Суперкупа на Германия: Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist



Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Суперкупа на Германия: Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен

Мнениеот MCMXIII » 14 авг 2016 23:22

И двата отбора не са готови, леко бе скучновато, но Бавария победи.
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Суперкупа на Германия: Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен

Мнениеот Der Führer » 14 авг 2016 23:49

Като за след континентални първенства е нормално отборите да не са в кондиция . Все пак тренират в пълен състав едва от няколко дни . Но пък мотивацията на играчите беше на ниво . Рутинна победа на Байерн , дошла най-вече благодарение на по-големия опит . С изключение на Нойер и на Мартинес , всички останали не бяха на ниво . Те заедно с Паслак и Роде бяха най-добрите на терена . Радващото е , че гуардиолщината в Байерн все повече избледнява . Честит трофей на Татко Карло , спечелен в първия му официален мач начело на Байерн :)
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Суперкупа на Германия: Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен

Мнениеот doktora25 » 15 авг 2016 00:00

Слабо първо полувреме от страна на нашите, но за сметка на това предложило доста емоции. През второто нещата си дойдоха на мястото, но е факт че има още много какво да се работи. А и не би било нормално сега да сме в най-добрата си форма. Хубаво е все пак че започваме с трофей и съм много удовлетворен от този факт. 8-)
Струва ми се обаче че тактически ще стоим доста по-различно, което хич не би било зле, но ще е нужно може би повече време, за да изглеждаме по желания начин и в офанзивен, и в дефанзивен план. Единственото, което леко ме притеснява е дали не останахме с твърде малко халфове, особено ако ще налагаме 4-3-3. Видал, Тиаго и Алонсо изглеждат вероятни титуляри, Ренато също ще е фактор, Мартинез и Кимих могат да играят и в защита, и в полузащитата, макар че Кимих отдавна не бе играл халф. Ако приемем хипотетично, че здравословните проблеми на Видал и Ренато не са за подценяване или поне би било риск сега в началото на сезона да започнат на пълни обороти ако не са 100% здрави, още повече че играха и на европейското/КА, сглобяването на боеспособна група от 18 човека за мачовете би било предизвикателство и Швайнщайгер примерно много би помогнал.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Суперкупа на Германия: Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен

Мнениеот Neron » 15 авг 2016 00:15

Добро начало. Играта не беше кой знае какво, но нормално. Дано Видал не е пострадал тежко. Честито на всичкото баварец!
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
Маги Стралска
Мнения: 749
Регистриран на: 10 мар 2014 18:45

Re: Суперкупа на Германия: Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен

Мнениеот Маги Стралска » 15 авг 2016 12:21

ами Дортмунд почнаха доста агресивно в началото.... неочаквано може би.... но момчетата удържаха.... и заслужено спечелиха....

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Суперкупа на Германия: Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен

Мнениеот Serafim » 16 авг 2016 10:26

Аз мача не можах да го гледам на спокойствие, щото все ме занимаваха нещо. А към 70-та минута даже спешно трябваше да отскоча до работа, та изтървах и втория гол. Направи ми впечатление, че Дортмунд много пресираха и натискаха. И двата отбора съответно не са много в час още. Алонсо ми се понрави през първото полувреме.

Двамата с Видал ще са несменяеми, според мен. Анчелоти му липсваха такива халфове в Реал. Здрави, работливи и играещи силно и в двете фази на играта. Модрич и Кроос са плеймейкъри, не се справят толкова добре в защита.
При 4-3-3 се елиминира нуждата от типична 10-ка. То така или иначе в Байерн няма такъв тип футболист... от не помня кога вече.

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Суперкупа на Германия: Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен

Мнениеот Neron » 17 авг 2016 00:07

Много по-добре ще е Анчелоти да играе с Хумелс и Боатенг централни защитници, а Хави да си играе където му е мястото. Отново направи чудесен мач с доста пресечени пасове, шпагати и единоборства.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта