН (1/4-финал)

Мнениеот slash1912 » 17 авг 2020 19:41

razbira4 написа:
slash1912 написа:
razbira4 написа:С кеф ще наблюдавам следващата им загуба на надменните шваби.
Мисля, че ще глътнат вода, независимо срещу кой ще се паднат, понеже се подиграха с Барса и не проявиха никакво уважение и колегиалност. Да риташ умряло куче и да не спреш дори и след 85-та минута....футболните хора ще ме разберат.

Уважиха ви 8 пъти :lol: Колко още искаш :mrgreen:

Не съм чак толкова запален барселонист, обичам хубавия футбол. Но това си беше гавра с труп, пак казвам - футболните хора знаят за какво говоря, трябва да има някакво уважение, поне между отбори, които нямат някаква особена вражда. Просто швабите са си такива - надменни и високомерни.

Всъщност уважението се изразява в това,да излизаш с най-доброто и да играеш на 100 %.Такива да спираш да играеш при 2:4 го има в махалата и щеше да ви направи мечешка услуга.Сигналите бяха налице още в Рим и Ливърпул,но се неглижираха.Виновни бяха Валверде,Алба и късмета.Сега, след този резултат е ясно,че трябва основна промяна.На всички нива.
Image

vinnie_jones
Мнения: 21
Регистриран на: 17 авг 2020 22:09

Re: ШЛ: Барселона - БАЙЕРН (1/4-финал)

Мнениеот vinnie_jones » 17 авг 2020 23:32

Гръмките резултати губят значение ако не се постигне крайната цел. През 2009г. Байерн отнесе Спортинг Лисабон с 12-1 общ резултат, а после Барса им вкара 4 гола за едно полувреме на Камп Ноу. Байерн е единствения отбор с толкова сезони на доминация в ШЛ, и препъване на последното или предпоследното стъпало - 1/2финал или загубен финал. 2001г. добре че беше Оливер Кан, а 2013г. помним финала срещу Дортмунд как протече, който уж също трябваше да бъде спечелен безпроблемно след безупречните елиминации на Юве и Барса.

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9058
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34
Контакти:

Re: ШЛ: Барселона - БАЙЕРН (1/4-финал)

Мнениеот bubka » 18 авг 2020 08:08

vinnie_jones написа:Гръмките резултати губят значение ако не се постигне крайната цел.


Този резултат скоро няма да загуби своето значение, не се притеснявай за това :lol: :mrgreen: . След 20-30 години хората вероятно няма да се сетят кой е взел Шампионската лига този сезон без помощта на чичко Гугъл, но със сигурност ще помнят този разгром ;) .
Офтопик:

vinnie_jones
Мнения: 21
Регистриран на: 17 авг 2020 22:09

Re: ШЛ: Барселона - БАЙЕРН (1/4-финал)

Мнениеот vinnie_jones » 18 авг 2020 12:52

Разгромът на Левски срещу Рейпас с 12-2 в Купата на УЕФА дали го помни някой и че това е рекордна победа в евротурнирите, хората помнят кой е носител на трофея в съответния сезон и това не беше Левски. 8-)

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32219
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: ШЛ: Барселона - БАЙЕРН (1/4-финал)

Мнениеот 1914.1902 » 18 авг 2020 15:26

vinnie_jones написа:Разгромът на Левски срещу Рейпас с 12-2 в Купата на УЕФА дали го помни някой и че това е рекордна победа в евротурнирите, хората помнят кой е носител на трофея в съответния сезон и това не беше Левски. 8-)


Левски и Рейпас ги сравняваш с разгром на 1/4 финал в ШЛ между Байерн и Барселона ли? :lol:

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9058
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34
Контакти:

Re: ШЛ: Барселона - БАЙЕРН (1/4-финал)

Мнениеот bubka » 18 авг 2020 16:17

1914.1902 написа:
vinnie_jones написа:Разгромът на Левски срещу Рейпас с 12-2 в Купата на УЕФА дали го помни някой и че това е рекордна победа в евротурнирите, хората помнят кой е носител на трофея в съответния сезон и това не беше Левски. 8-)


Левски и Рейпас ги сравняваш с разгром на 1/4 финал в ШЛ между Байерн и Барселона ли? :lol:


В този случай по неговата логика приравнява Барселона с Рейпас, тъй като това са загубилите отбори от двата двубоя. Аз съм съгласен с тази логика :lol: .
Офтопик:

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: ШЛ: Барселона - БАЙЕРН (1/4-финал)

Мнениеот matador1 » 18 авг 2020 17:26

doktora25 написа:
razbira4 написа:
slash1912 написа:
razbira4 написа:С кеф ще наблюдавам следващата им загуба на надменните шваби.
Мисля, че ще глътнат вода, независимо срещу кой ще се паднат, понеже се подиграха с Барса и не проявиха никакво уважение и колегиалност. Да риташ умряло куче и да не спреш дори и след 85-та минута....футболните хора ще ме разберат.

Уважиха ви 8 пъти :lol: Колко още искаш :mrgreen:

Не съм чак толкова запален барселонист, обичам хубавия футбол. Но това си беше гавра с труп, пак казвам - футболните хора знаят за какво говоря, трябва да има някакво уважение, поне между отбори, които нямат някаква особена вражда. Просто швабите са си такива - надменни и високомерни.

Гавра беше с нефутболни средства да обърнеш пасив от 4 гола срещу ПСЖ, гавра беше с нефутболни средства твой играч да печели няколко незаслужени златни топки и да убие безвъзвратно стойността на престижна футболна награда. Барселона не разбират от бой, те разбират от много бой. Такива резултати Байерн си ги прави, независимо срещу кого играе и никой не прави трагедии и не се оплаква, няма липса на феърплей в тях. В същото време се случват и загуби като 5:2 от Дортмунд и 5:1 от Айнтрахт, след които между другото следват много добри дни за отбора, така че това всъщност е услуга. ;)


Барселонците просто не им се е случвало такъв бой да ядат скоро. И аз се наслушах на фенове да реват, че Байерн ги били толкова само защото били Барселона. А Байерн бие така отбори и в Бундеслигата и в ШЛ понякога. Тотнъм отнесоха 7 в групите този сезон. Шахтьор, Бенфика, Бешикташ и т.н. предните. Какво да кажат клетниците от Хамбургер. Това е част от немския футбол. Немските отбори вкарват, докато могат. Немският футбол е агресивен в нападение и има връзка с тоталния футбол на холандците. И Байерн отново го играе след нередните експерименти с Пеп и Карло и недоразумението с Ковач. Томас Мюлер е тоталния пример колко е важен за всеки играч треньора и начина по-който го използва.

Не знам дали ще бием Лион и ще сме на финал, но за мен достатъчно приятно да гледам любимият ми отбор как играе като себе си отново.

razbira4
Мнения: 202
Регистриран на: 29 сеп 2011 07:16
Контакти:

Re: ШЛ: Барселона - БАЙЕРН (1/4-финал)

Мнениеот razbira4 » 19 авг 2020 06:59

1914.1902 написа:
razbira4 написа:С кеф ще наблюдавам следващата им загуба на надменните шваби.
Мисля, че ще глътнат вода, независимо срещу кой ще се паднат, понеже се подиграха с Барса и не проявиха никакво уважение и колегиалност. Да риташ умряло куче и да не спреш дори и след 85-та минута....футболните хора ще ме разберат.


Барселона като вкара 8 гола на Уеска през сезон 2018/19 ти защо тогава не се прояви пак като разбирач? :roll: И още подобни примери има като са побеждавали подобни на Уеска отбори с такъв резултат горе долу.

Не е имало тема, иначе щях да се изкажа. Да, не го одобрявам, ок?
Макар да говорим за различни нива във футбола.
И си спести обидните определения, аз никого не съм обиждал.


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта