ШЛ 1/4 финал реванш: БАЙЕРН Мюнхен - Севиля

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: ШЛ 1/4 финал реванш: БАЙЕРН Мюнхен - Севиля

Мнениеот fen1914 » 11 апр 2018 22:56

Севиля не е слаб отбор, но вярвам, че баварците продължават напред.

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: ШЛ 1/4 финал реванш: БАЙЕРН Мюнхен - Севиля

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 11 апр 2018 23:37

Честито на баварците и техните фенове у нас :P Много умна и уравновесена игра + страхотна публика (в случая мога да кажа, както и при Севиля 8-) ). Тая година няма изразени фаворити, Бог знае колко силни отбори, така че всеки може да вдигне трофея. Успех.
Лошото е, че видях същата игра като във Виго оня ден - вяла, безидейна и т.н., което днес обаче бе повече от неподходящо поведение. Да, Байерн нямаше как да победи с 4-0 (не защото е по-слаб от Селта, разбира се, а понеже мачът е такъв), но Севиля не показа нищо по-добро. Като цяло логично за отбор, който се бори за влизане в ЛЕ. Беше хубава, даже незабравима кампания в ШЛ, но в тия два мача и особено в реванша трябваше да има повече плам и стръв, както при италианските отбори. Поздравления за играчите и историческото им постижение все пак, яко се потрудиха, а Монтела трябва да спечели място в шестицата и/или финала за Кралската купа и тогава ще се види дали се справя.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: ШЛ 1/4 финал реванш: БАЙЕРН Мюнхен - Севиля

Мнениеот doktora25 » 12 апр 2018 00:02

Успех на финала за купата и да се класирате за ЛЕ, макар и да правите турнира безинтересен :) .

Колкото до срещата - по-скоро съм доволен от това, което видях. Играч на мача определено е Рафиня и това принципно не би трябвало да е добър знак, но говори че на неговия пост разполагаме с нужната класа и дълбочина, а това е доста важно в ЕКТ, както и че той самият е в чудесна форма и прави един от най-силните си сезони. Робен ни припомни егоизма си, който го бяхме позабравили, но той в арсенала си разполага и с решителни голове и нищо чудно в следващите 2-3 срещи да прибегне към тях.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: ШЛ 1/4 финал реванш: БАЙЕРН Мюнхен - Севиля

Мнениеот matador1 » 12 апр 2018 00:13

Аз пък по традиция подкрепям Севиля в ЛЕ, защото ми е било винаги кеф да ги гледам там. Мачът с Билбао, със Зенит и т.н. последния път... честно казано са ми от отборите, които харесвам. Така че в ЛЕ ще им стискам палци, дано се класират. Тук също си ги подкрепях до този мач, разбира се и ми беше приятно да ги гледам с любимият ми отбор.

Байерн изигра много мъдро мача иначе. Нито глуха защита, нито агресивно нападение. Много добър тактически мач за нашите.


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта