ШЛ: Барселона - БАЙЕРН (1/4-финал)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

ШЛ: Барселона - БАЙЕРН (1/4-финал)

Мнениеот doktora25 » 13 авг 2020 14:12

[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Дата: 14.08.2020 г. (петък)[/center]
[center]Час: 22:00[/center]
[center]Стадион: Ещадио да Луж (Лисабон)[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Пряко по:[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Контузени, наказани и нямащи право да вземат участие играчи:[/center]
[center]Барселона: Умтити, Артур, Тодибо, Брейтуайт; под въпрос: Дембеле, Араухо[/center][center]Байерн: Павар, Циркзее, Сане, Нюбел, Куаси; под въпрос: Коман, Боатенг[/center]
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: ШЛ: Барселона - БАЙЕРН (1/4-финал)

Мнениеот doktora25 » 13 авг 2020 14:21

Много съм говорил по темата. Оптимист съм, не само за победа, а и за изразителен резултат. Превъзходство на всички постове, работещи флангове, бързина и техника, стил много наподобяващ този от сезон 2012/2013, сравнително малко контузии, страхотна атмосфера, гениален треньор, най-добрият футболист в света в момента и Мюлер. Прогнози няма да правя по суеверни причини, но те са ясни.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17306
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ШЛ: Барселона - БАЙЕРН (1/4-финал)

Мнениеот slash1912 » 13 авг 2020 15:45

Ще стискам палци за Байерн,но традиционно съм карък,та като нищо може да отнесете спарчето :lol:
Image

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: ШЛ: Барселона - БАЙЕРН (1/4-финал)

Мнениеот matador1 » 13 авг 2020 15:52

Не знам защо много хора отписват Барселона, все пак са Барселона. Непредвидимо ми е. Мачът или ще бъде зрелище или тотална скука според мен.

Абе, Циркзее що не може да играе?

Според мен може и да имаме проблеми в защита. Павар го няма. Доста вероятно и Боа. Зюле се върна съвсем скоро. Ще има някакви експерименти с Кимих. Проявиха се някои палавости при защита срещу Челси, които лесно се обясняяват с ясния развой на мача, но кой ти знае. Абе, всъщност са казали, че Боа-та ще бъде наличен. Ще видим последно какво ще е.
Последна промяна от matador1 на 13 авг 2020 15:58, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32219
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: ШЛ: Барселона - БАЙЕРН (1/4-финал)

Мнениеот 1914.1902 » 13 авг 2020 15:52

Най-очакваният мач на 1/4 финалите. Барселона е с крайни амбиции да вземе ШЛ, тъй като само това им остана реален шанс през този сезон, докато Байерн гони требъл.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22309
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ШЛ: Барселона - БАЙЕРН (1/4-финал)

Мнениеот NOMER14 » 13 авг 2020 17:08

Турското гьотверенче пак ли ще свири мача?

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: ШЛ: Барселона - БАЙЕРН (1/4-финал)

Мнениеот doktora25 » 13 авг 2020 17:10

matador1 написа:Не знам защо много хора отписват Барселона, все пак са Барселона. Непредвидимо ми е. Мачът или ще бъде зрелище или тотална скука според мен.

Абе, Циркзее що не може да играе?

Според мен може и да имаме проблеми в защита. Павар го няма. Доста вероятно и Боа. Зюле се върна съвсем скоро. Ще има някакви експерименти с Кимих. Проявиха се някои палавости при защита срещу Челси, които лесно се обясняяват с ясния развой на мача, но кой ти знае. Абе, всъщност са казали, че Боа-та ще бъде наличен. Ще видим последно какво ще е.

Циркзее е контузен, има травма в крака (foot). Такава информация излезе в няколко сайта, сред които и bundesliga.com. Той изобщо не попадна в групата срещу Челси, за разлика от немалко други юноши, което ме навява на мисълта че е достоверна. За Лисабон обаче ще пътува, така че най-вероятно травмата не е сериозна и скоро ще е на линия.

Според мен проблемът с Кимих не е че няма да може да замести подобаващо Павар, а че бе постигнал перфектен синхрон с Горецка в халфовата линия, какъвто Тиаго по-трудно би могъл да възпроизведе. Испанецът е склонен и на силни, и на слаби мачове (в които е незабележим), хубавото е че рядко върши глупости (безсмислени картони или грешни пасове, иницииращи контраатаки) и рядко се представя под определено ниво. Можем обаче да бъдем изненадани и Кимих да си почне на средата, а на десния бек Ернандес или Одриосола. Последният се включи нелошо срещу Челси, докато французинът е класен, опитен и здрав в момента играч, от чиито изяви имаше какво още да се желае през пролетта, но пък и нямам спомени негови грешки да са довели до незадоволителни резултати. :) В центъра Боата бе много стабилен цяла пролет и се сработи с Алаба, но пък е склонен към глупости, докато Зюле доста прилично го замести срещу Челси, но липсата на игрова практика си е риск. Ще видим.
Последна промяна от doktora25 на 13 авг 2020 17:38, променено общо 3 пъти.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32219
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: ШЛ: Барселона - БАЙЕРН (1/4-финал)

Мнениеот 1914.1902 » 13 авг 2020 17:11

NOMER14 написа:Турското гьотверенче пак ли ще свири мача?


Скомина ще свири.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13720
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ШЛ: Барселона - БАЙЕРН (1/4-финал)

Мнениеот Red_Neck » 14 авг 2020 10:43

За мен шансовете са 55/45 в полза на Байерн.
Очаквам зрелище и качествен футбол. Нещо като 3:2 с хет-трик на Лева ми се върти :)
Нямам особени предпочитания, но дано победителят от този мач спечели турнира, .... щото останалото е чаршаф до чаршафа ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Ponko
Мнения: 3909
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ШЛ: Барселона - БАЙЕРН (1/4-финал)

Мнениеот Ponko » 14 авг 2020 22:33

33' 1:4 обичат си 4-ките и това е :lol: Браво баварци!


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта