ШЛ 1/2 финал: БАЙЕРН Мюнхен - Реал Мадрид

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

drvasko98
Мнения: 6904
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ШЛ 1/2 финал: БАЙЕРН Мюнхен - Реал Мадрид

Мнениеот drvasko98 » 26 апр 2018 13:13

Аз бих помолил доктора, а може и някой друг да ми обясни защо смята Хайнкес за голям треньор. Може в общата тема, може и на лично. За мен е един от посредствените в историята на Байерн и в Европа въобще. Не бих си помислил да го сравня с Хицфелд примерно. Въпреки че Реал разполагат с мегагигант като Роналдо имат по-добра отборна игра от Байерн или поне вчера имаха

limon
Мнения: 257
Регистриран на: 16 мар 2012 11:08
Контакти:

Re: ШЛ 1/2 финал: БАЙЕРН Мюнхен - Реал Мадрид

Мнениеот limon » 26 апр 2018 19:50

drvasko98 написа:Аз бих помолил доктора, а може и някой друг да ми обясни защо смята Хайнкес за голям треньор. Може в общата тема, може и на лично. За мен е един от посредствените в историята на Байерн и в Европа въобще. Не бих си помислил да го сравня с Хицфелд примерно. Въпреки че Реал разполагат с мегагигант като Роналдо имат по-добра отборна игра от Байерн или поне вчера имаха

Вчера ако не ме лъже паметта нарече Хайнкес склерозирал чичко, затова ти се чудя на наглостта да пишеш във форума на Байерн. Тук където хората изпитват дълбоко уважение към човека Юп Хайнкес.
Ще ти обясня, ако не беше малшанса вчера нямаше да питаш. Контузии, пропуски и излючително нелепи голове. Рошавото бразилче я ритна както на село се ритат дините и тя взе, че влезе. От както Хайнкес дойде отбора заигра футбол и правилно тактически без да купува футболисти. Вярно е че липсва нещо недостига за да станат нещата перфектни, но там вина има ръководството за пропилените 4 годинки. И аз да задам въпрос с кое сгреши Хайнкес вчера? По притеснителното за Реал е , че Байерн при Хайнкес няма два поредни мача загуби или се лъжа.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: ШЛ 1/2 финал: БАЙЕРН Мюнхен - Реал Мадрид

Мнениеот doktora25 » 26 апр 2018 21:10

drvasko98 написа:Аз бих помолил доктора, а може и някой друг да ми обясни защо смята Хайнкес за голям треньор. Може в общата тема, може и на лично. За мен е един от посредствените в историята на Байерн и в Европа въобще. Не бих си помислил да го сравня с Хицфелд примерно. Въпреки че Реал разполагат с мегагигант като Роналдо имат по-добра отборна игра от Байерн или поне вчера имаха

С най-голямо удоволствие ще го обясня тук на място.

1. Поради успехите: 2 финала в ШЛ, от които 1-ят спечелен, възможност за 3-ти, отделно още 1 спечелен с друг отбор и 1 загубен на УЕФА с трети. 2 титли на Германия, 1 купа на Германия с възможност за 2-ра. В момента само 2-ма треньори са спечелили повече ШЛ от него и при триумф тази година ще се изравни с тях. Сезон 2012/2013 бе най-успешният в историята на клуба.
2. Поради авторитетът който има и чудесните взаимоотношения с играчите; поддържа оптималния баланс между приятелско отношение, строгост и професионализъм; той цени изключително много своите футболисти и никога не би се изказал, че други играчи от други отбори ги превъзхождат или не могат да бъдат опазени; тези неща не само ги казва, но и ги материализира; снощи Роналдо бе напълно неутрализиран, а през 2013 г - Меси; те безкрайно много го уважават и му вярват;
3. Също така с действията си работи върху подобряване на формата на играчите си и превръщането им в най-добрите в света на постовете им. Давид Алаба, Жером Боатенг, Мануел Нойер са само малка част. Благодарение на него Рибери щеше да пречупи "хегемонията" на Меси и Роналдо откъм златните топки и единствено сбърканата и корумпирана система попречи това да стане факт. Разви Мюлер. Оптимално ги ротира и поддържа формата им на високо равнище през цялата година; през този сезон също свърши доста полезна работа за връщането на духа и формата на редица играчи, в следствие на което отборът се възстанови от дълбока криза и изоставане с доста точки. Същото го направи и при предишното си назначение в края на сезон 2010/2011, когато клубът бе сериозно застрашен да не се класира за ШЛ.
4. Заради изповядваната философия, а именно директния футбол. Най-добре може да се види в мачовете с Ювентус и Барселона от 2013 г. Наченки на нея имаше и в реванша със Севиля, свършил с благоприятен резултат. Философия, съчетаваща успехи с атрактивна игра и която бе на път да доминира в европейския футбол ако не бе напуснал отбора през 2013 г.

Колкото до вчерашния мач не мисля че допусна каквито и да било грешки. В мача имаше 3 принудителни смени. Стартовият състав бе оптимален. Единствената дилема поне според мен можеше да бъде Робен или Тиаго да започнат титуляри. Беше избрано едното. В самото начало принудително се наложи другото. Робен е по-добър като цяло и по-креативен, по-приспособен към философията на Хайнкес и работата на машината, но пък нито Рибери, нито Робен, нито Хамес, нито Мюлер са достатъчно полезни в дефанзивен план, за разлика от Тиаго, а излизането със само 1 подчертано дефанзивен халф бе твърде голям риск. Но пък този риск продължи само няколко минути, в които Байерн бе далеч по-близо до гола от Реал. Създадените положения бяха задоволително много. Допуснатите чисти пред собствената врата бяха само 2-3 - отново задоволителен брой. За съжаление обаче повечето се материализираха. Ако двата отбора играят по същия начин и на реванша обратът е напълно възможен. Притесненията ми са единствено доколко Зюле би заместил достойно Боатенг.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: ШЛ 1/2 финал: БАЙЕРН Мюнхен - Реал Мадрид

Мнениеот Neron » 26 апр 2018 21:11

Снощи просто нямахме късмет. В някой друг мач можеше почти всичко да влезе и тогава щеше да стане грозно. В реванша може всичко да се обърне. Аз вярвам в отбора! Не мисля, че отсъствието на Боатенг и особено Робен е толкова фатално. Зюле може да се справи.

А да идва някакъв си и да ми разправя колко посредствен треньор е Хайнкес е смешно. Дори няма да му отговарям.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: ШЛ 1/2 финал: БАЙЕРН Мюнхен - Реал Мадрид

Мнениеот matador1 » 27 апр 2018 21:58

Дядо Юп тотално надигра Зидан, но Реал просто има по-добри футболисти. Причината е ненаврепенната селекция от миналото, контузиите на огромна част от титулярите (Алаба, Нойер, Боатенг, Робен, Коман, Видал може да броим и Толисо) и т.н. Всъщност благодарение на Хайнкенс щяхме да унищожим Реал като в доброто старо време, но кадровите проблеми просто не го позволиха. Не вярвам да ги отстраним насред Мадрид с два гола разлика или с дузпи.

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: ШЛ 1/2 финал: БАЙЕРН Мюнхен - Реал Мадрид

Мнениеот Neron » 30 апр 2018 11:58

Някой ако може да направи тема, защото аз нямам никакво време. Съжалявам.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: ШЛ 1/2 финал: БАЙЕРН Мюнхен - Реал Мадрид

Мнениеот doktora25 » 30 апр 2018 17:00

Neron написа:Някой ако може да направи тема, защото аз нямам никакво време. Съжалявам.

ok
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: ШЛ 1/2 финал: БАЙЕРН Мюнхен - Реал Мадрид

Мнениеот Der Führer » 30 апр 2018 20:06

Хайнкес допусна само една греша - Алкантара . За съжаление се готви да я повтори и в Мадрид . Което ме кара да мисля , че резултата няма да е много по-различен .
П.П Пропуските на Рибери и Левандовски не са малшанс . Нито поредицата грешни решения на Рибери .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта