ШЛ 1/8 финал: Арсенал Лондон - БАЙЕРН МЮНХЕН

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: Арсенал Лондон - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот Groucho » 08 мар 2017 00:04

veni__85 написа:Извинявам се , ако задавам глупав въпрос, но някой знае ли случай в ШЛ , някой отбор да вкарва 5 гола като гост ? Или поне елиминационната фаза на турнира. Въпроса ми е за ШЛ , не за КЕШ.

Шалке на Интер, 2011-а, четвъртфинал.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: Арсенал Лондон - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот metodito » 08 мар 2017 00:06

Евроидиоти. Да иляди Венгер. Не съм фен на Арсенал, но този клуб преди Венгер беше супер боен, биткаджийски клуб. Сега са супербогати посредственици.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13296
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: Арсенал Лондон - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот sapio0o » 08 мар 2017 00:06

Аз ако съм на вас не би си правил генерални изводи от тези два мача. Не че подценявам Байерн, напротив. Но Арсенал го правят това всеки сезон. Като цяло английските отбори нямат оръжия към днешна дата. Не че някога са имали, но поне не се даваха без бой.

Извинявам се , ако задавам глупав въпрос, но някой знае ли случай в ШЛ , някой отбор да вкарва 5 гола като гост ?


Най-пресните ми спомени са Реал срещу Галатасарай за 1:6 през 2013 и същия резултат срещу Шалке през 2014.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: Арсенал Лондон - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот Alex » 08 мар 2017 00:28

Байерн и при 2-0 щяха да си направят една контра и да си решат мача... нямаше нужда от безумния грък... Не даде дузпа, и после от засада на Левандовски как го докара до дузпа и червен картон само той си знае... Ае да Ви е честито, ама срещу Барса гърците няма да крият вашите, а техните засади...
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5461
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: Арсенал Лондон - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот insaneboy1 » 08 мар 2017 00:36

Alex написа:Байерн и при 2-0 щяха да си направят една контра и да си решат мача... нямаше нужда от безумния грък... Не даде дузпа, и после от засада на Левандовски как го докара до дузпа и червен картон само той си знае... Ае да Ви е честито, ама срещу Барса гърците няма да крият вашите, а техните засади...

Барса тая година няма да им се падне, не бери грижи :D
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: Арсенал Лондон - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот Alex » 08 мар 2017 00:38

insaneboy1 написа:
Alex написа:Байерн и при 2-0 щяха да си направят една контра и да си решат мача... нямаше нужда от безумния грък... Не даде дузпа, и после от засада на Левандовски как го докара до дузпа и червен картон само той си знае... Ае да Ви е честито, ама срещу Барса гърците няма да крият вашите, а техните засади...

Барса тая година няма да им се падне, не бери грижи :D

Абе то с Реал е същото... а за Барса много ми е интересно дали няма да са първият тим в ШЛ класирал се след 4 гола дефицит...
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: Арсенал Лондон - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот metodito » 08 мар 2017 06:54

Alex написа:
insaneboy1 написа:
Alex написа:Байерн и при 2-0 щяха да си направят една контра и да си решат мача... нямаше нужда от безумния грък... Не даде дузпа, и после от засада на Левандовски как го докара до дузпа и червен картон само той си знае... Ае да Ви е честито, ама срещу Барса гърците няма да крият вашите, а техните засади...

Барса тая година няма да им се падне, не бери грижи :D

Абе то с Реал е същото... а за Барса много ми е интересно дали няма да са първият тим в ШЛ класирал се след 4 гола дефицит...

Няма да са първия.

Baphomet
Мнения: 47
Регистриран на: 09 юли 2015 16:26
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: Арсенал Лондон - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот Baphomet » 08 мар 2017 08:46

Дежа вю, Арсенал за пореден път затвърдиха мнението че не са за големи мачове, а й май съвсем не са толкова голям отбор, колкото им се иска...

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: Арсенал Лондон - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот Serafim » 08 мар 2017 08:56

Малко изнервящ мач за гледане. Липсва ми нещо в Байерн. Нещо в дефанзивен план. Може би е това, че при Пеп се даваха шансове за атака с владеене на топката. Привидно Байерн пак играе позиционен футбол, но нещо куца.
Това, което със сигурност куцаше снощи, бе слабата игра и на Рибери и на Робен. Байерн губи много мощ, когато крилата не са в оптимална форма.

А за картона - според правилника (последните редакции), ако наистина има опит за игра с топката от защитника и непосредствена опасност за удар в наказателното се дава жк. Кошчелни не направи опит за игра с топката, а просто повали Лева, който бе пред него и щеше 100% да стреля.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал: Арсенал Лондон - БАЙЕРН МЮНХЕН

Мнениеот hydetoshi » 08 мар 2017 09:48

metodito написа:4-1... Тоест по-скоро ми се иска да е толкова, понеже май него мач ще гледам, но реално, ако Байерн вкара ранен гол, както вероятно ще искат, мача ще приключи към петата-шестата минута... Венгер е несъстоятелен треньор, за да се мери с големите. С такива финанси, Арсенал трябваше да е спечелил досега ШЛ. Но парите не играят във футбола.

Несъстоятелен треньор със спечелени 3 купи на ВЛ и 6 купи на Англия+ финал за купаУЕФА 2000г и финал ШЛ 2006г. Ти кого наричаш "голям треньор" с когото"джуджето" Венгер не може да се мери? Иди пообразовай се малко за футбола и тогава ела пак да пишеш във форума. Арсенал е много далеч от финансите на Сити и Челси,но построиха стадион за 1млрд. паунда,заради което не купуват скъпи футболисти. С това,което има Венгер Пеп и Конте трудно ще влязат в осмицата. Така,че айде разбирачите да си мълчат.
И само ще добавя,че през Сити минаха доста "кадри" на Арсенал,които"джуджето"направи футболисти за да може Сити да е отборът,който е сега-Адебайор,Насри,Клиши,Саня...
Последна промяна от hydetoshi на 08 мар 2017 10:01, променено общо 1 път.
Arsenal- a new era begins ! Again!...


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта