БЛ: БАЙЕРН - РБ Лайпциг

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

БЛ: БАЙЕРН - РБ Лайпциг

Мнениеот doktora25 » 06 фев 2020 20:37

[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Дата: 09.02.2020 (неделя)[/center]
[center]Час: 19:00[/center]
[center]Стадион: Алианц Арена[/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Пряко по[/center]
[center]Евроспорт 2[/center]
[center]Контузени и наказани играчи:[/center]
[center]Байерн: Зюле, Мартинес, Перишич / под въпрос: Коман, Ернандес, Тиаго[/center][center]РБ Лайпциг: Орбан, Конате, Кампъл[/center]
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: БЛ: БАЙЕРН - РБ Лайпциг

Мнениеот doktora25 » 06 фев 2020 20:55

Време е за един от най-важните шампионатни мачове за пролетния полусезон с оглед на класирането. Играем все по-добре и по-красиво. Първото полувреме срещу Хофенхайм беше като по учебник и ми напомни за най-добрите ни дни от сезон 2012/2013. Във второто се видя че най-вече в защита има много какво да се желае и проблемите не са решени. Умът ми не го побира защо не разкарахме Боатенг и не взехме нов централен защитник през трансферния прозорец. И Павар прави грешки, реално можем да разчитаме само на Алфонсо Дейвис, който действа повече в предни позиции. За сравнение Лайпциг имат в отбраната си двама действащи немски национали. Подобни срещи обаче обикновено ги печелим, футболистите се стягат и мобилизират, дори и когато нещата в отбора и взаимоотношенията с треньора не вървят. Ситуацията сега не е такава, въпреки информациите които излизат за спречквания между играчи. На Ханзи Флик имам пълно доверие, а Нойер, Дейвис, Кимих, Мюлер и Левандовски са в страхотна форма.
Прогноза: 3-1.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: БЛ: БАЙЕРН - РБ Лайпциг

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 09 фев 2020 18:56

doktora25 написа:...Прогноза: 3-1.

3:1, ама за Лайпциг!... ;) Крайно време е отбор от бившата ГДР да вземе салатиерата!... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: БЛ: БАЙЕРН - РБ Лайпциг

Мнениеот doktora25 » 09 фев 2020 22:02

Captain Stottlemeyer написа:
doktora25 написа:...Прогноза: 3-1.

3:1, ама за Лайпциг!... ;) Крайно време е отбор от бившата ГДР да вземе салатиерата!... 8-)

Можеше и такъв да бъде резултатът с оглед създадените положения от двата отбора.
Слаб мач за Байерн като цяло, липсваше искрата за победа. Предпазливо първо полувреме, в което Йоги Льов му тегли един сън, а през второто едва ли е останал доволен от изявите на двете си остриета Гнабри и Вернер. Спасяването на точката, запазването на лидерската позиция и завръщането в игра на Ернандес и Коман са положителните неща, които баварците могат да извлекат от мача. Добре е и че интригата в БЛ се запазва на този етап.

ПС. Днес се изтегли и жребият за следващия кръг на Купата на Германия - Байерн гостува на Шалке в първата седмица на март.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6089
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: БЛ: БАЙЕРН - РБ Лайпциг

Мнениеот KOPScousers » 10 фев 2020 07:59

Много силно начало на мача за Байерн, може би в първите 20 минути бяха постоянна заплаха за вратата на гостите, но нямаха удари и не успяха да материализират надмощието си в положения за гол. През второто полувреме коренно различен мач, със сигурност Лайпциг може да съжалява повече, че не спечели трите точки. Пропуските на Себитцер и Вернер бяха меко казано скандални, нямаш право да играеш на Алианц Арена в пряк двубой за първото място и да пропускаш такива ситуации. :shock:
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][/center]

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3490
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: БЛ: БАЙЕРН - РБ Лайпциг

Мнениеот rebelheartous » 10 фев 2020 12:44

Captain Stottlemeyer написа:
doktora25 написа:...Прогноза: 3-1.

3:1, ама за Лайпциг!... ;) Крайно време е отбор от бившата ГДР да вземе салатиерата!... 8-)


То няма лошо, ама айде да не е отбор на 10 години. :lol:

rahan
Мнения: 1
Регистриран на: 29 яну 2020 08:40
Контакти:

Re: БЛ: БАЙЕРН - РБ Лайпциг

Мнениеот rahan » 14 фев 2020 14:10

Прочетете моите поздрави от показанията на всички вас.
(Rannerloan565@gmail.com)
Казвам се Катика Каменич ,, Искам да използвам тази страхотна златна възможност да дам осезаемо свидетелство за това как наскоро получих заем от 60 000 евро. Преди търсех заем и те по-късно ме подлъгаха. Опитах отново и срещнах жена като мен, която желаеше и желаеше да ми помогне да получа заем при 2% лихва. Казаха ми, че е кредитор и жена, на която имах доверие, затова реших да се свържа с нея и тя ми даде възможност да кандидатствам за заем от нейната компания, който лесно получих, но обяснението е, че получих добрият си кредит с добър здраве и с по-малко стрес. Ако се интересувате от заем, можете да се свържете с нея по имейл (rannerloan565@gmail.com)


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта