ШЛ 1/8 финал реванш: Байерн Мюнхен - Ювентус Торино

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Blue1914
Мнения: 2067
Регистриран на: 25 фев 2012 14:59
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал реванш: Байерн Мюнхен - Ювентус Торино

Мнениеот Blue1914 » 17 мар 2016 15:49

sunscres92 написа:Викаш страшилището Атлетико - който не може да вкара на ПСВ за 210 минути игра - е тоталният фаворит срещу Байерн


Това е мое мнение, ще поживеем, ще видим.

Атлетико имат движение по терена, което дава чудесно числено съотношение, където и да се намира топката. Противникът с топката бива атакуван за отрицателно време. Дълбоката агресивна преса некакси винаги изненадва каталунския специалист.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13762
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал реванш: Байерн Мюнхен - Ювентус Торино

Мнениеот Red_Neck » 17 мар 2016 16:20

Атлетико е супер крив отбор, срещу който се играе много трудно.
За капак, Чоло върши чудеса в Мадрид ..... Който подцени Атлети, ще бере ядове.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал реванш: Байерн Мюнхен - Ювентус Торино

Мнениеот niki87 » 17 мар 2016 17:54

Neron написа:Сега се загледах, че 1 минута преди първия гол на Ювентус има брутално нарушение на Мората срещу Кимих. При такова нарушение директно се спира играта и му се показва жълтата картичка, а той дори не му даде след края на авантажа. Според мен съдиите не повлияха на крайният резултат.

Toва и аз го мернах. Но пък е убягнало на видните форумни специалисти по съдийство :mrgreen: Иначе, да, изгледах мача още веднъж и съдията по никакъв начин не повлия. Пусна по-свободна игра, което лично на мен ми се нрави.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал реванш: Байерн Мюнхен - Ювентус Торино

Мнениеот bilyaletdinov » 17 мар 2016 18:33

Мен ще ми е интересно отношението на същите фенове, ако Пеп направи требъл и Анчелоти се провали на следващата година :lol: :lol:
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал реванш: Байерн Мюнхен - Ювентус Торино

Мнениеот niki87 » 17 мар 2016 18:55

bilyaletdinov написа:Мен ще ми е интересно отношението на същите фенове, ако Пеп направи требъл и Анчелоти се провали на следващата година :lol: :lol:

Tука повечето стискат палци отборът да се провали и после да напишат- "казах ли ви за гуардиола" ;)

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал реванш: Байерн Мюнхен - Ювентус Торино

Мнениеот bilyaletdinov » 17 мар 2016 19:05

Това не е вярно. Честно казано си мисля, че има само един фен, който предпочита провал на Байерн пред триумф с Гуардиола. Другите въпреки, че го мразят в червата си обичат повече отбора, отколкото да го мразят.

ПП: Аз да си попитам дали нямаше да повлияе на резултата оная засада, ако вместо 0-2, резултатът беше станал 1-1 :roll:
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

daduradam
Мнения: 5941
Регистриран на: 26 юни 2013 18:34
Местоположение: Карамфуля
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал реванш: Байерн Мюнхен - Ювентус Торино

Мнениеот daduradam » 17 мар 2016 19:11

bilyaletdinov написа:Мен ще ми е интересно отношението на същите фенове, ако Пеп направи требъл и Анчелоти се провали на следващата година :lol: :lol:

Всички ще се радват.Въпросът е , че това в момента е фантазия.Като неутрален фен говоря ;) Просто на контра са много уязвими, не си ги представям срещу триото на Барса просто
[wrapimg=]http://stream1.gifsoup.com/view6/4262317/friends-dance-o.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал реванш: Байерн Мюнхен - Ювентус Торино

Мнениеот bilyaletdinov » 17 мар 2016 19:13

Миналия сезон това трио беше спряно 70 мин. от третия тим на баварците. За мен този мач ще бъде невероятно зрелище. Но искам и Мартинез и Боата да са здрави, за да бъде Байерн напълно равностоен на Барса.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

daduradam
Мнения: 5941
Регистриран на: 26 юни 2013 18:34
Местоположение: Карамфуля
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал реванш: Байерн Мюнхен - Ювентус Торино

Мнениеот daduradam » 17 мар 2016 19:15

bilyaletdinov написа:Миналия сезон това трио беше спряно 70 мин. от третия тим на баварците. За мен този мач ще бъде невероятно зрелище. Но искам и Мартинез и Боата да са здрави, за да бъде Байерн напълно равностоен на Барса.

Дано, дано.Пак ти казвам, неутрален съм, моят отбор го няма.Виж, имам малко симпатии към немците ( по обясними причини ).Нека стане спектакъл :) И предпочитам да се паднат на 1/2 финал - 1/4 финал, за да гледаме два мача, нали така :P
[wrapimg=]http://stream1.gifsoup.com/view6/4262317/friends-dance-o.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: ШЛ 1/8 финал реванш: Байерн Мюнхен - Ювентус Торино

Мнениеот MCMXIII » 17 мар 2016 19:16

daduradam написа:
bilyaletdinov написа:Миналия сезон това трио беше спряно 70 мин. от третия тим на баварците. За мен този мач ще бъде невероятно зрелище. Но искам и Мартинез и Боата да са здрави, за да бъде Байерн напълно равностоен на Барса.

Дано, дано.Пак ти казвам, неутрален съм, моят отбор го няма.Виж, имам малко симпатии към немците ( по обясними причини ).Нека стане спектакъл :) И предпочитам да се паднат на 1/2 финал - 1/4 финал, за да гледаме два мача, нали така :P

Нека е на фнал!!!
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта