ШЛ 1/4 финал: БАЙЕРН Мюнхен - Бенфика Лисабон

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Robbery
Мнения: 1871
Регистриран на: 14 апр 2010 21:12
Контакти:

Re: ШЛ 1/4 финал: БАЙЕРН Мюнхен - Бенфика Лисабон

Мнениеот Robbery » 05 апр 2016 14:36

Не знам как се предсатвя Бенфика и колко могат да ни затруднят, но ще бъде хубаво ако няма толкова напрежение като миналия път. Пък и ако се поспести някой жълт картон няма да е лошо. Доколкото прочетох с 2 жълти картона висят Кимих, Боатенг, Видал и Левандовски.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: ШЛ 1/4 финал: БАЙЕРН Мюнхен - Бенфика Лисабон

Мнениеот Der Führer » 05 апр 2016 19:53

Не смятам , че Бенфика разполага с потенциал за нещо повече от прилично представяне ... но пък ще може да се прецени дали е започнал традиционния при Гуардиола спад на формата в края на март , както ми се струва . Или просто отбора е превключил на "икономичен режим" последните няколко срещи .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: ШЛ 1/4 финал: БАЙЕРН Мюнхен - Бенфика Лисабон

Мнениеот Neron » 05 апр 2016 21:01

Стартовите 11 на Байерн: Нойер, Лам, Бернат, Кимих, Алаба, Видал, Тиаго, Рибери, Мюлер, Коста и Левандовски.
Странна защита.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

miasanmia1900
Мнения: 185
Регистриран на: 21 юли 2013 22:22
Контакти:

Re: ШЛ 1/4 финал: БАЙЕРН Мюнхен - Бенфика Лисабон

Мнениеот miasanmia1900 » 06 апр 2016 00:01

След гола тотално подценяване на мача.То не беше лигавщина,то не беше чудо.Мотане на тая топка,въртене около нея,пумпали...Лева и Мюлер тотални длъжници.Никак не е добре този спад на основните голмайстори в толкова важна част от сезона.И други играха слабо и добре,че Бенфика не са нищо кой знае какво,защото един добър отбор си ни мушкаше поне един гол.А за Пеп вече какво да кажа..Този човек е убил всякаква скорост у тези иначе страхотни футболисти.Нямам търпение да свършва сезона и Карло да си купи поне един защитник ,и този отбор да заиграе по познатия начин.Даже малко се притеснявам дали след тези три години на цъкане на тая топка през 1 метър,играчите ще успеят бързо да сменят чипа към по-директен футбол и по-добра защита.Реванша ще е труден,защото нашите играчи просто сами си правят мача труден.Мъчат се с някакви 1000 докосвания да влязат във вратата и накрая нищо,а даже на моменти и публиката го усети и имаше освирквания.Абе много ме е яд!!! :evil:

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: ШЛ 1/4 финал: БАЙЕРН Мюнхен - Бенфика Лисабон

Мнениеот niki87 » 06 апр 2016 00:07

Няма какво толкова да се напише след такъв мач- добър резултат и една безобразна игра.

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: ШЛ 1/4 финал: БАЙЕРН Мюнхен - Бенфика Лисабон

Мнениеот MCMXIII » 06 апр 2016 00:34

Мача го гледах на почивки. Бях на гости. Явно се справих с ракията по- добре, отколкото играчите с мача. Положителното е, че резултатът е на нула, щото иначе Х :o
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: ШЛ 1/4 финал: БАЙЕРН Мюнхен - Бенфика Лисабон

Мнениеот bilyaletdinov » 06 апр 2016 08:21

Левата е по-добре вместо да лъмти за пари за почне да вкарва положения като това в края на мача.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: ШЛ 1/4 финал: БАЙЕРН Мюнхен - Бенфика Лисабон

Мнениеот MCMXIII » 06 апр 2016 09:26

След слаб мач, Боата срущу МС, Алаба срещу Юве, Лева снощи- все срещи в Мюнхен, преди реваншите им удължават договорите :) Та явно това му е целта. Не разбирам друго, защо всички без Видал и Нойер "играха" за нови договори :shock:
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

miasanmia1900
Мнения: 185
Регистриран на: 21 юли 2013 22:22
Контакти:

Re: ШЛ 1/4 финал: БАЙЕРН Мюнхен - Бенфика Лисабон

Мнениеот miasanmia1900 » 06 апр 2016 10:02

Просто не знам какво им става напоследък...То вярно,че ние реално нямаме защита и е цяло чудо ,че отбора допуска почти никакви голове,но видяхме един силен отбор като Юве какво може да направи.Просто в нападение сме доста разпилени и правим пропуски.Очаква се да влезем с топката във вратата...

limon
Мнения: 257
Регистриран на: 16 мар 2012 11:08
Контакти:

Re: ШЛ 1/4 финал: БАЙЕРН Мюнхен - Бенфика Лисабон

Мнениеот limon » 06 апр 2016 10:06

Само мен ли ме дразни това непрекъснато ръкомахане към футболистите сякаш са деца в детска градина, а това лицемерно прегръщане като им говори нещо, въобще незнам как да коментирам. За футбола какво да напиша, то май няма такъв. Бих искал да ви задам един наистина сложен въпрос някой помни ли поне пет запомнящи се мача последните три години на отбора, защото явно аз съм ги пропуснал. Не посочвайте мача с Ювентус той беше тотална щета, никой не е виновен на тренера, че не може да направи един трансфер като хората и да се подсигури с защитници. Да не говорим, че и в центъра сме пълна дупка. Играча за футбол на малки вратички Алкантара ли ще е диригента, много мъка има по тоя свят, но футбола на Байерн при Пеп е единствен по рода си. Не обвинявайте Левандовски и Мюлер те не са причината за слабата игра.


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта