БЛ: Борусия (Дортмунд) - БАЙЕРН

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5462
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: БЛ: Борусия (Дортмунд) - БАЙЕРН

Мнениеот insaneboy1 » 10 ное 2018 22:43

А Хамес защо не играе?
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: БЛ: Борусия (Дортмунд) - БАЙЕРН

Мнениеот doktora25 » 10 ное 2018 23:05

insaneboy1 написа:А Хамес защо не играе?

Не съм чул да има обективна причина (контузия/наказание).
Не се вписва в схемата явно. Има и опасност да вкара.

Шегата настрана, но ние сме по-зле и от разграден двор. В него поне все нещо никне. Единственото правилно решение на ръководството изглежда е било задържането на Левандовски. Без него щяхме да сме във втората половина на класирането. Останалите да поемат било към Б отбора, било ако някъде ги искат. Това е положението.
Ето хората си развиват млади играчи, смело крачат напред, трупат самочувствие, имат широка пейка. Това е пътят.
Всъщност и ние имаме - Кимих, Горецка, Санчес, Гнабри, Коман, Зюле, Толисо, но едно че останалите (без Левандовски и Хамес) са длъжници, и второ - отборът в момента не е благоприятна среда за усъвършенстване качествата на играчите и не се предприемат никакви промени да се противодейства на това.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

На линия
Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17329
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: БЛ: Борусия (Дортмунд) - БАЙЕРН

Мнениеот slash1912 » 10 ное 2018 23:31

Eintrittskarte zum Spiel 30,00 Euro, Stadionwurst 3,00 Euro, die bedienten Gesichter von Hoeneß und Rummenigge - unbezahlbar!!!
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: БЛ: Борусия (Дортмунд) - БАЙЕРН

Мнениеот trokadero_ » 11 ное 2018 11:00

Страхотен мач направиха. Евала

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: БЛ: Борусия (Дортмунд) - БАЙЕРН

Мнениеот galin56 » 11 ное 2018 11:04

Борусия Дортмунд заради огромния си стадион и многото фенове, които имат заслужават всяка година да са в топ 3. Нищо че редуват силни с по-слаби сезони на мен винаги са ми били симпатичен отбор. Радвам се, че успяха да измъкнат победата в дербито.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: БЛ: Борусия (Дортмунд) - БАЙЕРН

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 11 ное 2018 13:00

Като безпристрастен зрител (фен съм на германския футбол като цяло) съм доволен, стана хубав мач, дори за малко да позная хикса (не ме бива хич в прогнозите)! :lol: Според мен Дортмунд се нуждае от обиграване на защитата (иначе ще берат много ядове), а Байерн - от нови, по-млади попълнения. За съжаление и двата отбора не са на нивото от 2013 година, а като цяло - пак за мое голямо съжаление германският футбол очевидно е направил не крачка, ами скок назад (справка - СП в Русия и резултатите на клубните отбори в ЕКТ)... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: БЛ: Борусия (Дортмунд) - БАЙЕРН

Мнениеот matador1 » 11 ное 2018 14:15

Captain Stottlemeyer написа:Като безпристрастен зрител (фен съм на германския футбол като цяло) съм доволен, стана хубав мач, дори за малко да позная хикса (не ме бива хич в прогнозите)! :lol: Според мен Дортмунд се нуждае от обиграване на защитата (иначе ще берат много ядове), а Байерн - от нови, по-млади попълнения. За съжаление и двата отбора не са на нивото от 2013 година, а като цяло - пак за мое голямо съжаление германският футбол очевидно е направил не крачка, ами скок назад (справка - СП в Русия и резултатите на клубните отбори в ЕКТ)... 8-)


Всъщност, за разлика от предния сезон в турнирите, този е доста по-добър за немските отбори.

А първенството още не е свършило. Ще видим дали и какви промени ще има през зимата. Защитата има проблеми. В нападение само Лева бележи. В момента никой не може да го доближи от другите играчи. С Коман, Толисо и Тиаго може би щеше да е различно. Стартиращ Зюле също. Канадецът още не е дошъл. Интересно що за играч ще е. Голям маркетинг се удря покрай него.

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: БЛ: Борусия (Дортмунд) - БАЙЕРН

Мнениеот Neron » 11 ное 2018 17:47

За няколко месеца от отбор, който смаза Реал и във двата мача се превърнахме в отбор тип Манчестър Юнайтед. Намирането на подходящи заместници на Робен и Рибери закъсня много. Изведнъж докато никой не броеше Гнабри и Санчес за живи искаме да правят чудеса. Няма как да стане.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: БЛ: Борусия (Дортмунд) - БАЙЕРН

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 11 ное 2018 21:26

matador1 написа:
Captain Stottlemeyer написа:Като безпристрастен зрител (фен съм на германския футбол като цяло) съм доволен, стана хубав мач, дори за малко да позная хикса (не ме бива хич в прогнозите)! :lol: Според мен Дортмунд се нуждае от обиграване на защитата (иначе ще берат много ядове), а Байерн - от нови, по-млади попълнения. За съжаление и двата отбора не са на нивото от 2013 година, а като цяло - пак за мое голямо съжаление германският футбол очевидно е направил не крачка, ами скок назад (справка - СП в Русия и резултатите на клубните отбори в ЕКТ)... 8-)


Всъщност, за разлика от предния сезон в турнирите, този е доста по-добър за немските отбори.

Да, засега продължават 7 от 7, но да видим колко ще преминат груповата фаза. Иначе (конкретно за клубните отбори, за Бундестима сривът от световната титла през 2014 до едно от последните места на СП 2018 е ясен) имах предвид последните няколко години, когато Бундеслигата беше второто по сила първенство (сега е четвърто) в Европа, а Байерн и Дортмунд играха финал в ШЛ.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта